Vārda dienu svin: Austris

VIDEO: Iedvesmojoši bildinājumi!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

It kā parasta diena, it kā parasts notikums – meitene ar draugiem iet uz kino. Bet, kas tad tas? Tādu filmu gan neviens negaidīja! Domājams, tā būs meitenes mīļākā filma! P.S. Bildinājums ar klasisku vērtību – puisis lūdz meitas roku tētim.

 

Pārsteigt, sasmīdināt, izklaidēt.. to visu var izdarīt ar šādu bildinājumu! Puisis atgādina par to, kāds viņš ir, kas viņam patīk, bet visam pāri, viņš atgādina savai mīļotajai, cik ļoti viņu mīl. Piemēram, viņš savai meitenei atzīstas, ka mīl alu, bet, tomēr, viņu vēl vairāk. Vai, ka viņam ļoti patīk sava iecienītā sporta komanda, bet būt kopā ar meiteni, tomēr ir vēl aizraujošāk.

 

No asarām līdz smiekliem un laimei.
Vai vari iedomāties, ka pirms bildinājuma raudāsi un domāsi, ka tevi krāpj? Un, vai vari iztēloties, ka uzreiz pēc bildinājuma arī apprecies? Noskaties šo stāstu, te ir visas emociju gammas! Rūpīgi nostrādāts sižets, spilgtas emocijas, krāšņums un, svarīgais „Jā”.

 

Ko tādu droši vien viņa no sava puiša negaidīja. Pārsteigums ir net ikai pats bildinājums, bet forma, kādā tas notiek. Uzjautrinoši, muzikāli un interesanti. Un, jāsaka, Disnejlendai ļoti atbilstoši. Tas noteikti nav vienas dienas darbiņš, puisis ir gatavojis priekšnesumu jau laicīgi.

 

Bez liekiem vārdiem, bez liekām izdarījām. Mierīgi, skaisti un romantiski. Katram nieciņam un katrai lietai ir jānes kāda sajūta, un te par to ir pārdomāts. Viss svarīgais ir atmosfēra un cilvēks, kam visu to dari. Emocijas, kas izlasāmas mīlētāju sejās!

 

Lai viss sanāktu, pirms tam kārtīgi jāpastrādā. Top māksla un tad jau…jāgaida, kad īstais cilvēks būs īstajā vietā un īstajā laikā. Un, kā jau stāstā ar laimīgām beigām, tā, protams, arī notiek. Ir taču patīkami uz ielas pēkšņi izlasīt, ka kāds vēlas tevi precēt?!

 

Dalīties.

Atstāt Ziņu