Vārda dienu svin: Lita, Sibilla, Teika

Tu gribi daudz vairāk…

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Labs rīts atkal Tavā namā pie kūpošas kafijas tases, vai tikpat labs Tavā darba vietā ikdienas darbu maratona starta punktā, vai vienkārši kādā omulīgā kafejnīcā, aromātiskas kafijas un tikko cepta kruasāna baudīšanas brīdī.:)
Pagājušās piekdienas vakarā mēs ar draudzeni baudījām viena otras klātbūtni „Salmu sētā”. Lēnām malkojot šampanieti, mēģinot ar acīm izsekot uguns liesmām kamīnā, mēs nodevāmies liriskai atkāpei un ( mūsuprāt 😀 ) inteliģentām sarunām par dzīvi, tās jēgu un visu pārējo par ko mēdz apspriesties blondīne ar ambīcijām un brunete bez tām.:D Jā, tieši tā, mēs ilgi iztirzājām vārdu ambīcijas un tā nozīmi sievietes ( un ne tikai sievietes ) dzīvē. Kāpēc ir vieni- kuriem ir un rodas vēl , un tajā pat laikā ir citi, kuriem nav un tiek reizēm atņemts pat tas kā nav?
Īsāk sakot, vienkārši neatnāk līdz tiem otriem pat visniecīgākais tas,pēc kā ilgojas viņu sirdis un dvēseles. Droši vien tas ir saistīts tieši ar tām pašām ambīcijām, ar to, ko mēs katrs sagaidām no dzīves. Protams, tas vistiešākā mērā ir saistāms ar pašvērtības apziņu, bērnībā mūsos ielikto pamatu un visām citām gudrībām, par kurām ir rakstīts plānākās un biezākās psiholoģijas grāmatās. Kāpēc vieni dzīvē sasniedz galvu reibinošas virsotnes, turpretī citi vienkārši velkas pa dzīvi?
Kāpēc ir tā, ka visnotaļ jauku sievieti kāds dzīvē sevi dažādās jomās pierādījis vīrietis aizstāj ar citu jauku sievieti tādēļ, ka otrajai ir milzīgas ambīcijas, taču tai pirmajai nav nekādu? Tā pirmā īsti nezina kas ir viņa pati, taču tā otrā zina visu. Visu par sevi, to, ko vēlas no dzīves un pat par to otro.Paņem visu un atstāj pirmajai to, kas paliek pāri:) Kā tajā gudrajā sakāmajā par to, ka ja nezini ko gribi, dabūsi to, kas paliks pāri.:(
Tādēļ , stāvot uz šīs jaunās nedēļas pirmā pakāpiena, esot pirmdienā, vēlēšu mums visiem allaž būt skaidrībā par to, kas mēs esam, ko mēs sagaidām no dzīves , kas ir tas, kas vajadzīgs tieši mums! Nebaidīties uzdrošināties un paņemt visu to, kas nav vienkārši pārpalikums!:)
Meitene feinā

Dalīties.

Atstāt Ziņu