Vārda dienu svin: Marija, Marika, Marina

vīrieši

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Vai pasaulē eksistē kāds vīrietis, kurš nekad nav krāpis, vai plānojis krāpt savu mīļoto sievieti????
Ja neskaita protams tā laika vīriešus, kuriem nu jau tagad 70, 80 mit.
Un vispār tas jau būtu plašāks temats, kā lai aizmirst, samierinās, piedod vīrieša sānsoli?
Kā jums dāmas ar pieredzi?

Dalīties.

13 komentārs

 1. Līga Rozentāle on

  Man gribētos ticēt, ka ir gan uzticīgi vīrieši, kas apzināti nekad mīļotajai pāri nenodarītu. Neuzticība tāpat kā citas problēmas attiecībās lielākoties nerodas viena cilvēka vainas rezultātā. Es nesaku, ka sieviete pati vainīga, ka viņu krāpj, nebūt ne; ir sievietes, kas krāpj savus vīriešus. Domāju, ka abos gadījumos – gan, kad neuzticīgs ir vīrs, gan, kad neuzticīga ir sieviete, problēma ir abu veidotajās attiecībās, kas jārisina abiem. Esmu novērojusi, ka vislielākās nepatikšanas jebkurās attiecībās rodas tad, kad nerunājam viens ar otru. Nu pasakiet, mīļie, kā lai otrs (vīrs, draugs, draudzene vai bērns) ielien jūsu galvā un uzmin, kas jūs ir apbēdinājis vai sāpinājis, kas jūs uztrauc un nomāc? Pati esmu vairākas reizes attapusies dažādās situācijās, kad par kaut ko pukojos, lai gan tam otram cilvēkam nemaz neesmu pateikusi iemeslu, par ko. Kad to izstāstu, situācija vienmēr tiek nolīdzināta, jo iedomātā problēma vienmēr galvā bijusi lielāka nekā realitātē. Tā kā laikam vislabākais ir profilakse arī attiecībās.

 2. es ari pedeja laika biezi aizdomajos, ka cilveki vispar nav raditi uzticibai, mes neesam uzticigas butnes, arvien vairak un vairak tas pieradas. varbut uzticiba lidz muza galam ir nevajadzigs mits? varbut cilvekam jamaina partneri ka zveriem katru riesta laiku?? vot, tadas jocigas pardomas man..

 3. Šāda veida CILVĒKI neuzsverot vīrieši vai sievietes eksistē…tas vienīgi prasa būt attiecīgā garīgās attīstības līmenī…citi reliģiskā citi nereliģiskā ievirzē…bet lai sastaptu šādus vīriešus…mums ir pašām jāpadomā kādas esam..kapēc piesasitam tikai dzivniekveidīgos…

 4. Nav jau runa par dzīvniekveidīgajiem vai ne dzīvniekveidīgajiem, bet attiecības arī ietekmē audzināšana ģimenē, vispārējs uzskats, ka tas jau nav īsts vecis, ja nekrāpj.Mēs arī anatomiski atšķiramies, ja sieviete var dzīvot gadiem, tad vīrietim jau četras dienas liekas neiespējami.Un jāsaka jau kā ir, mums pašām apkārt ir daudz sieviešu čūsku, draudzenes, paziņas. Tās kurām konkrētais vīrietis nemaz nav vajadzīgs, bet ir tā vēlme sevi pierādīt, kaut vai lai tikai apliecinātos, ka redz, esmu neatvairāma, seksīga, iekārojama un varu dabūt jebkuru, kuru vēlos. Bet tai otrai sievietei izpostīta ģimene, laime un vispār viss ir iznīcināts…par to jau nepadomā,vai vēl ļaunāk – padomā, bet vienalga jau.<br>…..vispār skumji!<br>

 5. Nu beidziet! Tad pie krāpšanas vainīga tā otra ļaunā sieviete, kas pavedina vīrieti? Vīrietis kaut kāds ļengans gaļas gabals, ko var tāpat noķinķerēt otrai nost? Nu nav jau tā. Tas ir daudzu apstākļu salikums, kādēl sanāk ka kāja paslīd pa kreisi. Var būt problēmas ģimenē, nenovērtības sajūta pluss alkohols un pavedinoša sieviete. Bet ja viss ģimenē ok, tad tiak ihronisks neuzticībnieks laidīs pa kreisi, normālam vecim neprasīsies to darīt, ja ar sievu būs apmierināts.

 6. Zinātniski un vēsturiski pierādīts, ka mainot partneru,vienalga pārnēsā iepriekšējo sakaru organisma informāciju(ne vienmēr labo-piemēram,vēža šūnas,polipus,iekaisumus utt. )pat bērni dzimst no jaunā vīrieša ar iepriekšējā vīrieša/u ģenētikas datiem(varbūt minimāliem,bet tomēr…)tāpat arī sievietes saņem no iepriekšējas partneres/u daudz "dāvaniņu", kuru pat nenojauš neviens līdz kādam noteiktam brīdim (stress,imunitāte pavājinās ) un tad izpeld kāda nesaprotama kaite (ne jau vienmēr veneriskās slimības)Diemžēl tad jāārstē,bet tas ir dārgi,sāpīgi, attiecības atsilt, gadi iet projām,skaistums zūd utt. Jā,īstie(!!) kristieši(gan sievas, gan vīri) ir uzticīgi(paretam arī nekristieši). Laulāto starpā arī jāpiestrādā pie attiecībām , rakstura u.c., lai noturētu romantiku visu dzīvi. Turieties pie Dieva katru brīdi ar visu ģimeni!Jā,ģimeni, jo Dievs atbalsta intīmas attiecības tikai laulāto starpā.Cits ir no ļaunā puses-tad gan negaidiet ilgu kopābūšanu.Veiksmi,meitenes un zēni!

 7. Manas domas on

  Iespējams, ka pastāv tādi vīrieši. Drīzāk, ja tas notiek, tad nav ko samierināties. Kā tad viņš var nodarīt otram cilvēkam, ar kādām tad tiesībām viņš tā var darīt. Nekāda piedošana,-par ko?! Kā viņš rīkojās, kā pēdējā cūka, kas nodod draudzeni,sievu, vai pat ģimeni. Tad, lai iet un dzīvo savu dzīvi…

 8. man ir pāri 40, vīrs nekad nav krāpis.Pazīstu arī citus vīriešus, kuri nekrāpj savas sievas, tāpat arī sievas vīrus, un nebūt nav jābūt 70 un 80 gadus veciem, kā arī ticīgajiem. Tā ir domāšana un cieņa, bet varbūt vienkārši ir īstās pusītes viens otram.

Atstāt Ziņu