Vārda dienu svin: Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna

Tiekamies šo sestdien Kuldīgā!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Jau šo sestdien plkst. 15:00 tiekamies Uzplauksti pavasarim! pasākumā Kuldīgā, kur uzzināsim, kas ir Maigā Bio- Enerģētika un iemācīsimies veikt Tauriņu pieskārienu masāžu. Piesakies!

Sestdien Kuldīgā Maigās Bio-Enerģētikas speciāliste Ilze Jankovska mums mācīs atpazīt un izprast to, kā mēs bloķējam savas emocijas un sajūtas, kā arī ļaus pašai uz savas ādas izbaudīt Tauriņu pieskāriena masāžu un pašai arī iemācīties to veikt

Seminārs notiks sestdien, 27.martā, plkst. 15.00-18.00 Kuldīgā, Kuldīgas Galvenā bibliotēka, Vakara ielā 6. Maksa- simboliska, 1 Ls!

Vēl ir brīvas vietas, tā kā vari pieteikties, rakstot uz e-pastu sp@sievietespasaule.lv vai zvanot +371 25990679

 

Ievadvārdi no semināra vadītājas, Maigās Bio-Enerģētikas speciālistes Ilzes Jankovskas:

Sveiciens visiem!

No sirds priecāšos Jūs satikt nedēļas nogalē Kuldīgā! Līdzi ņemam paklājiņus, jeb kādu palielāku segu. Darba plāns – nedaudz teorijas par Maigo Bio-Enerģētiku un Tauriņu pieskāriena masāžu. Kas tā ir (Evas Raihas radīta tehnika, var lietot jebkurš, kuram ir vēlme to iemācīties), kur un kad to pielieto (kopš piedzimšanas līdz pat pēdējām dzīves dienām), kāds ir tās mērķis (palīdzēt veidot saikni vecākiem ar bērniem, palīdzēt kausēt bruņas un atjaunot Dzīvības Enerģijas dabisko plūsmu un pulsāciju ķermenī u.c.) u.t.t. Tad praktiskā daļa, dalīsimies pāros, katram (kurš to vēlēsies) būs iespēja masāžu gan saņemt, gan sniegt to otram.
Laipni aicināti gan interesenti, gan skeptiķi, gan entuziasti, gan rezervētie, gan pavasara gaidās esošie, gan depresīvi noskaņotie.
Katram mums ir savi iemesli būt tādam, kādi esam. Visi esat gaidīti!

Līdz sestdienai,
Ilze

Dalīties.

Atstāt Ziņu