Vārda dienu svin: Edvards, Edvarts, Eduards, Varis

Tie jaukie rūķi

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Zini tās nedēļas, kad nav laika pat mājās vakariņas pagatavot? No agra rīta līdz vēlam vakaram viens intensīvu notikumu, tikšanos un darbu virpulis. Jā, tieši tā man aizlidoja šī nedēļa.

Protams, cilvēki vien esam un šādās nedēļās iezogas sagurums un līdz ar to neliela burkšķēšana un čīkstēšana. Bet stāsts nav par to, nesūdzos, gluži otrādi- priecājos par mazajiem sīkumiem un jaukajiem rūķiem, kas ikvienu dienu, pat spraigāko spēj padarīt gaišāku.

Šorīt bija viena no tām retajām reizēm, kad izdevās vienlaikus ar vīru doties kopā uz darbu. Soļojām rokrokā un lūkojamies, kā lec saule, iekrāsojot debesis purpurā. Tik skaistu rītu vienkārši nevar sākt nekā citādi, tikai ar smaidu.

Mirkli vēlāk atslēdzu biroja durvis un – hops! – kas tad te? Uz galda nez no kurienes izaudzis vesels maiss dzērveņu. Rakstu ziņu kolēģei, ka mūs laikam naktī apciemojis kāds rūķis. Izrādās, tas rūķis bijusi Sarmīte – iepriekšējā vakarā notikušā semināra dalībniece – sarūpējusi mums SievietesPasaule.lv meitenēm dzērvenes.

Pāris stundas vēlāk birojā iegriezās Kristīne, kura nesenajā konkursā laimēja Fiskars galda piederumu komplektu. Nododu viņas rokās lielo balvu, un viņa man pretī pasniedz smaržīgu rozā mārtiņrožu pušķi no sava dārza.

Tā nu es te sēžu, klabinu datora taustiņus, lūkojos uz ziediem un graužu dzērvenes.
Ak, kā man patīk šādi mazie ikdienas sīkumi! Tieši tie izkrāso dienu smaida un prieka krāsās.

Paldies maniem šīs dienas rūķiem, un zinu, ka pagūšu sastapt vēl dažus, jo kas gaida, tas saņem 🙂
Un, jā, neaizmirsīsim ik pa laikam arī pašas to rūķu mici uzvilkt un iepriecināt kādu citu!

Dalīties.

Atstāt Ziņu