Vārda dienu svin: Sergejs, Svetlana, Lana

Vērtējums par Atoderm Nutritive sejas krēmu

Pinterest LinkedIn Tumblr +

iema ir laiks, kas prasa, lai īpaši rūpējamies par savu ādu, jo īpaši, sejas ādu.
Aukstuma ietekmē samazinās ādu aizsargājošais hidrolipīdu slānis, un tādēļ āda pastiprināti zaudē mitrumu. Tādēļ sausas ādas kopšanā ikdienā jālieto emolienti jeb ādas barjeru atjaunojošie līdzekļi. Trīs SievietesPasaules lasītājām bija iespēja izmēģināt BIODERMA Atoderm Nutritive barojošo, aizsargājošo un nomierinošo sejas krēmu. Kā viņām tas patika, lasi atsauksmēs.

 

Santa: Beidzot sāk pazust sausie ādas pleķīši
Šis Biodermas krēms ir ļoti barojošs. Par cik mūsu platuma grādu laika apstākļi ziemā nav īpaši saudzīgi pret sejas ādu, tad šis krēmiņš ir tieši tas, ko vajag, lai palutinātu savu sauso ādu. Krēms ir pabiezas konsistences, taču ne pārāk taukains. Personīgi man nepatīk taukainā sajūta uz ādas, kad krēms ir pārāk taukains. Ādā tas iesūcas lēnītēm, aptuveni 5 minūšu laikā. Krēmam ir neitrāls, neuzkrītošs aromāts. Beidzot esmu priecīga, ka pamazām sāk izzust sausie pleķīši no manas sejas ādas.

Linda: Pēc uzklāšanas neatstāj “otrās ādas” efektu
Par krēma saņemšanu biju ļoti priecīga, jo tieši bija beidzies mans iepriekšējais krēms – tiesa gan, ne no Bioderma sērijas. Krēmu regulāri lietoju divas nedēļas un jāsaka, ka problēma – sausa sejas āda, vairs nav mana problēma. Augstu vērtēju to, ka Biodermas krēms nesatur smaržvielas, bet par ļoti dabīgu to pēc sastāva arī nevarētu nosaukt. Bet pēc acīmredzamā efekta jāatzīst, ka ar dabīgajiem brāļiem nav ko salīdzināt – šis ir izstrādāts un ideāli piemērots steidzīgiem cilvēkiem.

Krēma tilpums, kas ir 40 ml, ir pilnīgi pietiekams, lietojot rītā un vakarā, pietiktu visai aukstajai sezonai. Tas ir labi, jo nav jāglabā pārpalikumi jaunajai aukstuma sezonai.

Vairums barojošo krēmu ir ļoti trekni, kas man vienmēr licies atbaidoši, tāpēc izvairos tādus lietot pat ziemā, bet šis pēc konsistences nebūt nav biezs un neizskatās trekns, arī pēc uzklāšanas neatstāj otrās sejas efektu. Krēmu lietoju zem kosmētikas, bet pēc pāris dienām atklāju, ka krēms tik patīkami mitrina sejas ādu un tā izskatās patiešām labi, lai atļautos tādu vaļību kā nelietot nekādus pūderus.

Smarža krēmam – pilnīgi neitrāla un to atļāvās izmēģināt arī mūsu stiprais dzimums, atzīstot par „normālu krēmu”, kas ir pilnīgi kā uzslava.

Domāju, ka tām, kurām ir nopietnas problēmas ar sausu ādu, krēms varētu derēt arī vasarā, bet man pašai līdz ar siltāka laika iestāšanos būs jāpāriet uz vieglākiem, mitrinošiem, nevis barojošiem krēmiem, jo izskatās, ka sausas ādas problēma bija pateicoties iepriekš nepareizi izvēlētam sejas krēmam.

Antra: Priecē, ka nav mākslīgi radīts smaržu aromāts
Pirmais iespaids atverot iepakojumu un pasmaržojot krēmu – ļoti neitrāla, minimāla smarža, noteikti nekā sintētiska, drīzāk, ja to vispār varēja nosaukt par smaržu, tad smaržoja līdzīgi dažādiem medicīniskiem preperātiem. Līdz ar to uzreiz jau radās drošības sajūta, ka šis nebūs kārtējais ķīmiskais veidojums, ar mākslīgi radītu smaržu aromātu, lai maksimāli piesaistītu klientus ar aromāta notīm, nevis paša krēma pozitīvajām īpašībām. Tātad pirmais iespaids – cerīgi un pozitīvi.

Tālāk vēlējos novērtēt krēma konsistenci. Man ļoti patika, ka tas nebija ne pārāk šķidrs, ne arī ļoti biezs, tāds patīkama lauku skābā krējuma konsistence jeb biezums. Ērti klājās uz sejas, nav problēmu ar pārāk lielu šķidrumu, kad krēms pietiekami neiesūcas ādā vai arī ir pārāk biezs un grūti klājās. Patīkami, ka pietiek ar diezgan mazu daudzumu krēma, lai pilnībā noklātu visu seju, kas nozīmē, ka iegādājoties šo krēmu, tiks veikts ilgtermiņa ieguldījums savas sejas ādiņas lutināšanā.

Krēmu lietoju vienu reizi dienā, bet dažas dienas pat divas reizes – gan no rīta, gan vakarā, jo atšķirībā no speciāli rītam un vakaram paredzētajiem krēmiem šis gan konsistences, gan klājuma ziņā, likās piemērots abiem gadījumiem. Tas neatstāja ne taukainas pēdas, ne spīdīgu sejas ādu, ne citas būtiskas dažiem stipri mitrinošajiem krēmiem raksturīgas nepilnības, kā rezultātā varēju to klāt gan kā pamatu pūderim vai tonālajam krēmam, gan vakarā, pirms gulētiešanas.

Kopumā esmu patiesi apmierināta ar šo mitrinošo krēmiņu, jo beidzot mana tik ļoti sausā sejas ādiņa sāk kļūt maigāka un dzīvīgāka, vairs neloboties un neatstājot nepatīkamus sausuma pleķus. Lai gan pagaidām krēms lietots tikai divas nedēļas, ādas mitruma uzlabojuma līmenis jau ir manāms, tāpēc ticu, ka turpinot ikdienā lietot šo krēmu, mana āda tikai iegūs!

Noteikti iesaku izmēģināt arī citām sausās sejas ādas īpašniecēm!

 

Par Atoderm Nutritive:
Atoderm Nutritive atjauno ādas lipīdus, tādējādi stiprinot ādas barjeru un nodrošinot ūdens un lipīdu līdzsvaru ādā, lai tā ātri atgūtu sākotnējo komfortu un maigumu. Āda tiek barota, mīkstināta un aizsargāta. AtodermNutritive ir hipoalerģisks; tas nesatur parabēnus un smaržvielas. Neaizsprosto poras un ir lielisks pamats dekoratīvajai kosmētikai.

Par BIODERMA:
LABORATOIRE DERMATOLOGIQUE BIODERMA ir viena no vadošajām dermokosmētikas ražotājām Francijā. BIODERMA izmanto BIOloģiju DERMAtoloģijas labā. Šis princips ir ietverts uzņēmuma nosaukumā un galvenajā mērķī: iemācīt ādai dabiski atgūt tās sākotnējo līdzsvaru. BIODERMA produkti ir vieni no visdrošākajiem dermokosmētikas līdzekļiem jau vairāk nekā 25 gadus, un tie ir piemēroti pat tiem, kam ir visjutīgākā āda.
BIODERMA dermokosmētika ir specifiski pielāgota katra ādas tipa īpašajām vajadzībām. Ilgstošu pētījumu rezultātā ir atrastas visiedarbīgākās vielas un vielu kombinācijas, kuras mērķtiecīgi iedarbojas uz problēmas cēloni, panākot uzlabojumu un radot veselīgu izskatu un ādas komforta sajūtu.
Pārliecinoša, dermatologu atzīta efektivitāte, inovācijas, pieredze un teicama panesība ir BIODERMA dermokosmētikas augstās kvalitātes apliecinājums un priekšrocība.

Dalīties.

Atstāt Ziņu