Vārda dienu svin: Daila, Veronika, Dominiks

Viņas turpinās to lietot: Vichy Idealia tests

Pinterest LinkedIn Tumblr +

rēma Vichy Idealia nosaukumā jau iekodēts solījums, ka tas ir kaut kas efektīvs un vajadzīgs ikvienai sievietei, kura vēlas skaistu un starojošu ādu jebkurā vecumā. Lasi un uzzini, vai tā patiešām ir un ko vēl atklāja un novērtēja mūsu lasītājas, testējot krēmu uz savas ādas.

Anda Gailīte: Krēms ātri un viegli iesūcas ādā
Lai gan pietiekami ilgs laiciņš vēl nav pagājis, tomēr priekšstats par Vichy Idealia krēmu ir radies. Krēms pat ļoti patīk! Ļoti patīk maigā krēma struktūra, svaigais aromāts. Krēms ļoti labi klājas, ātri un viegli iesūcas ādā. Tas nerada smaguma sajūtu. Nevaru teikt, ka sajutu ādas starojumu, taču labsajūtu gan krēms garantē.  Gan iepakojums, gan krēma kārbiņa ir ļoti jauka, protams, līdzņemšanai ceļojumos tā ir par lielu, bet tam ir domāti miniatūrie iepakojumi. Kopumā esmu pilnīgi apmierināta, turpināšu lietot, kamēr krēms beigsies, un, kas zina, varbūt iegādāšos nākamo Vichy Idealia.

Ingrīda Strautniece: Āda tiek mitrināta un pabarota
Krēms man ļoti patika. Tas ātri iesūcas ādā un jau pēc pirmajām lietošanas reizēm bija jūtami ādas uzlabojumi. Ja iepriekš, lietojot barojošus un mitrinošus krēmus, tāpat uz sejas bija jūtami raupjumi un sausumi, tad ar šo krēmu āda tik tiešām tiek izlīdzināta. Visu dienu ir sajūta, ka āda tiek mitrināta un pabarota, kas īpaši svarīgi tagad, kad aktivizējusies kaitīgā saule. Tekstūra krēmam ir viegla, nerada taukainuma efektu. Smarža viegla, neuzkrītoša, atsvaidzinoša. Krēms ir pilnībā attaisnojis sevi. Iepakojums ir ērts, neaizņem daudz vietas uz kosmētikas plauktiņa, un ir lakonisks. Cena, protams, diezgan augsta, bet ir to vērts. Noteikti ieteiktu arī citām sievietēm pamēģināt šo produktu, tas ir fantastisks!

Zane Auniņa: Iepatikās krēma vieglā tekstūra
Ko sola ražotājs: Krēms dzīvīgai un skaistai ādai, piemērots, jebkuram ādas tonim un tipam, arī jutīgai ādai. Tas darbojas pret sejas ādas novecošanās pazīmēm – grumbām, blāvumu un nevienmērīgu struktūru: manāmi izlīdzina grumbas un uzlabo ādas struktūru, tā, ka pēc taustes āda šķiet maiga un gluda; mazinās pigmenta plankumi un redzamo asinsvadu tīklojums; krēms liek ādai dabiski starot, un sejas krāsa kļūst svaiga un viendabīga. Pieejami divu veidu Vichy Idealia krēmi: Sausai ādai, kā arī Normālai-kombinēta tipa ādai.

Mans ādas tips – Normālai-kombinēta tipa āda, līdz ar to arī atbilstošs krēms.

Pirmā lieta, ko vienmēr apskatos, un kas man ir svarīgi – sastāvs. To novērtēju, kā apmierinošu – parabēnu sastāvā nav, taču ir sintētiskie vaski, cietinātāji un krāsvielas diezgan plašā klāstā. Bet tā kā tā skaitās „aptieku kosmētika” – uzticos, ka šīs vielas ir pašā minimālākajā daudzumā.

Nākamais solis ir vizuālais novērtējums – iepakojums ir elegants, tā tilpums – gana liels (50ml).

Pirmās sajūtas:
– Patīkama smarža, maiga – tāds kā pavasara ziedu aromāts;
– Ļoti viegla konsistence – tāda kā krēmīga gēla struktūra;
– Viegli klājās un ļoti ātri iesūcas, radot patīkamu mitrinošu svaiguma sajūtu;
– Lai āda sajustu veldzi  nepieciešams neliels daudzums krēma, kas nozīmē, ka tas pietiks ilgam laikam.

Tā kā man jau ir manāmas pirmās grumbiņas, sākotnēji liku cerības uz ražotāja solīto – krēms darbojoties pret sejas ādas novecošanās pazīmēm – grumbām, blāvumu un nevienmērīgu struktūru. Laikam jau ar krēma palīdzību no grumbiņām vaļā netikšu, bet krēms mani pilnībā apmierina, tas ir patīkams lietošanai un šķiet pietiks ilgam laikam.

Sajūtas pēc vairāk kā nedēļas lietošanas:
– Krēms man ir ļoti iepaticies tā vieglās tekstūras, maigās smaržas un rozīgās krāsas dēļ;
– Sejas āda šķietami kļuvusi maigāka;
– Grumbiņas gan nekur pazudušas nav, taču varbūt rezultāti parādīsies pēc ilgstošākas krēma lietošanas.

Ja man būtu jānovērtē šis krēms ar atzīmi, es tam liktu 9 no 10. (9 – par sastāvu).

Dalīties.

Atstāt Ziņu