Vārda dienu svin: Edmunds, Edžus, Vidmants

Vēlos pacelt savu pašapziņu

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Vēstule iesūtīta akcijai “Uzplauksti pavasarim!”

Vēlos piedalīties akcijā „Uzplauksti pavasarim!”, jo man kā katram no mums ir savi sapņi, kurus gribu piepildīt. Man to ir gana daudz un gana lieli un mazi, kas ir gan piepildāmi, gan šķiet tik tāli… Bet konkursā padalīšos ar daudzmaz reāli iespējamiem sapņiem, kurus man var palīdzēt realizēt SievietesPasaule.lv un Oriflame.

Tā kā ir iestājies pavasaris un katra sieviete vēlas uzplaukt līdz ar pirmajiem ziediem, es vēlētos, lai man augtu pašapziņa, drosme, prasme komunicēt vairāk ar cilvēkiem un atrast sev darbu, kas man patīk. Bet pirms tam prast arī izvērtēt, ko tad es vēlos darīt, jo šķiet man galvā ir tik daudz domu par vietām, kur gribētu strādāt, bet reāli jāprot izvērtēt, ko es spēju turēt, jo veselība liek par sevi manīt (esmu 2 gr. inv.). Un viens ir mana vēlēšanās dabūt darbu, bet otrs prast uzrunāt darba devēju, neskatoties uz to, ka man ir īpašas vajadzības…

Vai arī, kas man brīžiem iezogas domās, iemācīties veidot savu mazo biznesiņu. Esmu šad tad pasapņojusi par savu nelielu radošu veikaliņu vai centriņu. Bet nav pārliecības, vai es to patiešām spētu, jo esmu sabaidīta, ka tas ir grūti un sadzirdot vārdu „grūti” no cita līdzās esoša cilvēka, ideja noplok. Un tā bieži ir bijis, kad aiz vārda „grūti” viss sabremzējas. Tāpēc šajos jautājumos man varētu palīdzēt psihologa padomi, ieteikumi.

“Es vēlētos, lai man augtu pašapziņa, drosme, prasme komunicēt vairāk ar cilvēkiem un atrast sev darbu, kas man patīk.”

Kā arī ir tāda lieta, ka man problēmas sagādā sevis motivēšana uz veselīgu dzīvesveidu. Neesmu spējusi ieviest regulāras aktivitātes vingrošanā, man patīk peldēt, bet tur rodas attāluma šķēršļi līdz peldvietām (kas iespējams ir tikai galvā…), ēdienu sabalansēšana… Skaisti jau būtu, ja prastu kontrolēt ēdienu paražas un prast vairāk sevi motivēt uz dažādām aktivitātēm vingrošanas ziņā… Bet viss sabremzējas, jo ir radušās saucamās bērnības traumas un citi „tarakāniņi”, kas maisa prātu… Līdz ar to šajos jautājumos arī varētu palīdzēt laba psihologa gudrība. Tas pat būtu minimālākais.

Bet runājot par savu ārējo tēlu sapņiem… Gribētu sev skaistu fotosesiju. Varbūt pat māksliniecisku. Mans augums ir ļoti liels un neformīgs, tāpēc vien būtu interesanti, ja rastos laba saspēle ar fotogrāfu un stilistu, kas mani prastu ietērpt un uzlikt makiāžu tik labi un fotogrāfs prastu ar mani veidot saspēli tik labi, ka bildes gluži derētu izvietot galerijā! Bet prieks jau būtu par vienkārši skaistu fotosesiju.

Labprāt iemācītos no stilistu padomiem, kā man vislabāk pielietot dažādus lakatiņus, šallītes… Kādas krāsas un veida apģērbus man kombinēt attiecīgās situācijās… Sapnis ir sev iegūt skaistu, garu kleitu vasarai un būtu interesanti uzzināt kādā dizainā tai jābūt, kāda der manam augumam. Kā arī sapnis par ērtiem un glītiem vasaras apaviem arī neiztrūkst… Arī par matu veidošanu gribētu ko uzzināt, kādas frizūras sev ikdienā un svētkos varu izveidot.

Stilu pasaulē netrūkst knifiņu, ko vēlētos uzzināt, ko kā man nēsāt, jo uzskatu -esmu īpašs gadījums, kuram īsti neder jebkurš ieteikums, padoms, ko vari izlasīt sievišķīgos rakstos.

Tāpēc ļoti ceru, ka akcijas vadībai uzrunās mans pieteikums un būs drosme stilistam, fotogrāfam, psihologam ar mani darboties.

Iveta

Pieteikumu iesūtīšana dalībai akcijā “Uzplauksti pavasarim!” noslēgusies.

 

 

 

 

Dalīties.

Atstāt Ziņu