Vārda dienu svin: Simona, Apolonija

Valdzinoša smaida noslēpums- skaistas lūpas

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Valdzinošu smaidu nodrošina ne tikai veseli un mirdzoši zobi, bet arī lūpas. Lai tās būtu skaistas un izdaiļotu seju, par tām jārūpējas.
Rūpējoties par lūpām, jāņem vērā, ka uz tām āda ir plāna un caurspīdīga. Cauri ādai spīd zemādas slānis, kurā ir daudz asinsvadu, kas arī veido lūpu sarkano krāsu.
Dažiem cilvēkiem virspusējie asinsvadi atrodas relatīvi dziļi ādā, tāpēc gan sejas āda, gan lūpas ir bālākas nekā citiem.
Arī dažu veselības traucējumu dēļ, piemēram, mazasinības gadījumā, lūpas var kļūt bālas. Novēršot pamatslimību, atgriezīsies arī lūpu krāsa.

Pret sausām lūpām- lūpu peldes
Lūpas ātri vien kļūst krunkainas, ja tās ir sausas un no tā lobās āda. Lūpu kalšanu var novērst, pasargājot tās no saules, aukstuma, atsakoties no ieraduma aukstā, vējainā laikā tās slapināt.
Tāpat sausas lūpas var liecināt par to, ka dienas laikā tiek uzņemts pārāk maz ūdens.
Pirms došanās laukā ieteicams lūpas ieziest ar lūpu balzāmu, īpaši svarīgi lūpas pasargāt no saules un sala. Tādēļ sauļojoties nepiemirsti par lūpu balzāmu!
Uz sausām lūpām labu ietekmi atstāj lūpu peldes. Lūpa katru dienu pāris minūtes jāpatur remdenā ūdenī un pēc nosusināšanas jāieziež ar eļļu vai lūpu balzāmu. Šāda ūdens procedūra padara lūpas atkal mīkstas un elastīgas.

Lēta un efektīva metode: lūpu masāža
Kā iegūt mīkstas un sārtas lūpas? Ar masāžu! Lūpu masāžai izmanto tīru zobu suku ar mīkstiem sariem. Zobu suku samitrina ūdenī un ar to izdara vieglas lokveida kustības lūpu garenvirzienā. Masāžas ilgums 2- 3 minūtes. Pēc masāžas lūpas ieziež ar lūpu balzāmu vai krēmu.
Masāžai ir labi rezultāti, ja to dara sistemātiski- katru vakaru un rītu.
Ja uz lūpām ir izsitumi (herpes) vai mutes kaktiņos ir plaisas, masāža uz laiku jāpārtrauc.

Pret grumbiņām ap muti
Lai izvairītos no priekšlaicīgām grumbām ap muti, ieteicama viegla masāža: lūpas ar abiem īkšķiem un rādītājpirkstiem knaiba virzienā no lūpu vidus uz mutes kaktiņiem. Muskuļus ap lūpām lieliski stiprina svilpošana- 5 minūtes no rīta un 5 minūtes vakarā.
Mutes kaktiņu noslīdēšanu var aizkavēt, spiežot ar pirkstu galiem muskuļus ap muti no apakšas uz augšu. Šo vienkāršo paņēmienu var izpildīt katru vakaru, ieziežot seju ar krēmu.

Dalīties.

Atstāt Ziņu