Vārda dienu svin: Vilis, Vilhelms

Topošās ‘Pelnrušķītes’ grāmata ‘Odinochka’ ir klāt

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Latvijas patriote, zemessardzē dienējošā, titula „Spēcīgākā kadete 2011 un nu arī potenciālā LNT šova „Pelnrušķīte” titula ieguvēja Kristīne Teilāne, izdevusi savu pirmo stāstu krājumu „Odinochka”.

Līdz šim nezināmā, bet mērķtiecīgā Kristīne Teilēne ir pārvērtusi savu dzīvi un no vienkāršas zemessardzē dienējošas meitenes kļuvusi ne tikai par iespējamo pirmās Pelrušķītes titula ieguvēju, bet arī par autori savai pirmajai grāmatai – stāstu krājumam „Odinochka”.

Grāmatas stāsti balstīti uz patiesām sajūtām un neatstās vienaldzīgu nevienu smalkas gaumes literāro gardēdi. Grāmata „Odinochka” priecēs visus, kuri ar aizrautību interesējas par skarbo dzīves realitāti, likteņa pārdabisko spēku un mistikas pasauli. Katrs teikums grāmatā liek aizdomāties un noved pie jaunām atbildēm līdz mistērija tiek atrisināta. Lasot šo stāstu krājumu, lasītājs iemācās saskatīt dzīves patieso vērtību un apzināties vārda brīvības varu. Katrs lasītājs grāmatā atradīs savu stāstu un to pārlasot ik reizi gūs jaunas atziņas, kas patiesībā nozīmē, ka grāmatas „derīguma termiņš ir bezgalīgs”.

Iepazīsti drosmīgo kareivi un grāmatas autori Kristīni Teilāni klātienē, uzzini to, ko nezina vēl citi un uzdot sev interesējošos jautājumus! Esi viens no pirmajiem, kurš iegūst savā īpašumā stāstu krājumu „Odinochka” ar Kristīnes Teilānes autogrāfu!

Jau 30.martā plkst. 17:00 visi interesenti tiek aicināti uz grāmatas atklāšanas pasākumu klubā NABAKLAB Zigfrīda Annas Meirovica bulvārī 12.

 

Dalīties.

Atstāt Ziņu