Vārda dienu svin: Andulis, Alnis

Turpinās ēnu mednieku sāga

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Uzticamākie F&F grāmatu lasītāji var gavilēt – Apgāds Zvaigzne ABC beidzot laidis klajā ar nepacietību gaidīto fantāzijas žanra sērijas “Mortal Instruments” otro daļu “Pelnu pilsēta”.

Šajā grāmatā turpinās Klerijas Frejas, zeltmatainā Džeika un Ēnu Mednieku piedzīvojumi. Sērijas varoņi – parasti mūsdienu pusaudži – labprāt vēlētos, kaut viņu dzīve atgrieztos normālās sliedēs. Bet kas gan var būt normāli, ja piecpadsmit gadu vecumā esi nonācis dēmonu kāvēju Ēnu Mednieku rindās un tev ik uz soļa nākas sastapties ar tādām būtnēm kā vilkači, vampīri un fejas?

Sērijas pirmo daļu “ Kaulu pilsēta” Apgāds Zvaigzne ABC, atsaucoties uz daudzu lasītāju lūgumu, izdeva pērnā gada decembrī, un tā nekavējoties iekaroja dažāda vecuma lasītāju simpātijas. 
“Pusaudze meita jūsmoja par šo grāmatu… Mani ieinteresēja. Izlasīju, man patika un sapratu, ka gadiem nav nozīmes… Aizraujoša lasāmviela arī pieaugušajiem,” raksta 50 gadus vecā Daina, savukārt 21 gadu vecais Emīls atzīst: “Autore ir meistarīgi savijusi divas dažādas pasaules, un paslēpusi pasaku tepat blakus”, bet 13 gadus vecā Lauma izsaucas: “Ideāla grāmata! Es lasu, mamma lasa, draudzenes lasa, pat skolotājas lasa!” Sērija izpelnījusies arī cildinošas ārvalstu lasītāju un kritiķu atsauksmes.

“Pelnu pilsētas” spraigā darbība turpināsies arī cikla nākamajā grāmatā “ Stikla pilsēta”.
Sēriju no angļu valodas tulkojusi Ina Strautniece.

 

Dalīties.

Atstāt Ziņu