Vārda dienu svin: Vilis, Vilhelms

‘Uzplauksti pavasarim!’ ir atklāts!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Šajā nedēļas nogalē ar pirmo nodarbību Cēsīs atklājām iedvesmojošo un sievišķīgo projektu ‘Uzplauksti pavasarim!’

Cēsīs sestdien, 12.martā norisinājās pirmais projekta ‘Uzplauksti pavasarim!’ pasākums- Sievišķības Atplaukšanas darbnīca, kuru vadīja psiholoģe Marija Ābeltiņa. Viņas vadībā mēģinājām katra rast savu atbildi uz jautājumiem, ko man nozīmē sievišķība, kas ir mans sievišķības ideāls, cik sievišķīga es pati jūtos, kā arī zīmējām mandalas un devāmies meditācijā sastapt savu pirmatnējo sievieti. 

Paldies cēsiniecēm par silto uzņemšanu un jaukajiem vārdiem! Mums prieks, ka šī kopā pavadītā sestdienas priekšpusdiena jums sniegusi pozitīvu emociju lādiņu un iedvesmu.

Uzplauksim pavasarim! Un- lai katra diena ir kā pavasaris!

 

TIEKAMIES SIEVIŠĶĪBAS ATPLAUKŠANAS DARBNĪCĀ SIGULDĀ 26.MARTĀ!

KAD: 26.martā, plkst. 11.00-15.00
KUR:
Siguldā, Siguldas kultūras nama kamerzālē
KAS:
Psiholoģes Marijas Ābeltiņas vadībā

Darbnīcu vadīs psiholoģe Marija Ābeltiņa:
“Piedāvāju „Sievietes Pasaules” lasītājām doties kopīgā ceļojumā, lai sastaptu savu sievišķīgumu, lai atrastu SAVAS ATBILDES uz šodien vai sen satraucošiem konkrētiem jautājumiem, lai atrastu SAVUS jaunus risinājumus problēmām, lai sastaptu savu patieso „ES”, lai atrastu savu iedvesmu lieliem dzīves soļiem vai mazām ikdienas rūpēm… lai  katra no mums varētu pēc kopā pavadītām 3 stundām pateikt:  es jūtos laimīgāka, es jūtos priecīgākā, veiksmīgākā, skaistāka pati savā unikālā veidā!  Lai katra no mums varētu pateikt: ES ZINU kas padara MANI kā sievieti par īstu sievieti! Es piedāvāšu Jums dažādas konkrētas metodes kā piekļūt saviem iekšējiem resursiem, kā atrast atbildes uz mokošiem jautājumiem un atgūt iekšējo harmoniju, kura mums visām piemīt no dzimšanas, bet dažkārt mēs to zaudējam dažādu apstākļu dēļ.”

KĀ PIETEIKTIES?
Lai piedalītos, Tev jāpiesakās rakstot uz e-pastu sp@sievietespasaule.lv, norādot vārdu, uzvārdu, telefona numuru. Neskaidrību gadījumā zvani un jautā – tel.25990679 vai 26369141
Dalības maksa simboliska – Ls 1.

Dalīties.

Atstāt Ziņu