Vārda dienu svin: Agate, Selga, Silga, Sinilga

Vingro kopā ar bērnu!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Vingrošana kopā ar bērnu var sagādāt daudz prieka un var izvērsties par patīkamu piedzīvojumu. Kad darbojies kopā ar meitiņu vingrojumiem vari pievienot rotaļu un spēles elementus, katram vingrojumam varat piemērot arī interesantu stāstiņu, kuru sacerat kopā. Šoreiz vingrojot mēs izmantojām bumbu. Vingrojumus demonstrē māmiņa Tatjana ar meitu Katju. Viņas abas regulāri vingro Vivido.

1. Muguras sasveicinās
Abas stiepjamies uz augšu – ieelpojam; pārtveram bumbu virs galvas, noliecamies pie taisnām kājām – izelpojam. Vingrojumu atkārtojam 8 reizes. 

2. Kustinām vidukli kā skudriņas
Šajā vingrojumā mūsu uzdevums ir pārtvert bumbu vienā un otrā pusē. Pagriežam augumu 8 reizes uz katru pusi un noteikti sajūtam, kā strādā vidukļa muskuļi.

3. Izveidojam varavīksni
Sākumā ir jāapsēžas uz papēžiem, viena bumba ir lejā, iztaisnojamies un liecamies sānis – izelpojam; pārtveram bumbu, apsēžamies uz papēžiem – ieelpojam. Atkārtojam 8 reizes, tad apmaināmies vietām, lai strādātu arī otrs sāns.

4. Stiepjamies kā žirafes
Iztaisnojieties un stiepieties ar bumbu augšup ieelpojot. Apsēdieties uz grīdas pa labi izelpojot, iztaisnojieties un apsēdieties pa kreisi. Šo atkārtojiet 16 reizes.

5. Šūpojamies kā niedres
Nostājieties uz ceļiem, bumbu turot priekšā. Padodiet bumbu viena otrai, tad nedaudz atliecieties atpakaļ ar taisnu augumu un ievilktu vēderu, izelpojiet. Vingrojumu izpildiet 8 reizes. 

6. Turam līdzsvaru kā stārķis
Tagad jānostājas ar taisnu augumu un jānotur vienu saliektu celi sev priekšā. Jūsu uzdevums ir padot bumbu apkārt saliektajai kājai zīmējot apļus. Šo uzdevumu ir jāizpilda 10 reizes ar katru kāju.

7. Mincis stiepjas
 Plaukstas turam uz bumbas, stiepjamies ar plaukstām  un pleciem uz priekšu. Ievēro, ka dibenam ir jābūt lejā. Skaitam līdz 20 un noturam šo pozīciju. 

 

Foto- Aigars Bokāns, speciāli SievietesPasaule.lv

Dalīties.

4 komentāru

  1. Vakar ar dzīvokļabiedreni izmēģinājām šos vingrojumus. Diezgan vienkārši un nepiespiesti, taču pietiekami efektīvi, lai izkustinātu darbā nosēdētos ķermeņus!

  2. INTERSTARS TŪRISMS on

    it kā viss vienkārši, bet lieliska iespēja darboties kopā! Ģimenes laime sastāv it kā no sīkumiem: kopīga vingrošana, kopīgas brokastis, kopīgas ballītes ar viņa un viņas vecākiem… un rodas sajūta, ka neesi pats par sevi. jauki! patika! Vēlu visiem skaistu darbošanos kopā!

Atstāt Ziņu