Vārda dienu svin: Brencis, Audris, Inuta

Vannasistabas uzlabošana ar nelieliem līdzekļiem

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Konkurss “No veca – jauns” man deva iedvesmu mazliet uzlabot interjeru vannasistabā. Tā kā gribējās ātru rezultātu un, lai nav jāiegulda lieli līdzekļi, nolēmu ņemt talkā dekupāžas tehniku. Mazākas lietas “dekupēt” esmu jau pamēģinājusi tāpēc, šoreiz nolēmu izmēģināt kaut ko lielāku!:) Šoreiz – vannas ārpuse un izlietnes skapītis. Gan vanna, gan skapītis ir veci un mantoti no iepriekšējiem dzīvokļa saimniekiem.

VANNAS PĀRVĒRTĪBAS:

Pirms pārvērtībam vanna izskatījās šādi:

Vannu sākumā nokrāsoju zilā krāsā.

 

Nākamajā dienā, kad krāsa bija nožuvusi uzlīmēju saulespuķu attēlus, ko izgrieztus no salvetēm. Vannu nolakoju.
 

IZLIETNES SKAPĪŠA PĀRVĒRTĪBAS:
Godīgi sakot skapīti jau sen gribējās izmest, bet pirkt jaunu, kad viss pārējais nav izremontēts arī negribējās… Skapītis pirms pārvērtībām izskatījās šādi:

Nolēmu to aplīmēt ar izturīgu dāvanu papīru. Papīrs ir biezs un ļoti parocīgs aplīmēšanai.

 

Papīru pie skapīša līmēju ar karsto līmi un tad divreiz nolakoju, lai ūdens piles nesabojā papīru.

 

Darbs iesūtīts, konkursa “No veca – jauns!” ietvaros.
Vairāk par konkursu lasi šeit>>>

Dalīties.

8 komentāru

  1. Hm,nezinu gan,kas tur skaists. Ja uzlabo,tad arī jāsataisa, lai durvis nepaliek šķības. Vanna vēl normāla, es būtu iztikusi bez ziediem,bet skapītis nu gan nav nosaucams par skaistu.

  2. Ja godīgi, pabriesmīgi. Tās puķes uz vannas sāniem jau balansē uz banalitātes robežas un šķībs- greizs skapītis, aplīmēts ar zeltītu papīru, tāpat. Labāk būtu ar parastu pusmatētu krāsu abus pārkrāsojusi, bez spīdumiem un raibumiem.

  3. Baiba Strausa on

    Nu gaumes jau dazadas,bet mana skatijuma – ne visai.Skapisa durtinas – skibas,sada gadijuma neko ta aplimesana ar zelta papiru nedod!Un saulespukes zu vannas kaut ka neiet kopa ar tam zelta durtinam,diemzel!Nu bet tads mans viedoklis,ja kadam patik-nav problemu!

Atstāt Ziņu