Vārda dienu svin: Gundars, Kurts, Knuts

Vērtējam sievišķīgo izgudrojumu idejas!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pagājušajā nedēļā SievietesPasaule.lv sadarbībā ar Philips izsludināja konkursu “Sievišķīgie nākotnes izgudrojumi”. Konkursa uzdevums- Tev jāizdomā savs unikālais sievišķīgā izgudrojuma risinājums un jāpastāsta par šo ideju mums. Trīs oriģinālāko ideju autores savā īpašumā iegūs „Philips” sērijas Satin Perfect jaunākās paaudzes epilatorus!


Vērtējam konkursa “Sievišķīgie nākotnes izgudrojumi” ietvaros iesūtītās izgudrojumu idejas! Kuras no idejām Tev šķiet patiešām derīgas un interesantas?

Sandra (ssandruxx): vīriešu domu nolasītājs
Esmu nedaudz laikam jocīga, jo nespēju pilnībā ticēt cilvēku teiktajam. Par cik man ļoti patīk būt puišu,vīriešu sabiedrībā, tad viņu viedoklis man ir svarīgs. Tad nu man patiktu izgudrojums – vīriešu domu nolasītājs vajadzīgajā brīdī.
Visas domas nav vajadzīgs nolasīt, bet tieši kādā īpašā brīdī nospied podziņu un zini, ko viņš par Tevi ir padomājis.
Tikai ir viens tikai – vīrieši nedrīkst zināt, ka šāda ierīce ir izgudrota 😀

Ketija (Kety): Epilators, kas darbojas pats!
Tā kā visas procedūras, kas tiek izmantotas skaistumkopšanā aizņem milzu laiku un kā zināms sievietēm katra minūte ir dārga, tad es piedāvātu epilatoru, ko var aplikt ap konkrēto vietu ( šis apvalks sastāvētu no mazām pincetītēm, mazām, lai šo procedūru varētu sajust tik kā mazu kņudināšanu) un viņš pats cītīgi izraustītu matiņus, tiktu galā ar ieaugušiem matiņiem un beigās vēl izsmidzinātu uz ādas līdzekli, kas nomierina ādu. Tu tajā laikā vari darīt jebkuru citu darbu. Kad procedūra galā, ir signāls, noņem tik epilatora apvalkus nost un vari ietērpties savā mīļākā kleitā un doties pretim saulei:-). Vēl, ja izvēlētais epilators būtu viens no jaunākiem modeļiem, tas piedāvātu sakopt uzacu matiņus, kas tik nesmuki mēdz augt priekšā mūsu izvēlētai uzacu formai.
Vai nebūtu labs atvieglojums mūsu jau tā aizņemtajās dzīvēs?

Fanija: Soma hameleons
Vienmēr esmu sapņojusi par materiālu, somu un kurpju izgatavošanai, kurš kā hameleons uzsūktu mana apģērba krāsu. Tas varētu kontrolēti izvēlēties gan vienu toni, gan nokopēt auduma rakstu, gan izveidot punktotu vai strīpotu rakstu. Un tava mīļākā soma derētu pie visiem taviem tērpiem.
Iedomājies, tu satiec sen neredzētu skolas biedreni, kurai ir vienkārši fantastiska auduma kleita – tu maigi pieskaries ar somiņu viņas kleitai un saki – tu tik lieliski izskaties! Bet vēlāk apstrādā iegūto zīmējumu kā vēlies.

Gunta (guad): Gudrais un nenozogamais naudas maks
Naudas maks ar saimnieces pirkstu atpazīšanas ierīci (pret zagļiem)-divu veidu. Pirmais ar elektrošoku, otrs ar skunksa smakas palaidēju 🙂

Kety: Piedāvāju nagu pucētāju!
Jaunievedums nagu kopšanā, lai nebūtu jāpavada stunda un vairāk sēžot manikīra krēslā salonā, piedāvāju ierīci – nagu pucētājs. To var iegādāties lietošanai mājās, tā izskatītos apmēram tāda pati kā lampa kurā sacietē gēla pārklājums un tieši tāpat pirksti jāliek tajā iekšā, tā ideāli pielāgojas jebkurai nagu formai un pats galvenais to lietojot netiek bojāta nagu virsma. Ierīces priekšrocības, tā ļauj Jums ātri tikt pie manikīra un piedāvā arī neskaitāmus dizainus kā nagus padarīt krāšņākus. Dizainus iespējams arī papildināt. Nospied tik vajadzīgās pogas un pēc minūtēm 15 viss gatavs (arī nožuvis) un galvenais tu to vari darīt kad vien nepieciešams un nav jāuztraucas, ka gaidāms pasākums, bet nagi nekādi vai dizains nepieiet kleitai. Nagu pucētāju var izmantot arī kāju nagiem! Lietojot nagu pucētāju nagi izskatīsies kā slonā pucēti!

Ilzel: Nepieciešamie jaunievedumi virtuvei
1. Iedomājieties, kas varētu būt vēl labāks par cepeškrāsni, kas pati vaktē līdzi ēdiena gatavību. Nevis tāda, kas izslēdzas pēc iestādīta laika, bet tāda, kas reaģējot uz smaržu, konsistenci nosaka, kad pīrādziņi vai kūka ir gatava un izslēdzoties dod ziņu, ka jāņem ārā. Tādējādi nebūtu vairs situāciju, kad pēdējā panna piedeg, vai arī skrienot skatīties ko bērni dara, pavisam aizmirstas, ka kaut kas cepas – krāsns dotu ziņu, un nekad neko mēs nepiededzinātu.

2. Glāzes uz kurām nepaliek lūpukrāsas nospiedumi. Tā nebūtu nekāda ķīmija, ar ko glāzes apstrādātas, bet varētu izgudrot īpašu stiklu, kurš gluži vienkārši ir imūns pret jelkāda veida nospiedumiem – pirkstu, lūpu.

3. Portatīvā mērglāze. Tā izskatīsies kā tāds peidžers, kurā ievadot vajadzīgo mērvienību, tas pārvērtīsies par attiecīgā tilpuma trauku. Tad nevajadzēs vairs skaitīt ēdamkarotes, meklēt tases, glāzes, iespied – man vajag 375 grami miltus un trauks gatavs – pieber pilnu – ir 375 grami. Vēl klāt vajag 150 ml piena, atkal ievadi mērvienību un trauks pārvēršas. 🙂

4. Rīves uz kurām ir neiespējami sarīvēt pirkstus.

5. Virtuves cimdi, kuriem cauri itin nemaz nejūt karstumu

6. Dūmu savācējs. Kotletes vai pankūkas, o – sevišķi jau reņģes cepot, dūmi dažreiz ir pilna virtuve. Šim nolūkam ir izgudrots īpašs dūmu savācējs, ko sākot gatavot, vienkārši ieslēdz (pēc izmēriem tas neaizņem vairāk kā mobilais telefons) un gatavojot ēst, pat ne mazāko dūmu neredzēsi. 🙂

Ilzel: Putekļu savācējs
Cik reizes neesi atlaidusies gultā un saules staros vēro, kā istabā čum un mudž putekļi. Ar jauno Putekļu savācēju šādas ainas Jūs vairs neredzēsiet. Mazs kompakts sienas dekors, var izvēlēties kāda dizaina nu vēlies, un tas automātiski ieslēgsies un savāks visus putekļus. Jātīra tikai reizi mēnesī. Iegādājieties šo ierīci, un Jūs vairs nezināsiet, kas ir putekļu slaucīšana, jo ne vairs uz grāmatām, ne arī suvenīru niekiem – nekur nebūs manāmi putekļi.

Ilzel: Anticelulīta gulta
Kurš īpaši grib ņemties ar ietīšanām un citām procedūrām? Anticelulīta gulta kā reiz domāta, lai Jūsu ķermeni, kamēr tas atrodas naktsmierā, īpašās formas un īpašie līdzekļi lutinātu. Tikai dotieties gulēt, ielieciet vajadzīgajā atverē krēma tūbiņu, iestādiet režīmu un dodieties gulēt.

Ilzel: Rozā brilles vai kontaktlēcas
Tās uzliekot, smadzenēm tiek doti optimisma signāli, un Jūs patiesi redzat pasauli rožaināku un dzīvi skaistāku.

Ilzel: rokassomiņa- maza, bet bezizmēra
Sapņojot par pilnīgi virtuāliem izgudrojumiem – gluži kā Harija Potra stilā, noderētu maza mini, bet absolūti bezizmēra tilpuma rokassomiņa.

Ilzel: Lūpukrāsu meklētājs
Pielieciet to pie somas, un tas atradīs lūpukrāsu, kura tur vienkārši mēdz pazust kā melnajā caurumā.

Fanija: Masāždvielis (skatīt vizualizāciju)
Vai esat saskārušās ar situāciju, kad aizbraucat uz pludmali, bet šiti nav kam palūgt uzsmērēt sauļošanās krēmu, par solāriju nemaz nerunājot. Vai arī pēc ilgstošas un stresainas dienas tā noderētu maiga plecu masāža. Vīrietis ne vienmēr ir pieejams un svešiniekam ar nelūgsi, tāpēc ļoti noderētu elastīga materiāla masāždvielis, kuru varam uzklāt uz muguras un pleciem (pašām nepieejamās zonas) un tas sāk darboties ar masējošam kustībām ieziežot mūs ar krēmu vai aromātiskām eļļām.

Fanija: Čipiņš, kas atsaucas (skatīt vizualizāciju)
No rītiem man parasti ir nepieciešamas vēl 10 minūtes pirms izeju pa durvīm uz darbu. Jo, izrādās, ka kautkur ir noslēpies telefons, arī atslēgas esmu nolikusi “aizej tur nezin kur” un maciņš, hmmm, maciņš, maciņš, maciņš, kur es viņu vakar atstāju, kad norēķinājos par suši piegādi?? Tātad mazu čipiņu- uzlīmīšu komplekts, kuram var iestrādāt balss atpazīstamību. Maciņ! Atslēgas! Tosmētika! – čipiņi atsaucas te , te, te!

Fanija: Pēdiņa ar mini ventilatoriem (skatīt vizualizāciju)
Gan ziemā, gan vasarā lieti noderētu ventilējama pēdiņa, kuru nemanāmi ievilkt kurpē. Domāju, ka ir patīkami justies svaigām gan ziemā gan vasarā 🙂 Attīstot šo domu, varētu būt arī apsildāmā pēdiņa 🙂

Fanija: Omas (noskaņojuma) noteikšanas plāksteris (skatīt vizualizāciju)
Iedomājies, ja varētu uzlīmēt mazu plāksterīti aiz auss un tas uztver ar temperatūras maiņu un sirdspukstiem tavu noskaņojumu. tas ir pavisam nemanāms, bet satraukuma mirklī, uzstājoties auditorijas priekšā, tas vīrišķīgā balsī čukst – “tu esi lieliska, tu taču to zini!”

Viviāna (Vi-vī): “Spogulīt, spogulīt, saki man tā!”
Mana vēlme būtu tikt pie spoguļa ar perfekti nostādītu intuīciju. Nosaukums varētu būt “Spogulīt, spogulīt, saki man tā!” Ko dotu šāds izgudrojums? Tu no rīta pamosties, paveries spogulī un tas tev signalizē, vai līdz dienas beigām tev varētu uzmesties kāda pumpa.

Inga (inleila): ērti risinājumi virtuvei
Ikdienā sievietēm daudz laika aizņem ēst gatavošana. Tāpēc būtu ļoti noderīgas pāris virtuves ierīces, kas atvieglotu ikdienu un ietaupītu laiku. Tātad ļoti būtu noderīgi virtuvē:
1) kartupeļu un citu dārzeņu mizošanas ierīce (un sagriežanas), samet nomazgātus dārzeņus un pēc pāris sekundēm izņem jau nomizotus.
2) tortes un kūciņu cepšanas krāsns (līdzīgi kā maizes cepšanas krāsns) saliek visas sastāvdaļas, uzspied podziņu un krāsniņa pati izcep tavas vēlmes: torti vai kūciņas vai keksiņus.
3) ledusskapis ar iebūvētu ekrāniņu, kur parāda katru rītu jaunas, oriģinālas receptes (ierosinājumus ko pagatavot ģimenei pusdienās, vakariņās).

Inga (inleila): kurpes ar kabatiņu un vannasistabas spogulis kā TV
Vasarā bieži gadās,ka dodoties ārā bez jakām un somām, nav, kur ielikt dzīvokļu atslēgas vai santīmus saldējumam.Jo ne visās biksēs, svārkos ir kabatas.. Tad būtu ļoti noderīgas kurpes ar mazu kabatiņu.
Vannasistabā būtu ideāli, ja spoguli varētu izmantot arī kā TV. Guli vannā un skaties kādu filmu vai seriālu!:)

Elīna (dizzyja): Mākslīgais vīrietis
Mūsdienu sievietes vienmēr ir nogurušas. Pārnākot no darba, viņas negrib neko citu, kā iedzert vakara tēju ar vīrieti, kurš jau visus mājas darbus ir sadarījis. Kā nākotnes izgudrojumu piedāvāju nākotnes vīrieti. Ja atceraties filmu “Mākslīgais intelekts”Džuda Lavs spēlēja lielisku māklīgu vīrieti, kurš prata izpildīt sievietes vēlmes. Kāpēc lai mēs nerealizētu šāda tipa vīrieti? Izskatīgu, izdarīgu un vienmēr mājās.

Signe (dzeltens): Monitors ar spoguļvirsmu un zeķubikšu savilcējs
Sievietēm mūžīgi rodas vēlme paskatīties uz sevi spogulī. Arī atrodoties darbā, lūkojoties monitorā, mēs vēlētos apskatīties, kā mūsu mati izskatās. Tam varētu būt risinājums. Monitors, kam iespējams ieslēgt spoguļvirsmu, lai mēs pašas sevi varam aplūkot. Protams, darbā jābūt uzmanīgām, lai priekšnieks nepamana, ka mēs spoguļojamies, krāsojam lūpas vai labojam meikapu.

Viena no mazajām lietiņām, kas sievietei tiešām būtu nepieciešama, ir zeķubikšu pacēlājs. Iedomājaties, ejam uz zolīdu pasākumu un pamanām, ka mūsu zeķubikses slīd aizvien zemāk un zemāk. Šausmīga sajūta. Kā būtu, ja zeķubikšu vīles būtu ar savelkošu efektu, kas vajadzīgajā mirklī savelk zeķubikses uz augšu, savās vietās.

Gunta Leona: matu suka ar želeju
Kopš man ir TAS spogulis, epilatoru man nemaz nevajag. Atliek tik nostāties kailai spoguļa priekšā un nav neviena lieka matiņa. Skauģi gan jau uzskata, ka TAS spogulis matiņus nerāda, bet lūkojoties citos spoguļos, pārliecinos – nav, nav, kājas gludas, paduses ar, pat uzacis vairs nav jāizrausta. Mati vispār ir, spalvas arī, tik ne tur, kur kāds var ieraudzīt. Tā ka spogulis darbojas “ar galvu”. Kur to spoguli dabūju? Kaut kad, kad lidoju kārtējo reizi ar slotu, tas maisījās ceļā. Paņēmu līdz. Smags gan, tūlīt bija jālido uz māju. Tikai TAS apogulis man 100kārt aizstāj to vienu īslaicīgo izlidojumu. TAM nemaz nav jāprasa – spogulīt, spogulīt, kura ir tā skaistākā. Tāpat zināms.
Pilnai laimei pie spoguļa gribētu pakārt matu suku ar iepildītu ko ‘
želejveidīgu vai matu putām (tik ne matu laku) – lai vienmēr, izsukājot matus vien, būtu pārliecība, ka tie “nestāv gaisā vai katrs uz savu pusi”. Vēl jau skropstu tušas turekļa galā varētu ielikt kādu lūpu krāsu vai balzamu, lai nav visu laiku jārakājas pa mantām, tās atsevišķi meklējot.

Gunta (guad): Epilators-mierinātājs un gudrā nagu laka
Noderētu epilators-mierinātājs. Epilators ar balss funkciju, kurš epilācijas laikā runātu, apmēram tā-pacieties,drīz viss būs galā,vēl tikai drusciņ…Vai arī-tu esi skaista,pati labākā,utml.
Saulesbrilles,kuras maina krāsu,atkarībā no noskaņojuma. Piemēram, kad tās ir sarkanas, labāk netuvoties, sieviete ir dusmīga, zilas-romantiski noskaņota, zaļas-mierīga.
Nagulaka,kura pati izgaist no nagiem, ja sāk nolupt.

Orchid18: Virkne izgudrojumu
Manas idejas par izgudrojumiem ir šādas:
* Ļoti noderīgs varētu būt spogulis – skeneris, kurš noteiktu, kas tavā izskatā nav kārtībā (izspūruši mati, kāda pumpa, jāuzkrāso lūpas utt.). Šāds spogulis noteikti ļautu ikvienai sievietei ātrāk saposties un izksatīties lieliski. Gandrīz vai kā no pasakas par Sniegbaltīti!
* Parastais zīmulis (paredzēts zīmēšanai un rakstīšanai), kuram otrā galā būtu acu zīmulis (vai lūpu zīmulis u.c.)noteikti atvieglotu ikdienu brīžos, kad viens no abiem būtu aizmirsies mājās un steidzami nepieciešams.
* Varbūt noderētu duša (vai dušas kabīne), kas pēc tam tevi nožāvē ar siltu gaisu. Dušas kabīne lieti noderētu arī kā solārijs!
* Tām, kurām patīk paspoguļoties, patiktu mobilais telefons, kuram aizmugurē būtu spogulītis!
* Lietainā laikā, kad līdzi nav paķēries lietussargs un mati izmirkuši, lieti noderētu cepurīte – matu žāvētājs, kas ļautu ātri vien atkal izskatīties lieliski!
* Gribētos sagaidīt, kad tiks izgudrotas smaržas ar patīkamu aromātu, kuras aizbiedē kukaiņus, piemēram, odus!
* Nezinu, cik tas sievišķīgi vai nē, bet reizēm sapņoju par slīdceliņu, kas būtu ietvju malās. Tam nebūt nebūtu jābūt ātram, bet jānodrošina iespēja pārvietoties ar mazāku piepūli brīžos, kad kājas ir ļoti nogurušas (kaut vai no augstpapēžu apavu valkāšanas)!

Kika: Aroma duša
Kā izsenis zināms smaržas ir antiseptiskas vielas, tām piemīt antivīrusu un antibakteriāla iedarbība, tām ir nomierinošas, sāpju remdinošas, dziednieciskas un citas īpašības. Aromterapijas pamatā ir ēterisko eļļu un ožas mijiedarbība. Ne visiem pieejama vanna, kurā var peldēties izmantojot burbuļmubas, piepilināt kādu ēterisko eļļiņu utt. Bet ir risinājums dušas „mīļotājiem” – aroma duša. Darbības princips – dušā nospiežot attiecīgo pogu gaisā izsmidzinās kāds no izvēlētajiem aromātiem (ēteriskā eļļiņa), piemēram, lavandas, rozes, jasmīna, piparmētru utt. Ir iespējas aromātus papildināt un mainīt pēc sirds patikas. Rezultāts – noskaņojums un sajūtas tieši tādas kā vēlies!

Kika: Zeķubikšu lāpītājs
Nezinu nevienu sievieti, kurai nav gadījies nevietā un nelaikā uzplēst zeķubikses vai zeķes. Somiņā katrai sievietei vienmēr līdzi būtu jābūt mazam zeķubikšu lāpītājam, kura darbības princips ir kā caurspīdīgai līmlentei, tikai to uzklājot vajadzīgajā vietā pēc 5 sekundēm tas uzsūcas un zeķubikses neirst tālāk. Tā lieliski varētu izbēgt no neērtām situācijām un ietaupīt ģimenes budžetu.

Kika: Spogulis ar iebūvētu mini kameru
Kura sieviete gan nav saskārusies ar problēmu, ka esi saposusies no galvas līdz kājām vairākas stundas pavadījusi pie spoguļa – uzlikusi grimmu, pati centusies ieveidot matus vai uzburt kādu frizūriņu, protams, esi arī uzvilkusi savu jauno, šiko kleitiņu. It kā viss ok, bet vienmēr vēl paliek līdz galam neatbildēts jautājums-kā īsti es izskatos no aizmugures, vai viss ir nevainojami, vai kāda matu šķipsna nav izlīdusi ne tur, kur vajag un bojā koptēlu? Protams, var mocīties ar otra spoguļa izmantošanu utt., bet tik un tā tas tomēr ir nedaudz apgrūtinoši un ne vienmēr otrs spogulītis ir pie rokas vai ne pietiekami liels vai arī dzīvoklī nav vietas lielam spogulim, kurā jau būtu iespēja ar sānskata spoguļiem aplūkot aizmuguri utt. To var atrisināt tikai viens klikšķis spoguļa maliņā, kas ieslēdz mini kameru. Un tad var spoguļa priekšā izgrozīties visos rakursos un pēc tam noskatīties savu koptēlu vai tikai galvas daļu (izvēloties attiecīgo režīmu) nelielā video, kurš tiks parādīts uz neliela ekrāniņa, kas piestiprināts pie spoguļa.
Vai nav lieliski būt perfektai it visos sievišķīgos sīkumos?

Sema: logu tīrītājs un duškabīne kā mini automazgātuve
Pastāv divas lietas, kuras es savā ikdienā labprāt uzlabotu.
Pirmā ir logu mazgāšana. Nu, nepatīk man mazgāt logus, ilgi jāsaņemas un visur arī netieku klāt.
Nekas jau ļoti kosmisks nav jāizdomā. Nepieciešams tāds putekļsūcēja robotiņa prototips, kurā ieleju stikla tīrāmo līdzekli un atstāju darboties pa maniem logiem.
Otra lieta ir nespēja kārtīgi nomazgāt muguru. Ir jau līdz šim gādātas dažādas švammes, sukas, bet tikai pēc vīra palīdzības jūtos noberzta. Tad, iedomājos, ka varētu būt tāda duškabīne kā mini automazgātuve. Nu, super, ja man būtu visapkārt birstes, uz kurām atliek uzpilināt dušas želeju un iedarbināt. Lieki piebilst, ka uzgaļi būtu maināmi – dibenzonai tādi šerpāki. Un visbeidzot birstītes arī manu ķermenīti ieeļļotu un muguriņai arī beidzot kāds labums tiktu. Ja tā padomā, ka pēc tādas mazgāšanās, es tos logus arī pati varētu notīrīt!

Smally: Bučotājs
Noteikti katrs no mums ir kādreiz aizdomājies, kā būtu, ja lietas, kas mums ir apkārt būtu citādākas nekā līdz šim. Tā kā šobrīd dzīvē ir tā, ka es savu mīļoto cilvēku redzu diezgan reti, tāpēc mans sieviškīgais izgudrojums varētu būt saistīts ar mīlestību, es vēlētos sajust katru dienu sava mīļotā cilvēka silto buču uz sava vaiga, tāpēc varētu izgudrot tādu ierīci, kas iegaumētu viņa skūpstu, un pieliekot pie sava vaiga es vienmēr sajustu tieši viņa dāvāto buču! Noteikti šī ierīce atgādinātu lūpas 🙂

Juta: digitālā kosmētikas somiņa
Viens no sievišķīgākajiem nākotnes izgudrojumiem varētu būt digitālā kosmētikas somiņa, kur ar dažu klikšķu palīdzību varētu izvēlēties un uzklāt piemērotāko make-up, atkarībā no tērpa, noskaņojuma vai gadalaika. Tā varētu arī sniegt konsultācijas par to kā labāk kopt savu ķermeni un izskatīties lieliski, neizmantojot plastisko ķirurģiju.

Katrīna:telefons ar lūpu krāsu
Mobilais telefons ar spogulīti un lūpu krāsu. Varētu palikt zem telefona vāciņa lūpkrāsas paletīti.

Linitis: Ledusskapis-tauku atsūcējs

Ginta: epilators-masažieris
Domāju, ka nākotnē uzsvars jāliek uz vietas taupīšanu un efektivitāti, apvienojot vienā ierīcē vairāku ierīču funkcijas, piemēram, tie paši epilatori varētu būt ar maināmiem masāžas uzgaļiem. Tātad vienā ierīcē: Epilators- masažieris. Kad uzliek epilatora uzgali, var nodzīt spalviņas, uzliek masažieri- var izmasēt celulītu.

Sanda: Mobilais telefons ar manikīra komplektu
Manuprāt, lielisks izgudrojums, kas atvieglotu sieviešu dzīvi, būtu mobilais telefons (kas ir līdzi vienmēr) un manikīra komplekts – vīlīte, šķērītes, varbūt arī kāda nagu laka, jo ķibele ar nagiem var notikt jebkurā brīdī, un man tas notiek regulāri.

Yule: Transformējamas augspapēžu kurpes
Brīnos, kādēļ jau sen par to nav padomāts, jo man vajadzība pēc šādas lietas bijusi neskaitāmas reizes un bieži esmu iedomājusies, kā tas noderētu! Runa ir par transformējamām kurpēm , kam var noņemt nost augstos papēžus. Aizej uz ballīti, izdejojies, kājas nogurušas – hops! – papēžus noņemam nost un kurpes pārvēršas…elegantās un ērtās laiviņās!
Vai otrādāk- pēc darba piespraud laiviņām augstos papēžus un esi gatava doties uz randiņu!

Lauriks: Muzikāls putekļusūcejs un īpaša ierīce “4 vienā”
Man ļoti patiktu, ja man būtu putekļu sūcējs, kurš nerūktu, bet atskaņotu dažādas melodijas, piemēram Mocerta 40. simfoniju!:) Vai arī tīrot paklāju varētu paklausīties radio.
Vēl viens nākotnes izgudrojums varētu būt ierīce “4 vienā” Kā jau Ginta piedāvāja, ka epilators varētu būt masažieris. Būtu ideāli,ja epilators būtu arī (nomainot uzgaļus) kā elektriskā zobubirste un matu fēns. Tāda ierīce būtu ļoti noderīga ceļojumos!

Kkoolll: Skaļrunītis spogulim
Mazs skaļrunītis, kuru pievieno spogulim. Un kad sieviete skatās spogulī, tas reaģē un izsaka komplimentus.
Es uzskatu, ka ikvienai sievietei patīk, ja viņai saka maigus un uzmundrinošus vārdus. Ja no rīta tu ieskaties spogulī un dzirdi tādus komplimentus, kā: Tu esi neaizstājama! Tu esi manas dzīves gaisma! Es tevi mīlu tādu, kāda tu esi! Tad labs garastāvoklis un pašapziņa būs visu laiku.

Kniepadata: Lūpukrāsa, kas zin savu īsto vietu.
Man ļoti patīk košas lūpu krāsas, īpaši koši sarkana, taču dienas gaitā tā samērā ātri “noēdās”, atstājot krāsu uz zobiem, krūzēm, glāzēm un mīļotā vaiga vai lūpām, līdz ar to talkā varētu nākt noturīga lūpukrāsa, kura neatstāj nospiedumus un paliek visas dienas garumā savā vietā – uz lūpām.

Kniepadata: Izsmidzināms gludināšanas līdzeklis.
Diezgan daudzi vasaras apģērbi ir no auduma, kas viegli saburzās un 10 reižu grūtāk gludinās. Nereti atliek vien apsēsties un piecelties, kad kleita vai svārki jau izskatās tādi, kas gludekli nav redzējuši, tad nu noderētu izsmidzināms gludināšanas līdzeklis, kuru uzsmidzinot audums kļūtu atkal gluds, savukārt šo līdzekli pievienojot mazgājot drēbes veļas mašīnā, tās nebūtu nepieciešams gludināt, jo tās pašas kļūtu gludas tiklīdz izžūtu.

Kniepadata: Prettraipu salvete.
Vasaras sezona ir arī mana “ķellēšanās” sezona – saldējums mīl nokļūt uz krekliņa, blūzes un atstāj nejauku pleķi, turklāt visnepiemērotākajos brīžos, tad atliek skriet uz tualeti un berzt pleķi ārā, gaidīt līdz izžūs utt, tāpēc lieti noderētu salvetes, kas uzsūc visus netīrumus un tai skaitā mitrumu, noslaukot traipu ar salveti tas pazustu 10 sekunžu laikā, neatstājot nekādu pēdu no tā.

Kniepadata: Virtuālā pielaikošanas kabīne.
Mūsdienās populāra ir kļuvusi iepirkšanās internetā, kas ir gaužām pašsaprotami, jo tā par ievērojami zemākām cenām ir iespējams iegādāties dažādas preces, tajā skaitā apģērbus. Vienīgais mīnuss – nav iespēja pielaikot un sanāk pirkt kaķi maisā. Šī problēma izgaistu, ja ieviestu programmu, kurā augšuplādējot savu foto un ķermeņa apkārtmērus, izvēlēto apģērbu būtu iespējams aplūkot uz sava auguma.

Kniepadata: Iepirkšanās GPS.
Ir bijušas reizes, kad ir nepieciešams atrast kādu konkrētu apģērba gabalu vai apavus, piemēram, sarkanas kurpes, ko pievilkt pie nesen iegādātās kleitas. Lai kā man patiktu iepirkties, ir apnicīgi skraidīt pa 101 veikalu, un galu galā neatrast vajadzīgo. Šādos gadījumos labprāt izmantotu Iepirkšanās GPS, kur ievadot vajadzīgo informāciju, varētu aplūkot veikalus, kur meklēt šīs sarkanās kurpes, apskatīt arī izmērus un cenas.

Kniepadata: Pirmsrandiņu programma skapim.
Lai arī randiņu tēma man pašlaik nav aktuāla, atceros kā ir nācies pavadīt ilgu laiku pie spoguļa, domājot, ko vilkt mugurā, kas Viņam varētu patikt utt. Gatavošanos randiņam atvieglotu skapis, kurā, ņemot vērā ievadīto info par konkrēto vīrieti, iemirdzētos tērps, kurš viņam varētu patikt vislabāk.

Kniepadata: Supersievietes priekšauts un apmetnis.
Gara diena darbā, taču pēc tam vēl jāpagūst iepirkties, pagatavot ēst, izņemt bērnus no bērnudārza, sakārtot māju utml…Lūk,mans piedāvājums – Supersievietes priekšauts mājas darbu veikšanai un Supersievietes apmetnis darbiem, kas veicami ārpus mājas – piedod mums tādus apgriezienus, kas atļauj pāris minūšu laikā padarīt visu nepieciešamo, vakarā vēl sanāks laiks un enerģija satikties ar draudzeni, paskatīties Tv ar mīļoto utml.

Kniepadata: Ledusskapis – dietologs.
Bez šaubām katrai no mums uztrauc mūsu figūra, līdz ar to iesaku ledusskapi, pie kura piekļūt var tikai uzkāpjot uz svariem, kuri paši aprēķina veselīgo un ideālo ķermeņa svaru, ja ir kāds lieks kilograms, tad ledusskapis neļaus Tev no tā izņemt saldējumu vai citu našķi, bet piedāvās tikai augļus, dārzeņus u.c. lietas,kas Tev nevar kaitēt figūrai. 🙂

Kniepadata: Mitrumizturīga matu laka.
Jau labu laiku sapņoju par kādu līdzekli, kas ļautu matus saglabāt tieši tā, kā esmu tos ieveidojusi, visu dienu. Tā kā man viņi ir maigi sakot nepaklausīgi, diezgan biezi un gana gari, tad gan taisnojot, gan lokojot tos, pavadu pāris stundas. Sapņoju par matu laku, ar kuru “apstrādājot” perfekto matu sakārtojumu, tas neizjuktu vējā un nesamirktu arī lietū un sniegā.

Kniepadata: Burvju puteklīši
Visbeidzot – Burvju puteklīši sievietēm, kurus mēs katru rītu uzpūšam gluži kā smaržas – tie aizdzen drūmu noskaņojumu, vairo laimes hormonus un pašpārliecinātību katrā no mums. Esam laimīgas, smaidīgas un bezgala skaistas!!! 🙂

Solso: Noņemami papēži
Mēs visas esam vairāk sievišķīgas vai praktiskas. Es noteikti, tāpēc maniem apaviem trūkst pārmaiņu, ko var saukt “sievišķīgi-praktiskā” funkcionalitāte. Tāpēc nebūtu slikti izdomāt apavus sievietēm, kuras gan vienā brīdī steidzas, gan otrā brīdī kļūst par lēdijām, ko varētu atrisināt ar pieliekamiem un noņemamiem papēžiem kurpēm.

Greitsa: Matu krāsa aerosola flakoniņā
Ir matu krāsas, nu jau parādījušās arī krāsojamās putas, taču man tik ļoti patiktu, ka būtu matu krāsa iestrādāta aerosola flakoniņā. Un tad, kad pēc trim nedēļām, ataugušas matu saknes, es paņemu šo krāsu saturošo baloniņu, viens, divi sapūšu pie saknēm, labi, varu arī 20-30 min pagaidīt, lai kārtīgi nokrāsojas, tad matus izmazgāju un staigāju smaidīga atkal līdz nākamajai “sapūšanas” reizei. Ir runa par noturīgu matu krāsošanas (vēlāk piekrāsošanas) līdzekli aerosola baloniņā, kas spētu iepriecināt tās sievietes, kurām aktuāls jautājums ir matu sirmums.

Nata: Stabilizators melnās acu līnijas uzvilkšanai
Man lieti noderētu mobilais rokas stabilizators, lai bez problēmām varētu novilkt slapjo melno acu līniju! Domāju neesmu vienīgā, kurai šādas līnijas uzvilkšana sagādā ne mazums grūtību.. Komplektā ar rokas stabilizatoru varētu nākt arī neliela ierīce, kas nofiksē aci/skropstas, lai uz pus minūti nekustas 😀

Buutne: Vīriešu netīro zeķu savācējs
Mans sievišķīgais izgudrojums būtu vīriešu netīro zeķu savācējs, jo kura gan no mums nav kaut reizi aiz sava mīļotā vīrieša tās savākusi no grīdas, pagultes, vai jebkuras citas vietas, kur nogurušais ģimenes galva tās būs pametis 🙂

 

Vēl līdz 30.maijam gaidām arī Tavu sievišķīgā izgudrojuma ideju! Balvas kārdinošas – Philips sērijas Satin Perfect jaunās paaudzes epilatori! Vairāk par konkursa noteikumiem lasi -> šeit

Dalīties.

76 komentāru

 1. Yule, ideja neslikta 🙂 epilators – masažieris arī tā neko 🙂 <br>bučotājs – nu tādus var nopirkt intīmpreču veikalos, bet sajūtas, ko mīļotaisd vīrietis atstāj, laikam tomēr nevar noķert 🙂 varbūt tam ir sakars ar ķīmiju? 🙂

 2. Dažiem mobilajiem jau tagad ir tik spīdīga virsma, ka var spoguļoties gluži kā spogulī. Piemēram LG Shine man lieliski kalpo arī kā spogulis 🙂

 3. Man jau patīk doma par to spoguli – skeneri…Ja tas vēl pateiktu kādu komplimentu, tad vispār super!

 4. Līga Rozentāle on

  Leedija, iesūti savas dušas-solārija idejas aprakstu mums! Tad Tava ideja piedalīsies konkursā, kura galvenās balvas ir 3 epilatori! <br>Tev tikai jāpiereģistrējas un no sava profila jānosūta ziņa redaktoram. Tik vienkārši! 😉

 5. Līga Rozentāle on

  Es pamatīgi smējos par duškabīni un epilatoru-mierinātāju. <br>Iedomājso to skatu- epilēju kājas un man aparāts čukst- kuš,kuš, pacieties,mīļā, drīz viss būs galā! 😀

 6. Šķiet, ka Aroma duša varētu būt pat reāls un noderīgs ikdienā, it sevišķi pēc garas un nogurdinošas darba dienas sajust smaržas maģiju.

 7. Zane Rutkupa on

  Un vēl pasakiet, ka sievietes nav ideālas 🙂 Ta turpinām ar idejam, varbut varam ko realizet 😀 man personiski baigi noderetu maksligais viriskis :))

 8. Žēl, ka vēl nav pārdošanā ierīce 4 vienā…pašlaik tieši dodos atvaļinājumā un mēģinu visu sabāzt koferī, bet nesalien…:(<br>Vannasistabas spogulis-TV arī būtu ļoti norerīga lieta! No rīta esot dušā varētu paskatīties "900 sekundes"!:)

 9. Man patīk čipiņš, kas atsaucas….tas noteikti būtu lieliski un ietaupītu daudz laika…es regulāri saucu savas atslēgas….masāžas dvielis arī būtu brīnišķīgi….mmm….:)))

 10. Aroma duša būtu jauka manās mājās, arī par lipekli pie kosmētikas maciņa un atslēgām nesūdzētos. Tās taču ir realizējamas lietas. Vai kādai pietiks drosmes šādu projektu ieviest dzīvē?

 11. garām ejot on

  Labi izgudrojumi, tik man no malas skatoties, liekas, ka pēc lasītāju komentāriem vērtēt būtu mazliet neobjektīvi, jo tie tomēr anonīmi…

 12. Gurķītis on

  :):):) kurpes ar kabatiņu gan būtu interesanti, nez kur to kabatiņu ieliktu :)<br>tā kā esmu kurpju fetišiste savā ziņā, tad noteikti gribētu ventilējošās pēdiņas gan ziemā gan vasarā 🙂 Papēžu transformēšana arī laba lieta, man pat liekas, ka būtu forši, ja papēdi varētu saīsināt ne tikai noņemt, un pievienot arī stabilizatoru un papēžu klaudzēšana arī būtu uz izvēli. Zeķbikšu lāpītājs būtu visai noderīga lieta un man šķiet, ka nemaz tik nereāla arī nav.

 13. Šodien gāju pa Čaka ielu un domāju, ka tiešām noderētu slīdceliņš, lai pašai nav jākustina kājiņas.

 14. sakardinaja sominju bilde, man ar gribetos, lai varu pievilkt savu milako somu pie visa kaa, tiesi taa ari ir, man ir 1 mila soma un nekadi nevaru no vinas skjirties 🙂 :D<br><br>Vispar daudz superigu ideju, izskatas, ka mobijala vajadzetu visu iespejamo domatu sievietem 🙂 Ledusskapis tauku atsucejs riktigi izvirtigi 🙂 😀 un epilators, kas darbojas pats ari noderetu, vieglak, ja cits dara sapes nevis ja pasham jauznemas to darit 🙂 😀

 15. Šodien gaidot ciemiņus un cepot keksiņus, tieši iedomājos, ka būtu ļoti forši, ja būtu tāda kūciņu cepšanas krāsniņa! Vienmēr sanāktu garšīgi, nepiedeguši keksiņi un nebūtu virtuvē daudz jāpavada laika,lai tādus izceptu!:)

 16. šodien no rīta nevarēju atrast atslēgas, nu paliec vai traks, nācās zvanīt mammai, lai ved rezerves komplektu! Lūdzu izgudrojiet pielīmējamos čipus, kas atsaucas!

 17. Man atkal liekas, ka spogulis skenētājs arī itin labi teiks komplimentus, un zeķubikšu lāpītājam kaut kas līdzīgs jau eksistē!

 18. ak, kā man pietrūkst ikdienā komplimentu, es nopirktu šo skaļruni, malacis meitene, ka tā izdomāja

 19. jā idejas diezgan interesantas, gribētu sev dažas lietas no tā visa.Bet mazais skaļrunītis pie spoguļa, nu super

 20. Jūlija Liene R. on

  Anticelulita gultai pluss no manis :D<br>Par runajoso spoguli, kuru kads te baigi aizstav, teiksu- ideja jau laba, vienigi komplimenti visiedarbigakie ir tad,ja tos saka reals cilveks 😉

 21. skeptiķe on

  indra, olga, knīpuks, lola, inese, saldums un citas – vai jums gadījumā nav viena ip adrese??? :))) ja jau šmaucas, tad dari to rafinētāk :)))<br>

 22. Tomēr daudz foršāk ir kad īsts cilvēks saka komplimentus nevis kaut kāda datorsistēma spogulī..<br>Daudz ideju ir interesantu, bet dažas zinu,ka jau ir īstenotas kā piem. atslēgām piestiprināts čipiņš,kas pīkst,ja nu nevar atslēgas atrast…tikai LV tādus nopirkt vēl nevar..

 23. Līga Rozentāle on

  Lūgums, vērtējot idejas, lūdzu dariet to ar savu lielotājvārdu, respektīvi, ielogojieties savā profilā. Žūrija neņems vērā anonīmus vērtējumus.

 24. Līga Rozentāle on

  Jāsaka,ka izvēlēties trīs patiešām varētu būt grūti, jo te ir tik daudz lielisku ideju! Būtu brīnišķīgi, ja pēc kāda laika vismaz dažas arī reāli tiktu ieviestas :)<br>Skaidrs ir viens- jums ir milzīīīgs radošais potenciāls! Un tas noteikti jāliek lietā!

 25. Inese ozoliņa on

  Komplimentus saņemu no daudziem cilvēkiem pārsvarā par savu ģērbšanās gaumi un savu dabas doto izskatu.Taču gribētu arī runajoso sklaruni,

 26. Evita Morkūna on

  Es par noturīgo matu krāsu aerosola baloniņā, pūšu, kad ir vajadzība, bet frizieri apmeklēju, kad ir noskaņojums un laiks atļauj.

 27. inese ozola on

  Psihologi izpētījuši, ka cilvēkiem jāmēģina dienā izteikt vismaz pieci jauki un pozitīvi komplimenti — tad negatīvās emocijas neņems virsroku.Domāju, ka mazais skaļrunītis to spetu, atškirība no vīriešiem

 28. Evija Cināte on

  Es gan būšu pilnīgi pret tik aizdomīgi daudz lielīto skaļrunīti,kas saka komplimentus – negribētu 10x dienā dzirdēt vienas un tās pašas frāzes, turklāt kā jau te tika minēts, kompliments iegūst vērtību,ja to saka reāls, Tev svarīgs cilvēks, nevis robots…<br>Mani favorīti : nagu pucētājs, vannasistabas spogulis – TV, zeķubikšu savilcējs (!!!!!) un arī tranformējamās kurpes. 🙂

 29. Sāk mazliet tomēr tracināt, ka var pārspīlēt ar sava izgudrojuma slavināšanu. Cerams vērtētāji redzēs, kad šie nicki ir piereģistrēti.

 30. tina demadedova on

  savu vērējuma punktu nodotu skalrunim pie spogula, kaut ari to meiteni te apliek, man ši ideja liekas interesanta

 31. Liene Klementjeva on

  Esmu par cilvēkiem, kuriem ideju ir ļoti daudz. Tas mani vienmēr fascinējis. Tāpēc atbalstu Kniepadatu, Orchid18, Ilzel un Faniju.<br>P.s. un, Lelde, gribēju piebilst, ka tas nav rādītājs, kad cilvēks piereģistrējas, lai izteiktu savu viedokli, jo arī man, kā šī portāla retai lietotājai gribas iekomentēt, ko gan parasti daru bez reģistrēšanās. Tomēr beidzot nācās piereģistrēties, lai mans viedoklis tiktu ņemts vērā!

 32. es uzskatu, ka ja ģimene vēlas atbalstīt kādu no savējiem, tad nekas neatliek, kā reģistrēties no viena datora un tomēr uzskaru, ka žurijai vairāk jālemj

 33. Piekrītu susuriss, ka steigā ne vienmēr ielogojos savā profilā. Lai izlemj žūrija, jo ideju patiešām daudz 🙂

 34. es arī uzskatu, ka jālemj žurijai, jo sanāk tā ka katrs var savus draugus piesaistīt un tad tas vairs nav konkurss bet sacensības, kuram vairāk draugu, bet ideja par mazo skaļrunīti nav peļama un

 35. Patīk visas idejas, meitenes ir malacītes, vairāk protams patīk ideja par muziklao putekļusūceju un mazo skaļrunīti, kas izsaka komplimentus.CITĀM MEITENĒM ARĪ BRAVO

 36. olga tihonova on

  uh, kas par idejām, tik daudz dažadu ierosinājumu, būtu jau labi ka Fanijai un kkoolll izdotos realizēt savas idejas.

 37. Par skalruni spolgulim- man tomer liekas,ka patikamak ir tad ja komplimentus izsaka reali cilveki nevis mikrofons pie spogula!

 38. te tik daudz diskusiju par so skalruni, bet man jau liekas, ka ideja ir interesanta, jo no rītiem reāli nav kam izteikt komplimentu vismaz man ta ir,

 39. Noderētu dikti tāda bezizmēra rokassomiņa 🙂 Bet visas idejas lieliskas! Vienkārši apbrīnojama izdoma 😀

 40. Elli, es arī tieši gribēju norādīt ,ka dažas idejas jau eksistē. Arī muzikāls putekļusūcējs ir kaut kur redzēts un zeķubikšu lāpītājs. Starp citu arī kartupeļu mizotāju esmu redzējusi veikalos.

 41. Anastasija Būre on

  vispār grūti lasīt tik daudz idejas vienkopus, liekas, ka beigu gals paliek zaudētājos. tāpēc sāku no beigām :D<br>un mani uzrunāja aroma duša, kā arī Orchid18 idejas par dušu – solāriju un spoguli, kurš man no rīta palīdzētu sapucēties.

 42. anta linezere on

  Labdien,lasot šos izgudrojumus nenoturejos un nolemu izteikt savu viedokli, reāli dotu balvas divam meitenem Orchid18 un kkoolll, citas mani nespeja iedvesmot.Jo tas ka parejam meitenem škita ir reali istenojamas idejas un nav mistiskas,vai atkartojas

 43. Sāk likties, ka Orchid18 un kkoll ir viena un tā pati persona, kas neatlaidīgi pati cenšas slavēt savus izgudrojumus, par to vien viņai balva nepienākas, lai tiek tām, kas god;igi piedalās konkursā.

 44. nu nezinu vai viena persona vispār var iesūtīt vairākas idejas un ko tad meitene ar divien epilatoriem daris

 45. tieši tā jau rīt un domāju, ka ar komentāriem vairs var neiespringt, jo gan jau žūrija pirms brīvdienām uzvarētājus jau izvēlejusies.

Atstāt Ziņu