Vārda dienu svin: Beāte, Beatrise

Un celulārā ūdens gēlu izmēģinās…

Pinterest LinkedIn Tumblr +

as tas tāds celulārais ūdens? Zinot, ka ūdens ir galvenais dzīvības elements uz Zemes, kā arī mūsu ādā, šūnās un kosmētikas produktos, INSTITUT ESTHEDERM zinātnieku grupa ir radījusi celulāro ūdeni (Eau Cellulaire), kas sastāva, struktūras un bioelektroniskā līdzsvara ziņā ir līdzvērtīgs ādā dabiski esošajam ūdenim. Tas ir ādā atrodamā ūdens kopija – „dubultnieks”, sniedzot ādai enerģiju, kas tai ir nepieciešama ik dienu, lai tā funkcionētu, izmantojot visu potenciālu, un saglabātu veselīgo mirdzumu. Tas iedarbojas kā īsta „enerģijas bumba”!

Un šo enerģijas bumbu ļoti, ļoti gribēja izmēģināt daudzas no jums! Tāpēc šīs trīs dāmas ir jo īpaši veiksmīgas:

Līga Putniņa

Jūlija R.

Elīna Upīte,

jo iegūst iespēju piedalīties testēšanā!

Laimētājas lūdzam sazināties ar portāla redakciju, rakstot uz sp@sievietespasaule.lv vai zvanot 26369141, līdz 2.aprīlim! Pretējā gadījumā celulārā ūdens gēli tiks nodoti testēšanai citām pretendentēm!

 

Par celulārā ūdens gelu:
Celulārā ūdens gels ir celulārā ūdens variācija. Tas satur celulāro ūdeni un akvaporīnu patentu: akvaporīni ir membrānas proteīni un īstie „molekulārā ūdens kanāli”, kas augu diennakti pārvada mitrumu uz ādas dziļākajiem slāņiem. Āda kļūst maigāka un tiek noturīgi mitrināta. Celulārais ūdens uzlabo šūnas enerģētisko vidi un stimulē šūnu aktivitāti. Arbūzu smarža sniedz tūlītēju svaiguma sajūtu. Piemērots visiem ādas tipiem, it īpaši nogurušai, saspringtai un dzīvīgumu zaudējušai ādai. Ideāli piemērots spīdīgai ādai un/vai tiem, kam patīk vieglas tekstūras.

 

Par INSTITUT ESTHEDERM:
INSTITUT ESTHEDERM (Francija) ir augstākās klases selektīvās kosmētikas zīmols, kas paredzēts visprasīgākajiem veselības, skaistuma un labsajūtas produktu patērētājiem – gan vīriešiem, gan sievietēm un kas radīts sadarbībā ar skaistumkopšanas un ādas kopšanas speciālistiem.
INSTITUT ESTHEDERM produktu radītājs, farmācijas doktors, biologs un šūnu eksperts Žans Noels Torels (Jean-Noël Thorel) uzskata, ka: “Ja āda cieš, tad tai jāiemāca no jauna darboties, nevis pārmērīgi jāārstē”.
INSTITUT ESTHEDERM filosofija ir ilgtspējīgs skaistums – mūsu āda ir ieprogrammēta dzīvot vairāk nekā 100 gadus, tāpēc tā jākopj ilgtermiņā, lietojot aktīvās vielas, kas īpaši palīdz ādai no jauna iemācīties uzturēt tai piemītošo enerģiju un atgūt visas savas spējas.

Dalīties.

Atstāt Ziņu