Vārda dienu svin: Ilze, Ildze, Izolde

"Vidukļa medību" 5. blogs!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ātri gan laiks skrien, drīz jau “vidukļa medības” beigsies. Ja vien tikpat ātri centimetri “kustu” nost, būtu pavisam labi 🙂
Man pa pēdējām dienām nekas nav mainījies, jaunu caurumu neizdodas izdurt jostā.
Vidukļa samazināšanās apstājusies. Sākumā tas notika ātri, tagad vairs ne. Kopā pazuduši precīzi 5 centimetri no vidukļa. Tagad mans viduklis ir 72 cm, un tā arī stāv uz vietas.
Esmu palielinājusi fizisko slodzi, jau divas nedēļas eju nevis 2x nedēļā kā iepriekš, bet gan 3x nedēļā sportot. Apetīte arī uzaugusi, ēst gribas nenormāli. Baigi jācīnās ar sevi, lai neveselīgo neēstu, kā arī vakaros par daudz, lai neēstu.
Lai arī viduklis “stāv uz vietas”, vēdera lejasdaļa un sāni(manas problēmzonas) palēnām samazinās. Lēni, bet turpina samazināties. Kopš uzsāku mērīt vidukli “slaidā vidukļa medībās”, pie reizes vienmēr nomēru arī savu resnāko vēdera daļu, tā turpina mazināties. Arī bikses, kuras šļūk nost, to rāda, un tas, ka atkal varu tikt iekšā vecākās biksēs, kuras man kādu laiku atpakaļ nemaz netaisījās ciet.
Tas ir labi. Ceru jau, ka viduklis arī sasparosies un atsāks samazināties 🙂
Kā pārējām iet? Skatos, ka arvien klusākas paliekam un arvien retāk ko šeit ierakstām.

Dalīties.

3 komentāru

  1. Slaidā Slaidā on

    Tā arī iet, ka neiet, kā gribētos.<br>Tikko dažādu iemeslu dēļ kaut kas tiek paveikts mazāk, piem., netiek izdzerts pietiekami daudz ūdens vai mazāk pakustēts, tā tie daži zaudētie cm ir atpakaļ. <br>Man patiesībā nepatīk visu laiku iespringt par tiem cm un kg, bet slaidākai būt gan gribas. <br>Skaidrs ir viens-neko nedarot, nekas nenotiek. Pat vēl sliktāk-tikko kaut drusciņ sanāk palaisties, tā viss sasniegtais jau zaudēts. <br>Neizskaidrojami, bet jūtos plānāka,vieglāka, kaut patiesībā gan cm, gan kg ziņā esmu atpakaļ tieši tur, kur sāku 8. martā. <br>To savu jostiņu par vienu puķīti stingrāk aiztaisīšu, tikai jautājums-kad? Skaidrs, ka 29. aprīlī tas nebūs.

  2. Dace Svence on

    Hei, hei…Slaidā! 29.aprīlis ir pēc 8.dienām. Ja dieviņš uztaisīja pasauli 7 dienās, tad kas ir daži cm ?, pupu mizas, saņemamies pēdējam izrāvienam ! Šodien vakariņās 80 gr.tunča konserva, puse tomāta, puse vārītas olas, trešdaļa garā gurķa, lapu salāts un tējkarote mērces (liesā jogurta ar sinepēm). Rīt taisi lielo atslodzes dienu 300 gr. zivs vai baltās gaļas uz visu dienu sadali pa 3 pamata ēdienreizēm + katrā ēdienreizē zaļie salāti cik lien. Un vēl divās ēdienreizes starp pamatmaltītēm ar salātiem cik lien. Salātiem jābūt uztaisītiem milzu bļodai uz visu dienu jau no rīta (salāti sanāks kāds 1,5 kg) aizdari ar vieglu eļlas mērcīti (eļļa 2t.k.+ sojas mērce 1t.k.+ķiploks izspiests + citrona sula+ visam klāt ūdens, lai mērces pietiek visiem salātiem) salātus pārkaisi ar 60 gr. jebkādu sēkliņu. Kopā Tev sanāks pa visu dienu 5X ēst un pirms katras ēšanas padzerties ūdentiņu, cik lien. Un ceturdien no rīta jau būsi sasniegusi savu puķīti 😉 Tu to vari-tikai dari !

Atstāt Ziņu