Vārda dienu svin: Evija, Raita, Jogita

Vēsais satīna pieskāriens tavam naktsmieram

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Šajā karstajā vasarā parūpējies par patīkamu atpūtu arī naktī – ļauj savu ķermeni apņemt patīkami vēsajai satīna gultasveļai! Patlaban tikai IKI veikalos Tev ir iespēja iegādāties Latvijā ražotu izsmalcinātu, modernu un krāšņu satīna gultasveļu ar 9 dažādiem rakstiem – temperamentīgo un vienmēr modē esošo sarkanā un melnā salikumu, sezonas aktuālākajiem krāsu motīviem svītru rakstos, sievišķīgi romantiskajiem ziedu motīviem un vasaras nakts sajūtām auduma pieskārienos. Ir pieejami gan vienvietīgi, gan divvietīgi komplekti, kuriem klāt iespējams izvēlēties piemērotas krāsas palagus.

Šos jaunās vasaras kolekcijas „Dream’n ‘Beauty” gultasveļas komplektus pēc mazumtirdzniecības tīkla IKI īpaša pasūtījuma jau otro gadu pēc kārtas ir radījis pašmāju tekstilizstrādājumu ražotājs SIA „Mežroze”. Kopš jūnija kolekciju var iegādāties IKI lojalitātes programmas ietvaros. „Pasūtot šo kolekciju, mēs vēlamies ne tikai izteikt komplimentu vietējiem ražotājiem, bet arī popularizēt labāko un skaistāko, kas pie mums tiek radīts,” izvēli lojalitātes programmā piedāvāt šo izsmalcināto veļu pamato Agnese Upīte – Upeniece, SIA „Palink” mārketinga vadītāja.

„IKI ir mūsu lielākais sadarbības partneris Baltijas valstīs un darbs pie šīs kolekcijas radīšanas mums ir īpaši nozīmīgs, jo zinām, ka pircēji to īpaši gaida. Pēc pagājušā gada pieredzes, kad pie mums vērsās cilvēki ar lūgumu pārdot tieši to veļu, kas bija pieejama IKI veikalos, mums bija patiess prieks, ka Latvijas iedzīvotāji izvēlas tieši vietējā ražojuma produkciju,” saka SIA „Mežroze” prezidents Arturs Dreimanis.

Šobrīd šī ekskluzīvā gultasveļas kolekcija tiek piedāvāta tikai IKI lojalitātes akcijas ietvaros, taču uzņēmuma vadība neslēpj, ka apsver iespēju tālāk attīstīt sadarbību ar ražotājiem un kā vieni no pirmajiem piedāvāt savu produktu līniju lielākajos IKI veikalos.

 

Par IKI lojalitātes programmu:

* Iepērcies jebkurā IKI veikalā un par katriem 5.00 pirkuma latiem saņem 1 akcijas uzlīmi, par katriem 10.00 pirkuma latiem – 2 uzlīmes utt.

* Sakrāj un ielīmē krāšanas kartītē akcijas uzlīmes, un izmanto iespēju iegādāties savu sapņu gultas veļu no kolekcijas „Dream ‘n’ Beauty”

* Akcijas uzlīmes par pirkumiem virs Ls 5.00 varēs saņemt no 01.06.2011. – 10.10.2011.

* „Dream ‘n’ Beauty” gultas veļu pret uzlīmēm par speciālo akcijas cenu varēs iegādāties no 01.06.2011. līdz 25.10.2011., vai kamēr prece ir veikalā. Akcijas preču skaits ir ierobežots

* Šo gultas veļu ir iespejams iegādāties par izdevīgāku cenu, krājot IKI lojalitātes programmas uzlīmes, kā arī to var iegādāties par pilnu cenu, bez uzlīmju krāšanas

Dalīties.

Atstāt Ziņu