Vārda dienu svin: Edvards, Edvarts, Eduards, Varis

Vērtējums par Garnier ķermeņa modelējošo želeju

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Sandra un Inese tika pie iespējas uz savas ādas izmēģināt Garnier želeju ķermeņa kontūru uzlabošanai. Kādi ir viņu iespaidi par produktu un kāds bija efekts, to lietojot?

Želeja ar jūraszālēm ķermeņa kontūru uzlabošanai. Vienā formulā apvienotas divas augsti iedarbīgas sastāvdaļas:
1. Jūraszāles, kas stiprina un tonizē ādas struktūru un veido ķermeņa formu
2. Lipo-cafeineTM, kas kavē tauku veidošanos

Rezultāti: 15 dienu laikā ķermeņa aprises kļūst slaidākas*, bet 4 nedēļu laikā tiek zaudēti 1,9 cm.**

* In vitro tests
** Klīnisks tests ar 50 sieviešu dalību 

Vidējā produkta cena veikalos: 7,59 Ls

Atsauksmes par Garnier želeju

Sandra: Nedaudz uzlabojies problemātisko zonu izskats, vēl turpināšu lietot
Krēmu ir viegli uzklāt, tūbiņa parocīga. Uzklājot ir patīkams vēsums uz ādas, ātri iesūcas un āda nepaliek lipīga. Smarža patīkama, atvēsinoša, prātā nāk laims un vēl kas zaļš!

Produkts solīja samazināt lieko apjomu vēlamajās vietās un nogludināt ādu, tai jāizskatās nostieptākai. Varbūt vajadzēja vairāk vingrot labākam efektam, varbūt patraucēja svētki nedaudz ar nelielu izēšanos 🙂 tapēc īsti nevainoju krēmu. Efekts nav tas, kādu gaidīju, bet nedaudz ir manāmi uzlabojies izskats uz manām problemātiskajām zonām. Vēl visu krēmu neesmu izlietojusi, bet noteikti turpināšu un tad noteikti efekts būs vēl redzamāks. Liels paldies par iespēju šo produktu testēt! Arī draudzenes jau apdomā iespēju iegādāties krēmu.

Inese: Lietojot krēmu, lēnām samazinājās šķidruma aizture audos, diemžēl pārbaudīt līdz galam to alerģijas dēļ nevarēju
Esmu jauna, slaida, aktīva meitene, kura cenšas veselīgi ēst un bieži uzturēties svaigā gaisā. Tomēr tāpat kā daudzas sievietes, jau vairākus gadus cenšos sadzīvot ar nevēlamo apelsīna miziņas efektu uz augšstilbiem un sēžamvietas. Speciālos krēmus lietojusi nebiju, pārsvarā lutinu savu ādu ar dabīgajām eļļām. Tādēļ jo patīkami pārsteidza iespēja pārbaudīt populārus anti celulīta līdzekļus ar sievietespasaule.lv palīdzību.
Garnier body tonic želeju uzklāt ir viegli. Tā ātri uzsūcās un nav taukaina. Smarža ir patīkami svaiga, nekādas specifiskas pēcsajūtas – aukstuma vai karstuma sajūtas nav. Lai ļautu ādai visu nepieciešamo uzņemt pēc iespējas labāk, uzklāju želeju katru vakaru pēc dušas, pirms gulētiešanas.
Pirmās divās nedēļas izbaudīju vakara rituālu ar pašmasāžu. Lai arī liekais svars nekad nav mani apgrūtinājis, jutu, ka āda kļūst nedaudz stingrāka. Ražotājs sola zaudētus 1,9cm četrās nedēļās, ko uz sevi nenovēroju, tomēr šķita, ka lēnām samazinājās šķidruma aizture audos un kājās mazinājās smaguma sajūta.
Lai arī biju apņēmusies pārbaudīt želejas iedarbību minimums mēneša garumā, otrās nedēļas beigās āda pēc produkta uzklāšanas pārklājās ar sīkiem baltiem laukumiem un sāka niezēt. Vairākas reizes pārbaudīju atkārtoti, līdz atteicos. Iespējams, kāds no želejas komponentiem izrādījās pārāk spēcīgs man, vai arī izveidojās alerģiska reakcija uz kādu no komponentiem.
Tā kā želeja iepakojumā palikusi vēl kādām trim nedēļām, pieļauju, ka pēc laiciņa izmēģināšu to atkārtoti. Tomēr labprāt uzzinātu arī citu sieviešu pieredzi un atsauksmes.

Dalīties.

Atstāt Ziņu