Vārda dienu svin: Baiba, Barbara, Barba

Ūdens dziedinošais spēks

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ūdens ir visas Zemes dzīvības pamatā. Tas ir dzīvības spēks, taču ūdens spēj gan dziedināt un sniegt pozitīvo enerģiju, gan arī nodot negatīvo. Tas atkarīgs no tā,kādu enerģiju ūdens pirms tā lietošanas uzņēmis.
Dziedniece, Gaismas Reiki Meistare ILZE LĪKUMA stāsta par to, kā pašas spēkiem padarīt ūdeni dziedinošu un sev vērtīgu.

Ūdens var pieņemt gan pozitīvo, gan negatīvo enerģiju
Ūdens tāpat kā viss uz šīs planētas pakļaujas rezonanses likumam, tāpēc ūdens mūsu ķermeņos ir viens no instrumentiem, caur kuru mēs kodējam, iedvesmojam, dziedinām vai gluži otrādāk ietekmējam sevi negatīvi.

Ūdens kristāliem piemīt atmiņa, kas gluži kā enerģētisks nospiedums ar savu rakstu, krāsu un sajūtu liek tiem rezonēt noteiktā vibrācijā, izstarojot apkārtējā vidē piesaistīto enerģiju. 

Ūdens mūs saista arī ar pirmatnējo dziedinošo mātes zemes spēku, kristālu un minerālu valstībām, visu dzīvo, tieši tāpēc ir svarīgi dzert dzīvu un dziedinošu ūdeni.

Jādzer tās valsts ūdens, kurā dzīvo!
Ūdens katrā valstī garšo savādāk, jo tam piemīt arī daļa tās valsts enerģijas, valsts enerģētiskais nospiedums un kods, tieši tāpēc, jādzer tās valsts ūdens, kurā dzīvojam un ja mēs pieņemam šo valsti un enerģiju, tad arī ūdens būs mums harmoniskāks, nekā ja mēs nespējam pieņemt šīs valsts enerģiju.

Tāpēc ir īpaši jāpadomā par savu attieksmi pret pasauli sev apkārt, jo mēs viņu nemanot radām, piesātinām ar savām domām un emocijām, bet kā mēs zinām, emocijas un domas ir viens no spēcīgākajiem radīšanas instrumentiem, kas palīdz mūsu dzīvēs piesaistīt izvēlētās mācības. Tāpēc jo harmoniskākas ir domas par sevi, pasauli sev apkārt – jo dziedinošāka enerģija tiek izstarota un mēs pievelkam pozitīvo, ūdens mūsu ķermeņos mainās un attīrās.

Kaut arī, ūdenim piemīt unikāla attīrīšanās sistēma – tomēr informācija, ar kādu mēs viņu jau saņemam ļoti daudz ietekmē mūsu pašsajūtu. Tieši tāpēc ir vietas, kurās ūdeni dzerot mēs kļūstam spēcīgāki, kā arī ir vietas, kur mēs nevēlamies dzert ūdeni, vai kurš liekās negaršīgs.

Krāna ūdens- nedzīvs
Ūdens savu informāciju iegūst saskaroties ar vietas enerģētiku – piemēram, ar minerāliem, iežiem, konkrētas vietas  enerģētisko  kodu, kas viņu jau noskaņo uz vibrāciju, ko galu galā ievibrējam mūsu ķermeņos, kad to lietojam. Ūdens kļūst nedzīvs un piesātināts ar informāciju, kad tas plūst caur ūdens apgādes sistēmu, saskaroties ar daudzu un dažādu informācijas nesēju enerģijām, līdz tas nonāk pie mums.

Svarīgi saprast, ka ūdens:

Mūs saista ar Zemes enerģētiku – vietas, valsts enerģētiku.

Vienmēr noskaņojās no mūsu domām, emocijām, sajūtam.

Mēs spējam to padarīt dziedinošu, piesaistot tam harmonisku pozitīvo enerģiju.

Ūdens saskaroties ar dzīvokļa, mājas enerģētiku iegūst tās enerģētisku nospiedumu- tāpēc jo harmoniskāka ir vide, kurā dzīvo, jo harmoniskāks ir ūdens, ko dzer.

Ūdens pieņem minerālu un kristālu enerģētiku.

Veidi, kā pašai sagatavot dziedinošu ūdeni
Dziedinošu ūdeni mēs varam sagatavot paši, izsakot nodomu vai izmantojot minerālu- kristālu valstības un to palīdzību. Tas nav grūti, galvenais ir ļauties procesam un jau pēc mēneša varēsit just, kā dziedinošais, dzīvais ūdens būs izmainījis jūsu pašsajūtu uz pozitīvo pusi.

Pozitīvās dziedinošās kartītes
Šis variants ir piemērots aktīvākiem cilvēkiem un tiem, kuriem patīk strādāt ar fiziski taustāmām lietam.

Ņemam baltu lapu, sadalām to četrās daļās, sagriežam un uz katras lapas daļas uzrakstam: „Es jau tagad pieņemu, ka esmu mīlēta;…;… ”(šeit katrs liek iekšā to ko viņš vēlās, turpinot teikumu pozitīvā domā). Šīs pašradītās kartiņas izmanto kā dziedinošu instrumentu, ar kura palīdzību vari harmonizēt ūdeni sevī. Tās uzliec zem ūdens glāzes un lūdzot ūdenim: ”Mīļais ūdeni, lūdzu, pieņem šīs vibrācijas sevī, un sniedz tās man patiesi harmoniski.”

Šādas kartiņas var izveidot dažādam situācijām un arī problēmu risināšanai izmantojot enerģētiski spēcīgus vārdus, tādus kā – mīlestība, harmonija, patiesums, miers, veselība, spēks, pārpilnība, pārticība. Katrs no šiem vārdiem nes savu unikālo dziedinošo kodu, kuru var pieņemt ūdens, caur to noskaņojot ūdeni uz dziedinošo vibrāciju. 

Afirmāciju spēks
Strādājot ar afirmācijām, mēs varam padarīt mūsu ūdeni īpaši dziedinošu, jo caur sava vārda spēku un smalkās pasaules pavadoņu – eņģeļu, skolotāju un Visuma dziedinošo enerģiju varam padarīt mūsu ūdeni īpaši labvēlīgu tieši mums. Tas nav grūti, galvenais ir uzticēties sev un savam nodomam, jo katrs nodoms tiek uzklausīts, jo tāda ir Visuma daba – rezonanses un pievilkšanās likums darbojās itin visā.

Piepildām izvēlēto trauku ar ūdeni un virs tā uzliekam savas plaukstas, varam pašu trauku paņemt plaukstās, kādu mirkli koncentrējamies uz sevi, savu elpošanu, ļaujot lai visas traucējošās domas atstāj mūsu prātu, tad izsakām nodomu: „Visaugstākais Kosmiskais Radītāj, tava patiesā daļa, mans patiesais augstākais Es, patiesie Gaismas, Mīlestības, Vienotības eņģeļi, skolotāji, stari – es lūdzu padarīt šo ūdeni dziedinošu, līdzsvarojošu un atjaunojošu tieši man, tā kā man tas ir nepieciešams pēc mana augstākā Es ieskatiem, priekš šīs mana fiziskā un smalkajiem ķermeņiem, jau tagad patiesi harmoniski.”

Tad vizualizējam, kā šajā ūdenī ieplūst spoža un krāsaina, gaiša gaisma, kas piepilda šo ūdeni, to darām tik ilgi līdz izjūtam, ka pietiek.

Šādā veidā mēs piesātinām ūdeni ar kosmiskajām dziedinošajām enerģijām, caur ko mūsu organisms var dabīgi atveseļoties un līdzsvaroties.

Iespēja līdzsvarot ūdeni ar minerālu un kristālu palīdzību
Ar ūdens aktivēšanu un dziedināšanu ir iespējams strādāt arī caur minerāliem un kristāliem, kas ir mūsu senākie palīgi, kuri saista mūs ar mātes zemes dzīvības enerģiju un iemāca mums cienīt un pieņemt visu elementu enerģijas.

Lai kristāls attīrītu ūdeni, tam nav jābūt lielam, pietiek ar mazu gabaliņu, tikai ir jāmāk to aktivēt lai tas kļūtu dzīvs, enerģētiski piesaistīts pie mātes zemes pirmavota. Iesaku izmantot- nefrītu, ametistu, jo to struktūra vislabāk var dziedināt un līdzsvarot. To var izdarīt pavisam vienkārši, paņemot izvēlēto kristālu rokās,  izsakot nodomu: „Visaugstākais Kosmiskais Radītāj, tava patiesā daļa, mans patiesais augstākais Es, mātes zemes minerālu un kristālu  valstības, es lūdzu jūsu palīdzību, es lūdzu attīrīt šo kristālu no visam negatīvām enerģijām, pieslēdzot un aktivējot to caur gaismas, mīlestības minerālu un kristālu valstībām,  tik cik viņam tas ir harmoniski. Es lūdzu kristāls – palīdzi man, tik cik tev tas liekās harmoniski, padari šo ūdeni man dziedinošu. Paldies.”

Sagatavoto  kristālu ieliec ūdens traukā, no kura parasti dzer,  ūdenim vajadzētu būt gatavam, jau pēc stundas- kad tas būs piesātināts ar dziedinošo enerģiju. Kristālu vajadzētu tīrīt un aktivēt reizi nedēļā, bet pēc mēneša nomainīt ar kādu citu, lai šis atpūšas un uzlādējās ar mātes zemes enerģiju, tad to var lietot atkal.

 

Šie veidi ir ļoti vienkārši un pieejami katram, drīz vien jau jutīsit, kā mainās enerģija un uzlabojas, stiprinās veselība, pateicoties unikālajam dziedinošajam instrumentam – ūdenim.
Vēl tikai ir svarīgi atcerēties, ka arī mēs sastāvam no ūdens, tāpēc ceļoties no rīta vienmēr ir labi pateikt sev kādu labu vārdu, strukturējot ūdeni savā fiziskajā ķermenī uz veselību, skaistumu un prieku.

Kontaktinformācija:
Ilze Līkuma
www.smalkapasaule.lv
ilze.likuma@gmail.com
tel.26364439

Dalīties.

3 komentāru

  1. jautrīte on

    ja ūdens netiek hlorēts,tas var būt labs arī,ja nācis pa caurulēm,nav jau tie laiki,kad ar nēšiem no akas nesa-Latvijā vispār ir labs ūdens,izņemot dažas purvainas vietas,kā arī tur,kur ir ķīmisks piesārņojums

  2. Faktu, ka jādzer ūdens no tās zemes, kur dzīvo, arī biju dzirdējusi. Lasīju, ka nav jābrīnās, ja regulāri tiek dzerti gāzētie minerālūdeņi, kas iegūti citās zemēs, un pēc gadiem šie cilvēki, uz turieni pārvācās. Jo ūdens saucot līdzi. <br>Katrā ziņā vislabākais un vērtīgākais esot tieši tas, kas atrodas pašu zemē. <br>Mēs mājās dodam priekšroku Venden avotu ūdenim.

Atstāt Ziņu