Vārda dienu svin: Beāte, Beatrise

Vieglāka, slaidāka, skaistāka. Arī gribi tā justies?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

aikā, kad vēl tikai iztēlojāmies to, kā vilksim no skapjiem ārā plandošās vasaras kleitas un zvilnēsim pludmalē, izsludinājām pieteikšanos daudzfunkcionālā skaistumkopšanas un vizuālā tēla izveides salona STUDIO3 īpašo treniņu un skaistuma procedūru komplektu izmēģināšanai. To laimēja divas mūsu lasītājas, kuras nu dalās ar mums savā vērtējumā!

 

LIGITA SVILPE: aizmirsu ikdienas rūpes, jutos atpūtusies un relaksēta
Pirmais iespaids ieejot salonā ir ļoti pozitīvs – smaidīgi un laipni darbinieki, un arī pašas salona telpas ir gaišas un plašas.

Pirms Power Plate sporta nodarbības bija jāaizpilda anketa, kurā jānorāda, vai ir kādas veselības problēmas. Nodarbība notika trenera vadībā. Patika, ka treneris izskaidroja Power Plate trenažiera darbību un kādas muskuļu grupas nodarbina katra no veiktajām aktivitātēm. Tā kā Power Plate trenažieris rada vibrācijas, tad vairāk tas ir orientēts uz problēmzonu vingrinājumiem, kas palīdz cīnīties ar celulītu. Kopējais treniņa ilgums ar iesildīšanos ilgst tikai 30 minūtes, taču biju patīkami pārsteigta, ka pēc nodarbības bija jūtams patīkams nogurums un vēl nākamās divas dienas varēju just visus savus muskuļus.

Nākamā procedūra bija ietīšana un mehāniskā limfodrenāža, kuras laikā tika veikta arī sejas masāža. Pēc limfodrenāžas āda bija nedaudz apsārtusi, taču apsārtums ātri vien pārgāja un āda bija palikusi daudz maigāka un likās, ka arī tvirtāka. Ļoti patika sejas masāža, kuras laikā varēju atslābināties un pilnībā izbaudīt masieres profesionālās roku kustības.

Pēc visām procedūrām biju aizmirsusi ikdienas rūpes, jutos atpūtusies un relaksēta.

 

Par Power Plate nodarbību + ietīšanu + mehānisko limfodrenāžu un sejas masāžu

Power Plate 15–20 minūšu treniņš aizvieto 60 minūšu vispārattīstošo treniņu. Nodarbības ir individiuālas un vienmēr notiek trenera vadībā. Vienmērīga paātrinājuma treniņa vingrojumu komplekss, kas tiek izpildīts uz Power Plate sporta trenažiera, sniedz lielu daudzumu pozitīvu reakciju: no tūlītējas asinsrites uzlabošanās līdz citiem vērtīgiem rezultātiem: muskuļu spēka un lokanības palielināšanās, kustību amplitūdas palielināšanās, celulīta samazināšanās, kaulaudu blīvuma palielināšanās, sāpju samazināšanās un ātra atgūšanās pēc slimības.
Mehāniskās limfodrenāžas procedūra savukārt aktivizē vielmaiņu un uzlabo asinsriti, izvada no organisma vielmaiņas atkritumproduktus, samazina liekā šķidruma uzkrāšanos organismā, paātrina limfatiskās sistēmas darbību, samazina tūskas, samazina sāpes, kā arī mazina nogurumu un relaksē.

Nogurumu mazinās un relaksāciju sniegs arī sejas procedūra.

Procedūru komplekta pamatcena – Ls 42.

  

LINDA VALTERE: vieglāka, slaidāka, skaistāka
Mana pirmā saskare ar salonu Studio3 bija telefona zvans, lai vienotos par konkrētu laiku procedūru veikšanai. No sarunas secināju, ka administrācija ir patīkama un atsaucīga, par ko pārliecinājos, ierodoties uz procedūrām.

Tā kā pirms modelējošās masāžas man bija arī power plate treniņš , man ierādīja nelielu ģērbtuvi ar dušu. Ņemot vērā to, tas nav klasisks sporta klubs, arī ģērbtuves ir vienkāršas – bez slēdzamiem skapīšiem. Tas nozīmē, ka piesardzīgākie vingrotāji vērtīgākās lietas var ņemt līdzi uz blakus esošo treniņa zāli, kas no pārējās telpas, kurā rosās dažādi skaistumkopšanas speciālisti, ir nodalīta ar aizkaru.

Kad biju pārģērbusies sporta tērpā (botas šeit nav nepieciešamas), mani jau gaidīja smaidīga trenere Sabīne, kas ieveda mani telpā ar diviem power plate trenažieriem. Kā vēlāk sapratu, paralēli var trenēties divi cilvēki, tomēr tas nemazina treniņa individualitāti – katram treneris ierāda savus vingrinājumus pēc spējām un vēlamā rezultāta.

Kamēr izpildīju nelielu formalitāti – apstiprināju, ka esmu vesela un neesmu grūtniece, trenerīte Sabīne atnesa glāzi ūdens, kas treniņa laikā tiešām noderēja.

Tā kā šī bija mana pirmā tikšanās ar power plate, trenere mani ar to īpaši rūpīgi iepazīstināja un detalizēti izstāstīja treniņa gaitu. Mans treniņš iekļāvu salīdzinoši vienkāršus vingrinājumus, kas, neskatoties uz to, ka kopumā esmu diez gan aktīva un kustīga, kopā ar vibrējošo platformu nebija nemaz tik viegli izpildāmi. Katrs vingrojums jāizpilda 45 sekundes, no kurām pēdējās desmit man likās, ka nekad nebeigsies. Visu treniņa laiku trenere sekoja līdzi manai pašsajūtai, apvaicājoties, kā es jūtos un kā man patīk. Interesanti ir tas, ka pat apmeklējot power plate treniņus regulāri, vienmēr blakus būs treneris, kas parādīs priekšā visus vingrojumus un sekos līdzi to izpildei, tāpēc arī nekad nebūs divu vienādu treniņu – tie mainīsies līdz ar mūsu fizisko sagatavotību, tāpēc, izmantojot dažādus palīglīdzekļus grūtības pakāpes celšanai (stepa solu, hanteles, bumbas u.c.), pietiekamu slodzi var saņemt arī ļoti labi trenēti sportisti.

Treniņa noslēgumā kā tāda balva bija kāju vibromasāža – ar to pašu power plate tika izmasētas kājas, kas tās lieliski atslābināja. Treniņš bija beidzies, un tas bija aizņēmis tikai 30 minūtes – super strādājošiem un aizņemtiem cilvēkiem un jaunajām māmiņām, kam katra minūte ir no svara. Starpcitu, uz treniņu droši var nākt ar mazajiem – viņi var turpat dzīvoties, kamēr tiek veikti vingrojumi. Uz atvadām trenere Sabīne vēl viltīgi nosmīnēja un izteica cerību, ka par viņu atcerēšos pēc pāris dienām – tā arī ir – es jūtu praktiski visus muskuļus, kurus todien trenējām. Patīkami.

Pēc treniņa mani jau gaidīja masiere Evita, kas, kā vēlāk noskaidrojās, ir arī fizioterapeite. Modelējošā procedūra sākās ar rūpīgu mana ādas (celulīta, tūskas, elastīguma, spīduma) stāvokļa novērtēšanu un atbilstošu masāžas krēma izvēli. Masāža bija vairāk patīkama nekā sāpīga, tomēr masieres stiprās rokas nevarēja nejust – tā nebija vienkārša ādas glaudīšana, bet patiešām modelējoša procedūra. Vislielākais ieguvums šīs procedūras laikā bija Evitas ieteikumi manas formas uzlabošanai. Tā kā Evita ir arī fizioterapeite, viņa novērtēja manu muskuļu stāvokli – cik attīstīti tie ir, kuri vairāk, kuri mazāk, kurus trenējot varu uzlabot kopējo vizuālo izskatu utt., turklāt viņa parādīja arī vingrinājumus, kurus varu veikt arī pati mājās.  Visas masāžas laikā nevarēju nepamanīt, cik rūpīgi meistare strādā – iztaustīts un izmasēts tika katrs manu augšstilbu un vēdera centimetrs. Turklāt visas procedūras laikā varēju uzdot jautājumus un saņemt atbildes par jebkuru sev interesējošu tēmu ķermeņa estētikas jautājumos.

Sarunā ar Evitu, uzzināju, ka šīs studijas speciālisti cenšas strādāt komandā, tādējādi uzlabojot katra klienta rezultātus – power plate treneri kopā ar ķermeņa estētikas speciālistiem izvērtē katru klientu atsevišķi, sastādot individuālu programmu ar treniņiem un procedūrām, kas būtu veicamas, jo tieši kompleksa pieeja labu rezultātu sasniegšanā ir pati būtiskākā.

Pēc abām procedūrām jutos tiešām labi – nedaudz vieglāka, slaidāka, skaistāka J Par salonu un tā darbiniekiem radās labs iespaids, kas radīja vēlmi nākotnē to apmeklēt vēl kādu reizi. Tā kā power plate nav lēts prieks, tomēr zinu, ka salons rīko dažādas akcijas un tāpēc jāmēģina ķert mirklis un jāiegādājas abonements par patīkamākām cenām – atliek tikai sekot līdzi salona jaunumiem.

 

Par Power Plate nodarbību + modelējošo procedūru

Šī ir specifiska anticelulīta programma, izmantojot slavenību iecienīto trenažieri Power Plate kombinācijā ar profesionālo Gerard’s (Itālija) kosmētiku. Abas metodes ir zināmas kā efektīvi līdzekļi cīņā ar celulītu. Tās uzlabo asinsriti, izvada no organisma toksīnus, sadedzina lipīdus, veido daudz slaidāku un gludāku auguma siluetu.

Procedūru pamata cena – Ls 32

 

 

Par STUDIO3:
STUDIO3 ir daudzfunkcionāls skaistumkopšanas un vizuālā tēla izveides salons Rīgas centrā.  Te strādā profesionāli un laipni speciālisti, kuri palīdz uzturēt un uzlabot formu un garastāvokli sievietēm un vīriešiem. Salonā ir frizētava, manikīrs, pedikīrs, stils un mode, sports, daudzveidīgas ķermeņa un sejas procedūras… viss, lai jūs vienuviet saņemtu vislabākos jums nepieciešamos skaistumkopšanas pakalpojumus.

Salona adrese: Baznīcas iela 20/22, Rīga
Darba laiks: 
darba dienās: 8 – 20
sestdienās: 9 – 18
svētdienās: slēgts

Kontakti:
Tel.: 67039830
E-pasts: studio3@annex.lv
www.studio3.lv
Facebook: 
http://www.facebook.com/Studio3riga
Draugiem.lv: 
http://www.draugiem.lv/studio3/
Twitter: 
https://twitter.com/studio3riga

Dalīties.

1 komentārs

Atstāt Ziņu