Vārda dienu svin: Brigita, Indra, Indars, Indris

Tievē gudri! Mūsdienīgi ieteikumi

Pinterest LinkedIn Tumblr +

“Jāņa Rozes apgādā” klajā nākusi Zviedrijā lielu lasītāju atzinību iemantojusī grāmata “Tievē gudri! Ieteikumi mūsdienīgam dzīvesveidam”. Grāmatas autori, medicīnas profesors Martins Ingvars un medicīnas žurnāliste Gunilla Ēlda, apgalvo, ka veiksmīga un ilglaicīga svara samazināšana visupirms ir smadzeņu darbs, jo tieši smadzenes mūs mudina izvēlēties saldu un kalorijām bagātu ēdienu. Turklāt ir cilvēki, kas uz ārēju kairinājumu reaģē asāk nekā citi, un tieši tāpēc dažiem ir tik grūti pretoties saldumiem. Grāmatā “Tievē gudri! Ieteikumi mūsdienīgam dzīvesveidam” uzzināsiet, kā darbojas smadzeņu atalgojuma sistēmas neredzamais lielspēks un kā ievērot veselīgu diētu saskaņā ar to, nevis cīnoties pret to.

“Tievēšanas joma ir ienesīga, un tā pievilina šarlatānus, kas uz cilvēku nezināšanas rēķina pelna daudz naudas. Tāpēc šajā grāmatā aprakstīti tiešām zinātniski pierādīti atklājumi ķermeņa svara un veselības jomā. Ceram, ka šīs zināšanas palīdzēs tev uzsākt rezultatīvu procesu.” (Martins Ingvars, Gunilla Ēlda)

 

“Šobrīd vērojama izteikta sabiedrības interese par veselīgu uzturu un dažādām diētām, jo ir pieaugusi ikviena indivīda vēlme būt veselam un veiksmīgam darbā un sadzīvē. Grāmatas autori ļoti plaši un daudzpusīgi aplūko diētu ar samazinātu ogļhidrātu daudzumu. Darbā diētas principi izvērtēti zinātniski pamatoti, un tas ir labi uztverams arī lasītājam bez medicīniskās izglītības. Grāmata ļaus ikvienam padomāt par neizmantotajām iespējām sava dzīvesveida un ēdienkartes uzlabošanā.” (Lolita Neimane) 

Dalīties.

Atstāt Ziņu