Vārda dienu svin: Lita, Sibilla, Teika

Uzaču korekcija…tetovēšana?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Sveikas, meitenes!Šorīt darbā saņēmu patiesi draudzīgu aizrādījumju par savām uzzacīm, jo tās izskatās diezgan nekoptas, kaut arī veicu apkopi, bet tas nav profesionāli.Saprotu, ka uzacis ir ļoti svarīgas un sejas spogulis.Vai variet padalīties savā pieredzē, kas būtu jādara? Vai tā būtu tetovēšana, vai cita veida sakopšna? Cik varētu tāds prieks izmaksāt?

Dalīties.

15 komentārs

 1. Veidi jau vairāki, tomēr vairāk par to man gribētos zināt, kā izpaudās "draudzīgais aizrādījums" par uzacīm? 🙂

 2. nebrīnos on

  Nu nebrīnos,ka Tev izteica aizrādījumu par uzacīm,jo gramatiku jau arī nepārzini-nevis "uzaču",bet gan "uzacu".Bet vispār laikam draudzīgs kolektīvs!

 3. Paldies par nelieliem komentāriem, un atvainojiet, ja rakstot esmu pieļāvusi gramatiskas kļūdas……,taču netaisnošos par kļūdām!!!!<br>to:Selma<br>Par tām uzačām (tas tā skanīgāk, lai jautrāk)patiesībā, jau aizrādījums varbūt vairāk skāra par to, ka neizceļas seja uzacu dēļ, un kolēģe ieteica, ka vajag varbūt padomāt par uzacu tetovēšanu, lai gan man daba ir dāvājusi pat normālas uzacis, tomēr sanāk, ka no malas iespaids ir pašvaks', un tālab vēlējos padalīties!?

 4. to:Līga R, jā viņa bija domājusi par uzacu permanentais make up. Piebilde, man no dabas uzacis ir pat tumšas.

 5. Līga Rozentāle on

  Tad jau jocīgi, ja tumšas. Varbūt vienkārši cilvēkam gribējās par kaut ko iedzelt, nav jau viss jāņem galvā. Galvenais, ka pati sev patīc! 😉

 6. Kristīne Grecka on

  Gaumes jau tiešām atšķiras. Domāju,ka tev vajadzētu uzjautāt kāda speciālista viedokli. Aizej uz kādu salonu un pakonsultējies, vai tev tiešām vajadzētu kaut ko darīt,vai nevajadzētu. Ja tu pati jūties labi, tad tas jau galvenais 🙂

 7. to nebrīnos on

  nu kas tas ir ar šitām kašķīgajām tantēm, kas piesienas gramatikai, salabo savu dzīvi! cilvēks taču nelamājas, tikai steidzīgi raksta. kaut kas traks.<br>bet par uzacīm, droši vien ir vērts aiziet uz kādu labu salonu palūgt profesionālu palīdzību, ne jau tetovēt uzacis ja tās ir tumšas. lai gan, te izklausās, ka kādai kolēģei atkal nav bijis labs garastāvoklis :))

 8. iesaku vienkārši aiziet uz kādu salonu un veikt tur uzacu korekciju.<br>Pati eju.<br>Man ar vasku izrausta, nokraso ,jo man ir gaisas un pie reizes skropstas nokrasoju.<br>Zinu, ka kollonnaa bija pa 8 ls bet eju tagad uz citu salonu kur ir pa 4ls vienreiz bija 5ls. Nu taa 🙂

 9. Starp citu ar vasku neiesaka raut uzacis , ta kā tev viss labāk aiziet uz kādu salonu kur ar speciālu pinceti sataisa tev uzacu korekciju un ja nepieciešams nokrāso.

Atstāt Ziņu