Vārda dienu svin: Sabīne, Sarma, Klaudijs

Vieglas uzvedības teicamniece (Easy A)

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Filma ir rotaļīgā un izklaidējošā manierē pasniegts stāsts par melu un baumu spēku.
Stāsts ir par vidusskolnieci Olīviju, kas vienas dienas laikā no teicamnieces pārtop par skolas padauzu. Melu un baumu dēļ. Visas problēmas tā nopietni sākas tikai tāpēc, ka meitene grib izpalīdzēt skolasbiedram- gejam. Notēlojot seksuālas attiecības, puisi skolā liek mierā un vairs neiekausta viņa orientācijas dēļ. Taču Olīvija nu kļuvusi par vieglas uzvedības meiteni. Nu ko? Ja jau visi tā par mani domā, tad tā arī uzvedīšos – nodomā meitene un tad tikai sākas… Ļoti patika galvenās lomas attēlotāja- Emma Stone, kā arī viņas ģimene.
Tiem, kas ir seriāla Draugi fani, patīkams pārsteigums būs Fībijas atveidotājas parādīšanās filmā.

Kopumā – laba izklaidējoša filma. Es neteiktu, ka komēdija, smieties vēderu turēdama droši vien nevarēsi, bet pasmaidīt gan nācās daudzas reizes. Patīk tas, ka filma nebija moralizējoša un pamācoša. No 10 ballēm dotu 7.

Ko es guvu no šīs filmas?
Pirmkārt, jau izklaidējošas divas stundas. Otrkārt, tā mani vedināja uz nelielām pārdomām.
Filma lieku reizi atgādina, cik zibenīgi ātri izplatās baumas un cik ļoti cilvēki tām tic. Ja kāds reiz ko ir pateicis, kaut samelojis par kādu citu, viss – šis zīmogs tagad tur paliks gandrīz vai neizdzēšams.
Filmā galvenā varone ļoti veikli un asprātīgi atrisina šo baumu tīklu, kurā pati sapinusies un sevi pazaudējusi. Diemžēl reālajā dzīvē tik vienkārši šādas lietas atrisināt nevar, taču, tāpat kā filmā, baumu vilnis spēj aprīt un pamatīgi izbojāt dzīvi. Pirms nosodīt citu, jāzina patiesība. Taču patiesībai tāpat kā jebkuram stāstam ir divas puses. Atliek tikai izlemt- būt vienam no tiem cilvēkiem, kas tic visam, ko par citiem runā vai būt vienam no tiem, kas pats atklāti pavaicā šim cilvēkam, vai tā ir tiesa.
Un, protams, tā liek arī padomāt, ko mēs par sevi stāstam citiem!

Filmas treileris- http://www.cinamon.lv/?id=40&detail=CI00000269⟨=lv

Dalīties.

1 komentārs

  1. kā reiz domāju, ko lai noskatās šovakar, gribējās kaut ko vieglu atslodzei, šķiet šī filma būs īstā.

Atstāt Ziņu