Vārda dienu svin: Alda, Maruta

Vai pārtikas produkti ietekmē krūšu lielumu?

Pinterest LinkedIn Tumblr +


eesmu no tām, kas gaidot pavasari speciāli ievēro diētas, bet tā nu ir sanācis, ka stresa vai hormonu dēļ nedaudz krītos svarā un pats trakākais, ka sāk samazināties krūtis. Varbūt ir kāds pārtikas produkts, to grupa, kas jālieto, lai krūtis tik ļoti neciestu?” – pirms neilga laika ar lūgumu pēc padoma portāla Sarunu sadaļā vērsās lasītāja Kika.

Lai gan varētu šķist neticami, ka kāds pārtikas produkts iedarbojas tikai uz konkrētu ķermeņa zonu, tas ir pat ļoti iespējams.

Piemēram, austrumu filozofijā balstītā uztura mācība Makrobiotika skaidro, ka riepas ap vēderu veido kartupeļi un maize, apaļumus cisku iekšpusē – bulciņas, celulītu uz ciskām – piena produkti, īpaši siers un jogurts.

Savukārt pirms pāris gadiem Zviedrijā veiktā sieviešu krūšu vēža attīstības pētījuma ietvaros tika secināts, ka krūtis samazina kafijas dzeršana. Regulāri dienā izdzerot vairāk kā trīs krūzes kafijas, ar laiku krūtis varot kļūt nedaudz mazākas. Lai gan šī paša secinājuma ietvaros bija arī pozitīvs moments- regulāra kofeīna uzņemšana samazina krūšu vēža risku.

Kikas jautājumu par to, vai ir kāds pārtikas produkts, kas varētu palielināt sievietes lepnumu – krūtis, lūdzām komentēt makrobiotikas speciālistam un emocionālās brīvības tehnikas (EFT) ekspertam, Lācīša skolas dibinātājam Robertam Lācītim.

Viņš atzina, ka ir gan: “Diezgan spēcīgi krūtis ietekmē govs piena siers.” “Krūtis var saglabāties, bet rodas problēma, jo krūtis paliek ”klimpainas” un var veidoties mastopātija, kā arī citas ginekoloģiskas problēmas,” skaidro speciālists. Tādēļ no govs piena produktiem sievietēm tomēr labāk būtu izvairīties.

Taču nevajag padoties, jo uzlkabot krūšu izskatu ir iespējams!

Roberts Lācītis sniedz 4 pārbaudītus krūšu izskata uzlabošanas ieteikumus:

1. Uzturā lietot kazas sieru, kazas biezpienu, kazas pienu.

2. Regulāri fiziskie vingrojumi krūšu muskuļu, vēdera preses un muguras muskuļiem

 
VINGROJUMI
TAISNAI MUGURAI
VINGROJUMI SKAISTĀM
UN STINGRĀM KRŪTĪM
VINGROJUMI
PRESĪTES STIPRINĀŠANAI

/Citus lieliskus un noderīgus video vingrojumus atradīsi ŠEIT /

3. Maigas krūšu masāžas katru dienu

/ Krūšu pašmasāžu ieteicams veikt pāris minūtes dienā. To var darīt reizē ar speciāla krēma uzklāšanu, var arī bez krēma. Jāiegaumē, ka masāžas kustības ir vieglas, jāsāk no krūšu vidus virzienā uz padusēm pa krūšu apakašu, tad uz augšu.
Šādu pašmasāžu ieteicams veikt regulāri arī tad, ja krūšu izskats pilnībā apmierina, tā ir laba profilakse, lai izvairītos no ļaundabīgām saslimšanām. /

4. Kontrastduša (ievērojot piesardzību)

/ Sniegs tavām krūtīm tvirtumu. Par to, kā pareizi veikt kontrastdušas procedūru un kādus labumus vēl tā sniedz, lasi – ŠEIT

Dalīties.

Atstāt Ziņu