Vārda dienu svin: Grieta, Strauta, Rebeka

Vecmeitu ballīte ‘Nāriņas medības’

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Evita stāsta par jautru vecmeitu ballīti, kas notikusi nāriņu stilā. Ja ir vēlme uzposties krāšņos kostīmos, šis ir ideālais scenārijs!

Saiet visas draudzenes kopā, viena protams ir medījamā “nāriņa” – topošā līgava. Visas pirms tam tiek instruētas ierasties zaļos tērpos, vēlams svārkos vai kleitās līdz celim. Nāriņa ierodas garā zaļā, spīdošā kleitā. Dodamies iekarot, klasiski- Vecrīgu. Dodoties uz galamērķi, ķircinam garām ejošos kungus, smejamies, fotogrāfējamies un, protams, labi pavadam laiku. Kā jau ierasts. tiek dots zvērests par dažām nu ļoti interesantām lietām, taču, kas jādara. jādara! Galamērķis sasniegts, Doma baznīca, precīzāk tās tornis.

Pirms tam esam sarunājušas ar Baznīckungiem, ka ļaus klusiņām un mazliet nebēdnīgi izmantot torņa telpas. Doma tāda – meitenes ķer garām ejošos kungus vai jaunskungus, uzrunā un tad pierunā doties medībās, spēlēsim paslēpes – medības. Lai iegūtu Nāriņas skūpstu uz vaiga vai kādas citas ķermeņa daļas, protams pieklājības robežās, Nāriņa ir jāatrod. Meklēšana nav vienkārša, par cik Nāriņa ir jānoķer tīklā. Kungiem tiek iedots tīkls, kuru nu kurš kā mācēdams izmanto. Nomedījot beidzot var iegūt ilgi kāroto balvu, skūpstu, to iemūžinot amizantās fotogrāfijās.
Vairāku stundu garumā ilgstošais pasākums ir aizritējis, perfekti pavadīts laiks, asas un romantiskas izjūtas, bija labi!
Nākošais dodamies uz klubu Push! Plūstam dejā, kā tādas nāriņas nārstā. Beigās nāriņas ir mazliet nogurušas, tāpēc kur nu kurā nāriņa dodas atpūsties.

KONKURSS ‘MEKLĒJAM IDEĀLAS VECMEITU BALLĪTES SCENĀRIJU!’
PIEDALIES ARĪ TU! BALVAS VIENREIZĒJAS –
FOTOSESIJA
LĒCIENS AR GUMIJU
BRAUCIENS AR DRIFT TAXI
GARRA RUFFA ZIVJU PEDIKĪRS

VAIRĀK PAR KONKURSA NOTEIKUMIEM LASI ŠEIT>>>

Dalīties.

Atstāt Ziņu