Vārda dienu svin: Agate, Selga, Silga, Sinilga

TOP 10 idejas dzimšanas dienas dāvanām

Pinterest LinkedIn Tumblr +

zimšanas dienas ir īpaši svētki ikviena cilvēka dzīvē. Ikdienas steigā bieži var pietrūkt laika, lai izdomātu, ar kādām neparastām dāvanām pārsteigt savus tuviniekus un draugus, tādēļ dalāmies ar idejām gana neparastām dāvanām, kuru iegāde turklāt neaizņems daudz laika.

 

Dāvanu komplekts „IZKLAIDE”
Dāvanu komplektā ir vairāk nekā 60 piedāvājumi aktīvai atpūtai: izjūti brīvības garšu zirga mugurā, braucot ar kvadraciklu, vai segveju. Ziemas sezonā izmēģini braucienu ar sniega motociklu vai haskiju pajūgu. Ja vēlies aizbēgt no rutīnas – apmeklē Tallinu vai Viļņu. Izvēlies ūdens izklaides vai apbrīno pasauli no augšas, lidojot ar paraplānu. Mācies spēlēt golfu, apglezno priekšmetus, šauj ar ieročiem vai iemācies erotiski dejot. Izklaidējies, spēlējot peintbolu ar draugiem, vai piepildi savu sapni – esi zvaigzne un dziedi uz īstas skatuves! Vairāk informācijas –  ŠEIT.

 

Dāvanu komplekts „TRAKAIS PIEDZĪVOJUMS”
Dāvanu komplektā „Trakais piedzīvojums” ir vairāk nekā 20 piedāvājumi aizraujošai un trakai izklaidei. Ļaujies ātruma un adrenalīna varai un baudi braukšanu ar kartingu vai sniega motociklu. Lai gūtu patiesi neaizmirstamas emocijas, izmēģini lidojumu ar katapultu vai izklaidi trakajā rotorā, kā arī braukšanu ar suņu pajūgu vai rodeli. Kā arī izbaudi patīkamas emocijas rāpjoties pa klinšu sienu. Vairāk informācijas – ŠEIT.

 

 

Aizraujošs brauciens ar kartingu
Vēlies sajust ātrumu, adrenalīnu un sacensību garu? „Ātruma cilts“ ikvienam gribētājam piedāvā braucienus ar kartingu Biķerniekos. Kartinga trase atrodas zem jumta, tādēļ braucēji to var izmantot jebkurā laikā. Desmit minūtes ir pietiekams laiks, lai braucējs varētu pilnvērtīgi cīnīties par uzvaru starp sāncenšiem, apļa labāko laiku, vai vienkārši gūt pozitīvas emocijas un adrenalīna pieplūdumu. Jautrība, sacensību gars un asas izjūtas garantētas. Vairāk informācijas – ŠEIT.

 

Lidojums ar deltaplānu virs galvaspilsētas
Iepazīsti Rīgu no cita skatu punkta. Lidojuma laikā ar deltaplānu varēsi redzēt Rīgas sirdi – vecpilsētu ar krāšņajiem māju jumtiem un baznīcas torņiem, redzēt tālumā kā Daugava ieplūst jūrā. Neaizmirstamais lidojums tiks iemūžināts fotogrāfijās un video. Drosmīgajiem profesionālais pilots piedāvā izbaudīt straujākus manevrus un virāžas. Vairāk informācijas – ŠEIT.

 


Relaksācija sporta kompleksā „Ķeizarmežs”
Lieliska iespēja relaksēties un atvilkt elpu sporta kompleksā „Ķeizarmežs“, kur varēsi aizmirst par savām raizēm un bēdām. Šeit gaida pirtis un džakuzi, kā arī baseini, kuros varēs peldēt gan ziemā, gan vasarā. Galvenais neaizmirst, ka atpūsties labāk ir divatā, tāpēc līdzi ņemi draugu vai draudzeni un iegrimsti relaksējošā atpūtā un miera baudījumā. Vairāk informācijas – ŠEIT.

 

 

Lidojums AERODIUM vēja tunelī
Vēja tunelis dod iespēju lidot gaisā bez lidmašīnu spārniem, izpletņa vai citām palīgierīcēm, izmantojot tikai vertikāli vērstu vēja spēku. Vēja plūsma tiek vadīta augšup ar ātrumu apmēram 200 km/h. Vertikālo vēja tuneli bieži saista ar izpletņlēkšanu, jo šāda veida lidošana ir ļoti populāra izpletņlēcēju vidū – viņi atzīst, ka sajūtas vēja tunelī ir ļoti tuvas tām, ko var sajust lecot ar izpletni. Vairāk informācijas – ŠEIT.

 

 

Brauciens ar kuģīti pa kanālu un Daugavu
Izbaudi interesantu braucienu ar Latvijā ražotu kuģīti. Brauciena laikā varēs apskatīt Rīgas pilsētas tiltus, leģendāro Centrāltirgu, gleznaino Vecrīgas arhitektūru un rūpniecisko vidi Andrejostas teritorijā.  Vairāk informācijas – ŠEIT.

 

 


Taizemes klasiskā ķermeņa masāža
Izbaudi īstu Taizemes masāžu! Tās laikā ievērojami palielinās asins šūnu tonuss, normalizējas vielmaiņa, uzlabojas locītavu elastība un stāja. Tā nav klasiskā relaksācija – ar savu roku, ceļu un pēdu palīdzību masiere koncentrē spēku uz tiem spiedienpunktiem, kuros ir uzkrājusies enerģija. Punktus atlaižot, enerģija vienmērīgi izplatās pa visu ķermeni. Pēc masāžas ķermenī ieplūdīs patīkami relaksējoša sajūta un jauns enerģijas lādiņš. Vairāk informācijas – ŠEIT.

 

Brauciens ar laivu pa naksnīgo Rīgu
Kad ikdienas darba duna lēnām pieklust un Rīga pošas naksnīgam mieram, „Rīgas Laivas”, gluži pretēji, pošas piedzīvojumam un emociju pilnam izbraucienam. Kādam tas ir neatkārtojams divvientulības piepildīts un romantisks izbrauciens, citam draugu pulciņā jautri pavadīts piedzīvojums. Laivas un izgaismotais Rīgas kanāls sniedz patiešām unikālu baudījumu. Vairāk informācijas – ŠEIT.

 

 

Lidojums ar katapultu
Siguldas piedzīvojumu parka katapultā var izbaudīt paātrinājumu, kam sekos iespaids, ka ir iestājies bezsvara stāvoklis. Kad ir sasniegts augstākais lidojuma punkts – 20 metri, seko brīvais kritiens un šūpošanās gumijās.Vairāk informācijas – ŠEIT.

 

 

 

Tava iespēja apdāvināt sevi!

Tikai no 26.jūnija līdz 2.jūlijam balso SievietesPasaules draugiem.lv lapā, kuru no šīm dāvanām labprāt saņemtu Tu pati! Kas zina, varbūt tieši Tu 3.jūlijā kļūsi par LieliskaDāvana.lv dāvanu komplekta “Izklaide” ieguvēju!


Dalīties.

2 komentāru

  1. juuu ka deretu omai uzdavinat deltaplanu vai lidojumu katapulta!:D 😀 😀 <br><br>89 vasara ari butu pedeja laikam!:D

Atstāt Ziņu