Vārda dienu svin: Meta, Sniedze

‘The Secret’ autors izdod jaunu grāmatu

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Latviešu valodā iznākusi Džo Vitāles – The Secret līdzautora – sensacionālā grāmata “Bez robežām” (Zero Limits). Grāmatā atklāta unikāla havajiešu sistēma, kā iegūt bagātību, veselību un dvēseles mieru.

Džo Vitāle reiz bija bezpajumtnieks, bet tagad ir miljonārs. Kā viņš to ir panācis? Ar grūtu darbu, ar Dieva svētību vai ar abiem? Atbilde ir pārsteidzoša Džo Vitāle sāka gūt fantastiskus panākumus, kad iepazina senu Havaju salās radušos dziedniecības sistēmu ho’oponopono. Tas ir pašpalīdzības metožu kopums, kuru izmantojot iespējams likvidēt mentālus šķēršļus un rast jaunus risinājumus visās dzīves jomās. Džo Vitāle: “Manis piedzīvotais ar šo “garīgo raķeti”, kas ved uz neaptveramu spēku, ir bijis gandrīz neaprakstāms. Esmu guvis panākumus, kas pārsniedz manus neprātīgākos sapņus. Esmu apguvis jaunas prasmes, un mana mīlestība pret sevi un pasauli ir sasniegusi tādu izpratnes pakāpi, ko bieži nemaz nevar izteikt vārdos.”

Grāmatu Bez robežām Džo Vitāle ir radījis kopā ar modernā  ho’oponopono meistaru Dr. Ihaleakalu Hjū Lenu. Grāmatā viņi soli pa solim izklāsta sistēmas būtību un māca attīrīt prātu no zemapziņas blokādēm, atmiņām un maldīgiem pieņēmumiem, iegūstot labklājību, veselību, mieru un laimi. Ho’oponopono nozīmē „salabot” vai „izlabot kļūdu”. Havaju salu senie iedzīvotāji uzskatīja, ka kļūdas rodas no domām, ko aptraipījušas sāpīgas pagātnes atmiņas. Ho’oponopono piedāvā veidu, kā atbrīvot šo sāpīgo domu vai kļūdu enerģiju, kas izjauc līdzsvaru un izraisa slimības.

Džo Vitāle grāmatā pierāda, ka dažnedažādās pašpalīdzības un mērķu nospraušanas programmas lielākoties ir lemtas neveiksmei. Šo pieredzi pazīst visi, kas 1. janvārī apņemas kaut ko paveikt, bet 2. janvārī atmet iecerei ar roku. Labie nodomi rodas, taču netiek īstenoti. Šādā gadījumā var palīdzēt grāmatā Bez robežām aprakstītā havajiešu sistēma. Saskaņā ar ho’oponopono no sirds izteiktām frāzēm Atvaino! Es tevi mīlu. Piedod man! Paldies! piemīt gandrīz maģisks spēks. Tās ietver sevī pateicību, godbijību un pārvērtību. Atkārtojot šos vārdus, cilvēks var atvērties Dievišķajam, attīrīt un izdzēst no zemapziņas visas nevēlamās programmas. Ho’oponopono ir atbrīvošanās no toksiskām enerģijām sevī. Džo Vitāle: “Iedomājies, ka prātu var iztīrīt tāpat kā datora atmiņu, un turpināt dzīvot bez aizspriedumiem vai pieņēmumiem. Iedomājies, ka viss ir iespējams. Patiesībā tā arī ir, ja vien pasaulē raugies bez prāta noteiktiem ierobežojumiem. Šī grāmata ir atslēga, kas atver tavu dzīvi jaunam iespēju un sasniegumu universam – universam bez robežām.”

Viens no ievērojamākajiem filmas un grāmatas The Secret līdzradītājiem Dr. Džo Vitāle ir uzņēmumu Hypnotic Marketing, Inc un Frontier Nutritional Research, Inc. prezidents, daudzu pašpalīdzības bestselleru un audioprogrammu autors, pasaulslavens Pievilkšanās likuma praktizēšanas speciālists, kurš savu viedo padomu dēļ bieži tiek dēvēts par interneta Budu. Latviešu valodā ir iznākušas šādas Džo Vitāles grāmatas: Atslēga un Pievilkšanās faktors. Sagatavošanā ir arī grāmata Dzīves trūkstošā instrukcija.

Ihaleakala Hjū Lens ir modernā  ho’oponopono meistars un savos semināros māca cilvēkiem gūt bagātību, veselību un dvēseles mieru saskaņā ar senas havajiešu sistēmas principiem. Hjū Lena mācekļu vidū ir arī ANO, UNESCO, Pasaules miera konferences un Havaju valsts skolotāju asociācijas dalībnieki.

Dalīties.

1 komentārs

Atstāt Ziņu