Vārda dienu svin: Marija, Marika, Marina

Viena diena manā mūžā…..

Pinterest LinkedIn Tumblr +

No rīta devos uz Studio 3 un kā teikts reklāmā – JŪS ESAT PAR TO DZIRDĒJUŠI, NU IR PIENĀCIS LAIKS TO IZMĒĢINĀT!

 Vienmērīga paātrinājuma treniņa vingrojumu komplekss,kas tiek izpildīts uz Power Platesporta trenažiera, sniedz lielu daudzumu pozitīvu reakciju. Vairāk jau arī nav ko teikt, jo to ar vārdiem ir grūti aprakstīt. No sākuma, likās, ka tas ir izgudrojums sliņķiem, pats neko nedari, bet tevi no iekšās kustina. Bet bija arī vingrojumi, kur vajadzēja izturību, spēku un pacietību. Paldies, Jūlijai, par labajiem vārdiem un uzmundrinājumu, un arī mana fiziskā, nu jau varētu, teikt rūdījuma, novērtējumu.

Tālāk mani ietina „kā cīsiņu celofānā”  un pēc tam ieģērba kosmonauta kostīmā, tā esot: limfodrenāža ar ietīšanu . Tāda gulēšana, 45 minūtes, tādā izskatā (labi, ka neviens neredz J) stimulējot vielmaiņu, attīrot organismu, koriģējot figūru.Mehāniskās limfodrenāžas laikā ar mainīgu gaisa spiedienu tiek masētas kājas un viss ķermenis, tādējādi procedūra, aktivizē vielmaiņu, uzlabo asinsriti, attīra organismu, paātrina limfatiskās sistēmas darbību, samazina tūsku, samazina sāpes, mazina nogurumu un lieliski relaksē. Jā, bija forša relaksācija, to vārdu es izbaudīju pilnībā.

Tāda atjaunota, stimulēta, relaksēta un kāda nu tur vēl, steidzos uz Vīna un Gaismas ieleju, lai kopā ar saviem mīļajiem baudītu garšīgu branču Vīna un gaismas ielejā! Labi, ka nebiju viena, jo uz turieni, tiešam jāiet kompānijā, jo lielākā, jo labāk. Mana kompānija (6 cilvēki) pazuda aiz otras kompānijas (11 cilvēku) skaļuma. Tieši tā kā ir minēts šajos branču pasākumu aprakstos, tā ir laba vieta, lai sanāktu kopā brīvdienā, kad gribas lēni paēst (galvenais, pašam pat nav jāgatavo un pēc tam jāmazgā trauki J) un satikties. Šajā mājīgajā atmosfērā mums notika organizatoriska sanāksme par pēdējiem sagatavošanās darbiem Lieldienām, kad svinēsim manu jubileju.

Tieši pēc nedēļas būšu 50 gadu veca, bet varbūt tomēr ne – veca. Par to – pēc tam…..

 

Dalīties.

Atstāt Ziņu