Vārda dienu svin: Baiba, Barbara, Barba

Veidojam svētku frizūru: lokas!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

adaras mati ir biezi un veselīgi. Ikdienā tie netiek nekā īpaši veidoti, jo pēc savas struktūras ir taisni un gludi. Tuvojoties svētkiem Madara izdomājusi tos ieveidot skaistās, vijīgās cirtās – ondulācijās, kuras tika panāktas ar matu taisnotāja palīdzību. Iznākums- sievišķīgs un grezns!

1. Madara loku veidošanai izmantos C3 Paisley profesionālo matu taisnotāju.
Taču vispirms viņa matus izmazgā ar Nanomax Fybra šampūnu un kondicionieri, kas paredzēts matu struktūras atjaunošanai un mitrināšanai. Šī augstvērtīgā kosmētika satur vairāk kā 10 dabīgās sastāvdaļas, kas padara matus zīdainus un vijīgus.


2. Madara sāk veidot lokas. Vispirms viņa atdala 2-3cm biezas šķipsnas un ieslēdza Corioliss C3 Gold Paisley taisnotāju. Tas ļoti viegli slīd, ir īpaši saudzīgs matiem un labi piemērots taisnošanai, loku un ondulāciju veidošanai. Madarai ir rupji, nesabojāti mati, tāpēc viņa noregulē taisnotājam C3 180 grādu temperatūru. Šķipsnai jābūt plakanai, tā jāsatver ar taisnotāju velkot.


3. Velkot taisnotāju, tas jāpagriež par 180 grādiem un jāturpina vilkt līdz šķipsnas galam ar ātrumu 5 centimetri sekundē. Svarīgi- arī šķipsnas galā nepaātrināt vilkšanu. Šādi velkot sanāk loka. Turpina tādā pašā veidā ieveidot katru šķipsnu.Kā veidot lokas ar taisnotāju skaties sīkāk Rebella.lv mājas lapā sadaļā ”Matu skola”.


4. Matu spīdumam un slidīgumam Madara izmantos NANOMAX 3D INFUSE serumu. Pietiek ar pāris dozatora spiedieniem. Produktu vispirms ierīvē plaukstās.


5. Kad serums ierīvēts plaukstās, pārlaižam ar plaukstām pāri matiem. Tālāk ar Corioliss Microphone suku Madara izķemmē matus. Šī suka ir īpaši piemērota garu matu sukāšanai.


6. Madara vēlas ondulāciju arī priekšā. To dara tā – izķemmē taisnu, plakanu šķipsnu, izloka to un nosilda ar taisnotāju saspiežot un pasildot loku 1-2 sekundes, tad pārliek taisnotāju blakus izsildītajai vietai un tā turpina pa salocīto šķipsnu iet uz priekšu, veidojot jauku ondulāciju.Turpinām sildīt, ar otru roku izlokot šķipsnu pārmaiņus gan uz vienu, gan uz otru pusi…


7. Veidojas skaistas ondulācijas – sievišķīgi vijīgi mati, turklāt viegli ķemmējami! Frizūra gatava, jāpošas uz balli!

IZMANTOTIE PRODUKTI nopērkami
Corioliss C3 Gold Paisley taisnotājs
Nanomax Fybra šampūnu
Nanomax Fybra kondicionieris
NANOMAX 3D INFUSE serums
Corioliss Microphone suka

Skaties pārējās svētku frizūras un to veidošanas fotopamācības >>

Dalīties.

Atstāt Ziņu