Vārda dienu svin: Aīda, Ida, Vida

Vakuumtrenažieris un nekādu problēmzonu, sagaidot pavasari!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

avasaris vairs nav aiz kalniem, kad garderobē biezos ziemas džemperus nomainīs vieglas, gaisīgas kleitas. Neizbēgami, arī domas par skaistu figūru kļūst aktuālākas. Salons Oxyclub piedāvā inovatīvu risinājumu – vakuumtrenažieri, ar kura palīdzību īsā laikā un efektīvi samazināt ķermeņa aprises problēmzonās, uzlabojot vēdera, sēžamvietas un kāju izskatu. Arī Tev šķiet, ka tā ir pasaka, nevis trenažieris!?

Kāds ir vakuumtrenažiera noslēpums?
Uzreiz jāsaka, ka tā nav pasaka, bet gan smalku aprēķinu rezultātā radīts trenažieris apvienojumā ar vakuumu, tādējādi nodrošinot nozīmīgāku un tūlītējāku efektu kā ar citiem trenažieriem vai fiziskajām aktivitātēm.

Kā jau noprotat, šī trenažiera esence ir tieši vakuums, jo, zemā spiediena rezultātā, atveras limfmezgli un notiek sārņu un nogulšņu izvadīšana no organisma. Nodarbības laikā vakuuma trenažieris liek sarauties noteiktām muskuļu grupām un organisms sāk tērēt enerģiju, kuras radīšanā tiek iesaistītas arī tauku šūnas. Bez tam vakuums uzlabo asinsriti problēmzonās un ar skābekli bagātīgi apgādātās asinis aktivizē tauku dedzināšanās procesu.

Tāpat procedūras laikā ķermeni silda infrasarkanie stari, kas spēj sasildīt audus līdz pat 6 centimetru dziļumam. Tas vēl vairāk paātrina asinsriti, kā arī šķidrumu pārvietošanos ķermenī. Tādējādi uz problēmzonām notiek dubulta iedarbība, kas arī nosaka acīmredzamos rezultātus.

Efekts tūlītējs
Atšķirībā no citiem trenažieriem un vingrinājumiem, kuru mērķis arī ir tauku dedzināšana, vakuumtrenažiera nodarbības laikā tiek sasniegti reāli izmērāmi rezultāti. Ir izpētīts, ka ar šo trenažieri tauku dedzināšanas ātrums palielinās pat par 400%. Rezultāti ir unikāli, jo 98% gadījumu problēmzonās ķermeņa apkārtmērus var samazināt kopumā pat līdz 30cm, vienlaikus atvadoties no liekajiem kilogramiem. Arī cīņā ar celulītu trenažieris sniedz vērā ņemamus rezultātus – 77% gadījumu celulīts pēc treniņiem pazūd kā nebijis un āda kļūst gludāka un vizuāli pievilcīgāka. Vakuuma terapija palīdz novērst arī tādas problēmas, kā noslīdējušu un neelastīgu ādu, kas rodas pēc liekā svara zaudēšanas.

Protams, šis brīnumtrenažieris nedos vēlamos rezultātus, ja arī pati mazliet nepacentīsies. Proti, nāksies aizmirst saldumus, limonādes un kalorijām pārbagātus ēdienus.

Kāds izskatās vakuumtrenažieris, un kā tas strādā
Nākot uz nodarbībām jāģērbjas tāpat kā apmeklējot sporta zāli – nepieciešami sporta apavi, krekliņš, brīvas bikses. Vienīgā atšķirība, pirms kāpšanas vakuuma trenažierī – īpašā kapsulā, apmeklētājai ap vidukli tiek aplikti tādi kā svārciņi. Tos piestiprina trenažiera malām un tādējādi no vidukļa uz leju ap ķermeni tiek izveidota hermētiski noslēgta telpa. Kapsulā atrodas kāds no tradicionālajiem trenažieriem – skrejceliņš, ritenis, steperis, vai trenažieris vingrinājumiem guļus stāvoklī, kas būtiski atvieglo slodzi uz locītavām un mugurkaulu. Nodarbības laikā, kamēr notiek skriešana, mīšanās vai kāpelēšana, ķermeņa lejasdaļa tiek apstrādāta ar vakuumu.

Nodarbība uz vakuuma trenažiera ilgst vidēji pusstundu. Tāpat, kā veicot jebkurus citus vingrinājumus, arī uz vakuuma trenažiera ir jāveic iesildīšanās: organisms jāsagatavo treniņam, izvēloties vieglākas intensitātes režīmu. Tāpat jārīkojas arī treniņa noslēgumā. Treniņa laikā svarīgi vērot, lai pulss nav ātrāks par 110–125 sitieniem minūtē. Uz nodarbību noteikti jāņem līdzi ūdens. Ieteicamais daudzums, kas jāizdzer visas nodarbības laikā ir viens litrs.

Vai ir ierobežojumi?
Ir tikai pāris gadījumi, kuros neiesaka apmeklēt vakuumtrenažieru nodarbības:

•    sirds mazspēja;
•    elektrokardiostimulators;
•    ļoti augsts vai ļoti zems asinsspiediens;
•    astma;
•    epilepsija;
•    grūtniecība;
•    tromboze vai vēnu iekaisums;
•    zemādas vēnu varikoze.

Tiesa, Oxyclub salonā Hospitāļu ielā nu ir pieejams arī vakuumtrenažieris, kas paredzēts tieši cilvēkiem, kuriem ir kāju vēnu varikozā paplašināšanās. Paralēli figūras uzlabošanai, tas profilaktiski samazina arī vēnu varikozās paplašināšanās sekas.

Kur, cik bieži jāapmeklē un cik tas maksā?
Jautāsiet, kāds ir ieteicamais treniņu biežums? Tas noteikti ir atkarīgs no tā, kādu un cik ātrā laikā vēlaties panākt rezultātu. Principā ir divas iespējas – var apmeklēt normālos vai intensīvos treniņus. Piemēram, intensīvo trenniņu grafiks piecām nedēļām izskatās aptuveni šādi: 5 treniņi pirmajā un otrajā nedēļā, 4 treniņi trešajā un ceturtajā nedēļā, 2 treniņi piektajā nedēļā.  Lai jaunās ķermeņa aprises tiktu saglabātas, pēc tam vakuuma trenažieri iesaka apmeklēt vienu vai divas reizes nedēļā. Normālo treniņu grafiks nav tik strikts.

Vakuumtrenažieru nodarbības var apmeklēt Oxyclub salonos Rīgā, Kr.Barona ielā 6, Hospitāļu ielā 23, Pērnavas ielā 10, Nīcgales ielā 10, Barona Centrs Kr.Barona ielā 46. Vienas nodarbības cena ir Ls 10, taču piesakoties uzreiz uz vairākām nodarbībām vai ar klienta karti, cenas ir zemākas.

 

Lai uzzinātu vairāk par Oxyclub saloniem un pieteiktos, dodies uz www.oxyclub.lv!

 

Dalīties.

8 komentāru

  1. Izgāju intensīvo treniņu 5 nedēļas un rezultāti praktiksi nekādi nebija, pat celulīts neizzuda!!!!!

  2. Es biju nopirkusi kuponos abonementu uz šo trenažieri uz 10 x , jo sākumā bija bail pirkt uz 20 x . Katru dienu gāju uz treniņu un esmu apmierināta ar rezultātiem ļoti uzlabojās ādas stāvoklis.

  3. cmesmu gajusi uz so trenazieri man gan protams celulits pilniba neizuda bet mazaks vieziimigi i… uz vasaru vel iesu so 20 x kursu ceru vel uz labakiem rezultatiem 🙂

  4. Redzēju,ka ir kuponi parādījušies.Domāju nopirkt uz 10 x gribu tomēr pamēģināt 🙂 aprakstīts jau ir skaisti

Atstāt Ziņu