Vārda dienu svin: Oskars, Ritvars, Anvars

Vīriešiem vislabāk patīk sievietes dabiskā smarža

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ja vēlies piesaistīt vīrieti, nav nepieciešams iegādāties eksotiskas vai jutekliskas smaržas, vispār nav nepieciešams īpaši smaržoties. Saskaņā ar jaunāko pētījumu, vīriešus visvairāk pievelk sievietes dabiskā smarža, īpaši ovulācijas laikā.

Floridas Štata universitātes psihologi Sols L. Millers un Džons K. Meiners veikuši pētījumu par to, kādu efektu sievietes dabiskā smarža atstāj uz vīrieša testosterona līmeni.
Pētījumā tika atklāts, ka visvairāk vīriešus pievelk sievietes dabiskā smarža ovulācijas laikā – laikā, kad sievietei ir vislielākā iespēja kļūt par māti.

Pētījums tika veikts šādi:
Sievietēm tika lūgts valkāt  T-kreklus trīs dažādās menstruālā cikla fāžu naktīs. Vīriešiem tika lūgts pasmaržot šos T-kreklus, dažiem vīriešiem tika doti tīri T-krekli, ko neviens nebija valkājis, lai varētu noteikt atšķirību. Lai noteiktu vīriešu testosterona līmeni pirms un pēc T-kreklu ostīšanas no vīriešiem tika paņemti siekalu paraugi.

Rezultāti rādīja, ka vīriešiem, kas ostīja T-kreklus, kurus bija valkājušas sievietes ovulācijas laikā, bija augstāks testosterona līmenis nekā vīriešiem, kas smaržoja tos T-kreklus, ko bija valkājušas sievietes, kurām nebija ovulācijas. Arī paši vīrieši T-kreklus, kurus  bija vlakājušas sievietes ovulācijas laikā, novērtēja kā vispatīkamāko smaržu.

Pētījuma autori norāda: šis pētījums pierāda, ka vīriešiem ir dabiska atbildes reakcija uz sievietes ovulāciju, proti, vīrieša testosterona līmenis atsaucas uz sievietes auglīgāko periodu, sajūtot viņas smaržu.

Avots- sciencedaily.com

Dalīties.

2 komentāru

  1. vīrietis on

    nezinu kā tur ar to ovulācijas periodu, bet sievietes dabiskā smarža tiešām ir visbrīnišķīgākā.

Atstāt Ziņu