Vārda dienu svin: Lita, Sibilla, Teika

Uzved telšu pilsētiņas drāmu – Brīvības 36

Pinterest LinkedIn Tumblr +

25.augustā radošo meklējumu cikla „Brīva skatuve” ietvaros pirmizrādi piedzīvos telšu pilsētiņas drāma 1 daļā „Brīvības 36″, kas tiks spēlēta Dailes teātra pagraba telpās.  Šis būs dokumentāls stāsts, kas balstīts uz patiesiem notikumiem, konkrētiem faktiem un eksistējošiem personāžiem. Neviens atgadījums nav izdomāts un neviena sakritība ar reālām personībām nav nejauša.

Pusgadu viņi ir vienkārši pastāvējuši līdzās – visu acu priekšā, Brīvības bulvārī 36, līdzās Ministru kabinetam. Katrs laiks pieprasa savus varoņus. Tas ir aicinājums – uzcel savu telti! Kaut vai savā galvā…

Režisores Lauras Grozas veidotajā izrādē lomās iejutušies Dailes teātra jaunie aktieri Artūrs Dīcis (Oskars), Dainis Grūbe (Iļja) un Kristaps Rasims (Varis). Tieši viņi ir izrādes idejas iniciatori, kuru pārziņā ir arī iestudējuma telpas iekārtojums, kostīmi, gaismas un skaņa.

Biļetes var iegādāties „Biļešu Paradīzes” kasēs, to cena – 5 lati.

Pirmizrāde 25.augustā plkst. 19.00, nākamās izrādes – 4.septembrī plkst. 17.00, 22.septembrī, 6. un 29.oktobrī plkst. 19.00.

 

Dailes teātra jubilejas sezonu atbalsta „BTA” apdrošināšanas akciju sabiedrība.

 

Dalīties.

5 komentāru

  1. Neta, saki,lūdzu, ja man ir sejai tuvu asinsvadiņi un līdz ar to sejas āda man ir sārta, kādu toni man izvēlēties tonālajam kremam?Un vai ir iespējamas induviduālas konsultācijas caur i netu?

Atstāt Ziņu