Vārda dienu svin: Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana

Tu un meikaps

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Daudzas no mums, sievietēm, krāsojas ik dienu. Cita vairāk, cita mazāk, bet reti, kura, neiziet no mājas bez tušas vai lūpu krāsas. Ne velti saka, ka tuša un lūpu krāsa ir vispirktākie kosmētikas produkti. Kā ir ar Tevi?
Kosmētikas un meikapa funkcija ir apslēpt kādu defektu un izcelt skaisto. Katra sieviete katrā vecumā ir ar savu skaistumu un sievišķību. Vairākkārt esmu akcentējusi to, ka neviens kosmētikas līdzeklis nenoslēps skumjās acis, depresīvu noskaņojumu un smaidu neuzvilks. Tas viss ir iekšējais sievišķīgais starojums, ko nespēj atsvērt nekas.

 

Es domāju, ka jebkurai sievietei, kaut pamatos jāzin, kā pareizi uzklāt meikapu, jo var gadīties dažādi neparedzami pasākumi, kur jāzina, kas ir jādara un ne vienmēr, meikapa mākslinieks būs pie rokas un varēs uzreiz ierasties, lai palīdzētu.

Sāc ar savas “odziņas” apzināšanu. Vai šī odziņa ir skaists uzacu loks, skaistas skropstas, dzidra acu krāsa, vaigu kauli vai lūpas? Varbūt kāda dzimumzīmīte? Katrai mums ir kas īpašs, tāpēc es nekad nepiekrītu, ka sievietē nav nekā īpaša. Tas viss iespaido meikapu un toņu intensitātes izvēli.

Daži padomi, kā izcelt izceļamo sejā, ja esi atradusi, kas Tevī patīk vislabāk lasāmi pilnā rakstā: http://piespogula.lv/tu-un-meikaps/

 

Atceries!

Vienmēr izcelt vienu lietu – vai nu acu zona, vai lūpas, vai arī sejas āda. Izceļot vairākas vietas sejā, var iegūt nevēlamu koptēlu.

Atceries!

Izceļot izceļamo, tiek novērsta uzmanība no nevēlamā, tāpēc izcel izceļamo!

 

Novēlu Tev justies skaistai un īpašai!

Veiksmīgi un uz tikšanos!

Dalīties.

Atstāt Ziņu