Vārda dienu svin: Vineta, Oļegs

Trīs dāmas vērtē jaunos Madaras Ecoface produktus

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Jūnijā izsludinājām pieteikšanos uz MADARA jaunās sejas un acu ksomētikas līnijas Ecoface produktu testēšanu, trīs dāmas nu ir izmēģinājušas šos produktus un dalās savos iespaidos.

Pašas varam kļūt līdzīgas vasaras puķēm!
Inese Bergmane (44 gadi):

Mīļās, saules nogurdinātās vai apžilbinātās sievietes!

Ja kāda vēl šaubās, vai iegādāties Madaras kosmētiku, varu teikt, ka beidzot ir pienācis laiks to darīt. Jo kad gan vēl, ja ne laikā, kad pasaule smaržo pļavas ziedu daudzveidībā un dārzu ziedu krāšņumā, arī pašas varam kļūt līdzīgas vasaras puķēm.

Tā rakstu tāpēc, ka joprojām kaifoju par maigi attīrošā pieniņa smaržu. Vairākus vakarus centos uzminēt, kas rada šo aromātu. Tas man nav izdevies joprojām, bet varu teikt, ka šo produktu noteikti iegādāšos vēl. Pirmkārt, pieniņš noņem gan dekoratīvo kosmētiku, gan karsto dienu nepatīkamos blakusproduktus. Otrkārt, sejas tīrīšanas process ir ļoti patīkams jau iepriekš minētās produkta smaržas dēļ. Treškārt, pieniņš ir ļoti maigs. Manuprāt, brīnišķigs produkts.

Par abiem acu krēmiem varu teikt, ka ideāli būtu, ja ikdienā varētu atļauties lietot abus. Želeju no rīta, jo tā ļoti ātri iesūcas ādā, nerada taukaina krēma iespaidu. Tā kā lietoju brilles, man ir ļoti svarīgi, lai krēms nebūtu jūtams uz ādas. Manuprāt, želeja ir tieša tāda. Neko nevaru teikt par tumšajiem lokiem zem acīm , jo man ir palaimējies, ka tādu nav.

Atjaunojošais acu krēms ļoti labi atbilst Madaras nakts krēmam gan ar savu smaržu, gan ar konsistenci. Nezinu, vai tas aizkavēja manas ādas novecošanu, bet tā kā šovasar saņēmu vairākus komplimentus par ļoti labu izskatu un tūbiņas acu krēmam ir pietiekami lielas, ceru, ka pēc pusgada izskatīšos jaunāka un ar mirdzošu skatu uz pasauli. Ja kādu attur krēma cena, tad varu apgalvot, ka tā pietiks ļoti ilgam laikam, jo dozators ļauj efektīvi izmantot saturu. Tā kā visus produktus testēja arī mana meita(20  gadi) un māsa (29 gadi), viņām labāk patika acu želeja, jo tā ir vieglākas konsistences, mana vecuma sievietēm noderētu abu krēmu lietošana. 

Manuprāt, intensīvi mitrinošā krēma testēšanai laikam īsti neatbilda pašlaik valdošais Vidusjūras klimats, jo, lai gan krēms bija maigs un ar lielisku pļavas zāļu smaržu, tik karstās dienās labāk lietotu fluīdu vai želeju. Karstajās dienās šis krēms likās par smagu, un, manuprāt, to labāk lietot pavasarī. Uzskatu, ka šo krēmu var lietot ne tikai kā dienas, bet arī kā nakts krēmu, jo karstajās vasaras dienās tas mīkstina saules nogurdināto ādu. 

Vēlreiz gribu pateikt paldies Madaras kosmētikas radītājiem par produktu brīnišķīgo smaržu un to, ka šī kosmētika ir dabiska. Tā kā kosmētiku testēju pēc Jāņiem, tās lietošana lieliski sasaucās ar dabā valdošo noskaņu, bet zinu, ka ziemā un vēsajās rudens dienās produktu aromāts mani atsauks atpakaļ vasarā. 
Paldies par doto iespēju lietot tik brīnišķīgas lietas!

 

Pirmo reizi dzīvē lietoju acu krēmu
Inese Vējāne:

Vēlos izteikt lielum lielo pateicību, ka dāvājāt man iespēju izmēģināt jaunos Madaras Ecoface produktus. Mani bija pārņēmis neizsakāms prieks, kad uzzināju, ka esmu viena no laimīgajām, kurai ir tā laime testēt šo produktus. Un šis prieks itin nemaz nemazinājās, izmēģinot un lietojot šos fantastiski dabiskos un jaukos produktus.

Tātad, mani novērojumi:

  1. Intensīvi mitrinošs krēms– krēms ir ļoti viegls, patīkams gan pēc tekstūras, gan pēc smaržas. Tas ātri iesūcas ādā, dāvājot svaiguma, tīrības un komforta sajūtu. Āda pēc lietošanas nespīd (kaut gan esmu taukainās ādas īpašniece), bet kļūst maiga un zīdaina. Manuprāt, krēms ideāli piemērots vasarai, jo, kaut gan tagad, atvaļinājuma laikā, daudz laika pavadu saulītē, mana sejas āda jūtas ideāli. Uzskatu, ka lielā mērā tas ir jaunā krēma dēļ. Noteiktu iesaku visām tām, kas vēlas savu ādu palutināt ar kvalitatīvu, dabisku un iedarbīgu krēmu!
  2.  Maigs, attīrošs pieniņš– pieniņš ļoti labi pilda savu uzdevumu- pilnībā noņem gan pa dienu uz sejas sakrājušos netīrumus, gan arī dekoratīvo kosmētiku. Tas attīra ādu ļoti maigi, taču pēc lietošanas āda ir nedaudz taukaina un manī ir tīrības, taču ne svaiguma sajūta. Iespējams, tas ir tāpēc, ka esmu taukainas ādas īpašniece un man ir vajadzīgs kas tāds, kas attīrītu ādu dziļāk. Taču kā acu dekoratīvās kosmētikas attīrīšanas līdzeklis šis pieniņš ir ideāls. Ļoti labi noņem tušu, ne brīdi nekairinot acis. Arī iepakojums, kas ir ar dozatoru, ir ļoti ērts. Tādu ir forši ņemt līdzi izbraucienā, zinot, ka pagriežot dozatoru uz vienu pusīti, pieniņš neizlīs. Paņem tik līdzi vati un pieniņu un āda būs pateicīga, ka rūpējies par to arī apstākļos, kad neesi mājās.
  3. Atjaunojošs acu krēms– šī bija mana pirmā pieredze ar acu krēma lietošu. Tāpēc vakarā tieši pirms gulētiešanas rūpīgi un maigi iemasēju atjaunojošu acu krēmu ādā ap acīm un devos čučēt. No rīta, ielūkojoties spogulī es biju, maigi izsakoties, apmulsusi. Acis bija piepampušas tā, kā vēl nekad un loki zem acīm bija pamatīgi. Protams, vēlāk sapratu, ka tā bija mana kļūda. Acu krēmu nedrīkst lietot tieši pirms gulētiešanas. Labāk to izdarīt vismaz pusstundu pirms tam. Un arī jālieto to ir pavisam mazos daudzumos. Tāpēc, ieteikums ražotājiem- būtu jauku, ja šādas lietas būtu izlasāmas uz iepakojuma. Turpmāk, protams, šādi incidenti vairs neatkārtojās un problēmas ar lietošanu neradās. Kopumā krēms ir ļoti viegls, maigs un patīkams, taču par rezultātu, manuprāt, spriest ir pāragri. Man nav daudz grumbiņas un tās nav dziļas, taču atrodas tieši tur pat, kur bija pirms lietošanas. Domāju, ka krēms varētu dot rezultātus ilgākā laika posmā.
  4. Vieglas konsistences acu želejkrēms– ieraugot savi no rīta spogulī pēc pirmās atjaunojošā acu krēma lietošanas reizes, es nodomāju- „Tā! Tas laikam tāpēc, lai es varētu tūlīt pat pārbaudīt acu želējkrēma spējas, kurš sola samazināt pietūkumu un dzēst noguruma pēdas!”  To padomājot, es uzmanīgi un maigi (ļoti nelielā daudzumā) iemasēju želejkrēmu zem actiņām. Pietūkums pēc stundas bija krietni mazinājies un pēc laiciņa pārgāja pavisam. Man ir grūti spriest objektīvi vai tas bija krēma dēļ, vai arī vienkārši bija pagājis pietiekami ilgs laiks. Taču kopumā ar šo krēmu esmu apmierināta- man šķiet, tas tiešām palīdz mazināt tumšos lokus un noņemt pietūkumu ātrāk nekā tas būtu pazudis, bez šī krēma lietošanas.

 

Krēms, kas palīdz pamosties

Jolanta Blūma:

1. Maigs attīrošs pieniņš visiem ādas tipiem

Manuprāt, ļoti patīkami maigs līdzeklis ādas tīrīšanai. Viegli uzklājams un iemasējams ādā, viegli notīrāms, paliek svaiguma sajūta un ļoti laba smarža uz ādas. Man ir sausa āda, esmu izmēģinājusi dažādus līdzekļus sejas tīrīšanai, bet bieži tie manu ādu ir kairinājuši vai arī radījuši nevis tīrības, bet taukainu sajūtu, tāpēc līdz šim sejas mazgāšanai labprātāk izmantoju tikai tīru ūdeni. Šis pieniņš tāds nav, sajūta pēc tā lietošanas ir svaiga un laba. Vienīgais mīnuss – īsti neprotu rīkoties ar dozatoru, jo gandrīz vienmēr iznāk izspiest par daudz vai arī ne tajā virzienā, kurā vajadzīgs.

2. Intensīvi mitrinošs krēms visiem ādas tipiem

Arī ļoti patīkami klājas, viegli iemasēt ādā. Lietoju krēmu 3 nedēļas un varu sajust, ka sejas āda kļuvusi maigāka, samtaināka, vairs nav pelēka un sausa, un nelobās, kā tas bija pirms krēma lietošanas. Par to, vai ir izlīdzinātas arī kādas grumbiņas, kā solīts aprakstā, gan pēc tik neilga laika vēl nevaru spriest.

Krēmam ir diezgan intensīva svaigi pļautas zāles smarža, kas sākumā manam pilsētnieces degunam pat likās par stipru, bet nu jau esmu pieradusi.

3. Atjaunojošs acu krēms

Jāatzīstas, ka līdz šim nekad tā nopietni nebiju lietojusi acu krēmus, tāpēc ap manām acīm ir saradušās „vārnu kājiņas” jeb smieklu grumbiņas. Kad izmēģināju šo krēmu, biju atkal pārsteigta par patīkamo sajūtu, ko tas rada. Arī smarža ir neuzbāzīga un maiga. „Vārnu kājas” gan vēl nav pazudušas, bet āda ir kļuvusi samtaināka. Arī doma vien, ka tur iekšā ir rudzupuķes un vēl visādas labas lietas, liek katru vakaru ar prieku ķerties pie šīs pudelītes.

4. Nostiprinošs acu želejkrēms

Atšķirībā no atjaunojošā acu krēma, šo lietoju no rīta. Un kas to būtu domājis – tas viens divi palīdz pamosties, atvērt acis plašāk un sajusties mundrai un skaistai, jo precīzi un ātri dara tieši to, kas solīts uz iepakojuma – samazina tumšos lokus un pietūkumu ap acīm, dzēš noguruma pēdas, palīdz skatienam atkal kļūt starojošam. Līdz šim man pamosties palīdzēja kafijas tase, tagad arī šis acu krēms.

Neesmu mēģinājusi, bet domāju, ka šis krēms savu uzdevumu paveiktu arī vakarā pēc nogurdinošas darbadienas, kad jādodas uz kādu pasākumu un ir nepieciešams izskatīties svaigai.

Maza piebilde par iepakojumu – ir ļoti jauki, ka iepakojums, kā jau ekoloģiskai kosmētikai pienākas, arī ir ekoloģisks un atkārtoti pārstrādājams, vienīgi uzraksti tieši uz abām acu krēmu pudelītēm ir ļoti nenoturīgi un jau daļēji noberzušies nost, lai gan speciāli berzusi neesmu. Līdz ar to kļūst grūti atšķirt, kura pudelīte ir kura. Ar abu pārējo produktu iepakojumiem, lai cik savādi nebūtu, viss ir kārtībā.

Nobeigumā gribu pateikt lielu paldies par iespēju izmēģināt šos produktus, jo pati visticamāk tos nebūtu iegādājusies. Tagad gan noteikti zinu, ka gribēšu arī turpmāk lietot tieši Madaras produkciju.

Dalīties.

Atstāt Ziņu