Vārda dienu svin: Pēteris, Pāvils, Pauls, Paulis

Vai var palikt stāvoklī ??

Pinterest LinkedIn Tumblr +

es tiesam esmu apjukusi,esmu joprojām nevainīga, vismaz es tā domāju, jo nezinu vai man jaunības plēve ir vēl, jo nodarbojos ļoti aktīvi ar sportu, bet ar puisi vēl neesmu pargulējusi. Klasiskā seksa mums nebija, mēs ar puisi niekojāmies, un viņš pabeidza uz maniem dzimumorgāniem vai var palikt stāvoklī?

Dalīties.

9 komentāru

  1. nevainīga tu esi, ja vien tas ir noticis tev pašai nezinot vai nemanot. un tas, ka tev ir jaunavības plēve, nenozīmē, ka nevari palikt stāvoklī. par beigšanu uz dzimumorgāniem – vispār jau var, bet iespēja ir maza.

  2. Vai skolās veselības mācībā šitādas lietas nestāsta? Dažreiz jābrīnās par drausmīgo nezināšanas līmeni…

  3. Tad ar skumjām jāsecina, ka pedagogi nepilda savu pienākumu, tāpat arī vecāki, jo mammai jau tādas lietas arī vajadzētu izstāstīt.<br>Par jautājumu- te Annija jau rakstīja pareizi – ja nav bijis dzimumakts, tad vēl esi nevainīga. Grūtniecība var iestāties arī, ja sperma nonāk uz dzimumorgāniem, taču tā ir ļoti maza iespēja. Uzmanīgai tomēr jābūt, labāk dodies pie ginekologa un izrunājoties tu sapratīsi labāko kontracepcijas metodi.

  4. liec mierā mammas, ne visiem ir mammas un ne visiem vecāki par to vēlas runāt, ja cilvēks jautā, tad nevajag kritizēt, bet atbildēt 🙂

  5. Mīlestība un sekss tas ir forši…to vajag izbaudīt nevis baidīties palikt stāvoklī,aizej pie ginekologa izrunājies par izsargāšanos utt.Lai veicas!

Atstāt Ziņu