Vārda dienu svin: Mudīte, Vladislavs, Vladislava

Trīs parocīgas pavārgrāmatas ar 100 receptēm

Pinterest LinkedIn Tumblr +

“Jāņa Rozes apgādā” iznākušas trīs nelielas parocīga izmēra pavārgrāmatas – “Makaronu ēdieni”, “Gatavojam vokpannā” un “Veģetārie ēdieni”. Katrā grāmatā ir 100 garšīgas un veselīgas receptes, kas aplūkojamas arī krāsainās fotogrāfijās.

Grāmatā “Makaronu ēdieni” atradīsiet gan klasiskas kombinācijas, gan idejas, kā radoši dažādot maltīti, pievienojot makaroniem gaļu, zivis vai dārzeņus. Uzzināsiet, kā pareizi izvārīt makaronus un kāpēc tos šajā grāmatā nedēvē par pastu.

 Pavārgrāmatā “Gatavojam vokpannā” apkopotas ēdienu receptes, kas iecienītas Dienvidaustrumāzijā un viegli pagatavojams arī mūsu platuma grādos. Turklāt vokpannā gatavotais ēdiens ir ne vien garšīgs un veselīgs, bet arī ātri pagatavojams. Īpašu aromātu un garšas nianses vokpannā pagatavotajai maltītei piešķirs daudzveidīgās mērces.

Pasaulē pieaugošā interese par veģetārismu ir vairojusi tā prestižu. Grāmatā “Veģetārie ēdieni” uzzināsiet, cik daudzveidīgi un uzturvielām bagāti var būt veģetārie ēdieni. Izmantojot  svaigus labas kvalitātes produktus, jūsu maltīte būs ne vien garda, bet arī veselīga un spēcinoša.

 

No angļu valodas tulkojusi Renāte Punka

Dalīties.

Atstāt Ziņu