Vārda dienu svin: Gundars, Kurts, Knuts

Tavs palīgs, kad ļoti jāsteidzas

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Astoņām mūsu lasītājām bija iespēja izmēģināt tādu interesantu produktu, kā Matrix Design Pulse sērijas jaunumu – sauso šampūnu Clean Remix. Kāds tad bija šis šampūns un kā tas patika mūsu lasītājām, lasi viņu atsauksmēs.

ZANE: Noderēs, kad jāskrien pa galvu, pa kalku
1.  Produktu, vēl pirms tā saņemšanas, vērtēju kā “must-have” produktu manā vannas istabā. Tā kā esmu vidēji garu matu nēsātāja, bieži sanāk pēdējā brīdī un steigšus mazgāt matus, kas nenoliedzami ar visu žāvēšanu, aizņem vidēji 30 min. Tas ir daudz, un dažkārt šīs 30 min ir bijušas izšķirošās, laicīgai nokļūšanai noteiktā vietā. Ieraudzīju – izlasīju un nolēmu – Zane, tas, iespējams, ir labākais produkts, kas izdomāts tieši tev!
2. Produkts iepakots ļoti ērtai lietošanai, kā matu laka. Varbūt tā izvadīšana nav tik parocīga, jo kā jau lakām, piespiežot pūšas laukā uzreiz un dikti daudz. Pats iepakojums glīts, neuzbāzīgs, bet diez vai veikalā saprastu, ka tas ir šampūns, neiedziļinoties.
3. Produkta aromāts patīkams, nav pārāk uzbāzīgs – kā matu lakām. Konsistence – viegla, mati paliek daudz vieglāki un patiešām izskatās tīri.
4. Vizuāli viss izskatījās labi un iedarbīgi, bet fiziski mani nepameta sajūta, ka mani mati ir netīri. Līdz ar to gribējās visu laiku tos aiztikt, lai pārbaudītu, ka tā nav. Tāpēc varu apgalvot, ka diez vai rekomendētu kādai lietot šo sauso šampūnu regulāri, kā neatņemamu sastāvdaļu. Drīzāk, kā šampūnu ārkārtas gadījumiem.
5. Produkts interesants un var izglābt ne mazums sieviešu, ārkārtas gadījumos, kad matiem jābūt tīriem mazāk kā 5 minūtēs. Tāpēc turpinu apgalvot, ka šim sausajam šampūnam jābūt katras sievietes (kurai kādreiz nācies pa galvu un kaklu skriet, lai pagūtu izmazgāt matus) vannas istabā.

DIĀNA: Tagad varu matus mazgāt tikai katru otro dienu
Jau vairāk kā padsmit gadus es matus mazgāju katru rītu. Man patīk tā sajūta, kad mati ir tikko izmazgāti. Pie tam, neatkarīgi no to garuma, pa nakti tos tā saburzu, ka nākamā dienā izskatos pēc mazās raganiņas.
Diemžēl mājās man ir dzeltens ūdens un beigās jau sāku izskatīties pēc rudās lapsiņas. Tādēļ tagad, speciāli matiem, pērku ūdeni. Kad ieraudzīju piedāvājumu izmēģināt sauso šampūnu, jāsaka, ka biju ļoti ieinteresēta! Nebiju pat iedomājusies, ka sausais šampūns varētu atvieglot manu matu kopšanu. 
Man ļoti patīk  šampūns Clean Remix , un tas tik tiešām man ir atvieglojis ikdienu. Kopš man ir šāds šampūns, savus matus mazgāju tikai katru otro dienu. Tas ļauj mazliet ilgāk pagulēt un nevārīt atsevišķi matiem ūdeni.
Pēc tā lietošanas mati atgūst svaigumu un vieglumu. Smarža ir patīkama un neuzbāzīga. Flakona pudele ir ērta. Pēc tā iepūšanas matos, mazliet matus ieveidoju ar fēnu un rezultātā nav redzama nekāda atšķirība, salīdzinot ar tikko mazgātiem matiem. Esmu pārliecināta, ka tās dāmas, kuras mazgā matus retāk, ar šo šampūnu varēs vēl izlīdzēties, atliekot matu mazgāšanu. Noteikti turpmāk iegādāšos šo produktu!

SVETA: Efekts jūtams gan fiziski, gan vizuāli
Paldies par doto iespēju testēt šo sauso šampūnu! Pieteicos, lai varētu izmēģināt, vai tiešām tā var būt, ka pūšams un sauss šampūns var līdzēt pie netīriem matiem. Un jāsaka, ka tiešām ļoti patika viņa iedarbība uz netīrajiem matiem. Patika ari produkta iepakojums un lietošanas ērtums. Ļoti patika, ka pēc šampūna iepūšanas matos, tie visu dienu ir patīkami. Patika ari tas, ka pēc iepūšanas netīros matos, efekts ir jūtams gan fiziski, gan vizuāli. Mati vairs nav tik netīri un taukaini, bet paliek, kā tikko izmazgāti ar šampūnu un izžāvēti – viegli un gaisīgi.

AGNIJA: Pazūd taukainais spīdums
Bija interesanti izmēģināt, kā strādā šis šampūns, cik ilgi mati paliek „tīri” un cik labi izskatās. Varu teikt, ka Matrix sausais šampūns ir ērti lietojams, jo tas ir pūšams kā sprejs, līdz ar to viegli piekļūt visiem matiem. Uzpūšot sauso šampūnu, matu izskats patiesi uzlabojas, tiem pazūd taukainais spīdums vismaz uz pusi dienas. Mati arī paliek nedaudz kuplāki, pietrūkst tikai pirmās dienas svaigi mazgātu matu spīdums. Smarža ir neitrāla, minimāla, bet ļoti tīkama.
Parasti man mati ir jāmazgā katru 2,5 – 3.dienu, tagad varu izvilkt līdz 4 dienām, kas man ir svarīgi. Kopumā ar produktu esmu apmierināta, izmantošu to arī turpmāk. Tā kā mēdz būt dienas, kad nav laika no rīta matus izmazgāt, tad šis ir glābiņš.

AGRITA: Iepūt, izķemmē un ej!
Tā kā esmu taukainu matu īpašniece un straujā dzīves ritma dēļ ne vienmēr ir laiks izmazgāt matus, esmu iecienījusi sausos šampūnus un varēju salīdzināt Matrix ar jau lietotajiem produktiem. Matrix atšķīrās ar to, ka pēc lietošanas mati bija maigi un nebija tās saķepējušo matu sajūtas. Patika arī smarža. Uzklāšana arī nesagādā nekādas problēmas – iepūt, izķemmē un ej. Šis produkts ļoti labi noder ceļojumos, kad nav kur izmazgāt matus. Nekādu negatīvu atsauksmju nav, tikai pozitīva pieredze. Domāju, ka Matrix Design Pulse lietošu arī turpmāk. Paldies par iespēju izmēģināt!

KRISTĪNE: Neizmazgā matus, bet rada vizuālu iespaidu, ka tie ir tīri
Pirms izmēģināju sauso šampūnu, atzīšos, biju nedaudz skeptiski noskaņota. Lasīju, ko sola šis līdzeklis, bet nedomāju, ka tas reāli tā arī ir. Sagaidīju brīdi, kad mati bija tādi, kad vēlētos tos izmazgāt un iepūtu šampūnu. Un jāsaka, tas tiešām palīdzēja. Matus sasēju astē un mierīgi varēju vēl dienu nemazgāt, jo tie izskatījās vieglāki, tīrāki, bez netīro matu taukainuma. Lietošana ir ērta, jo sauso šampūnu var vienkārši uzpūst uz matiem, gluži kā matu laku. Protams, tas nav variants, ko izmantot visu laiku, jo šis šampūns jau neizmazgā matus, tas rada vizuālu iespaidu, ka tie ir tīri. Un es arī no šī produkta negaidīju neko vairāk. Gadījumos, kad nav sanācis izmazgāt matus, un ir kaut kur jāiet, noteikti noderēs.

LAURA: Matos varēju sajust pulvera „pēdas”
Sauso šampūnu pieteicos testēt, jo nekad nebiju tādu mēģinājusi un biju ļoti skeptiska šajā jautājumā, jo likās, ka pulveris taču nevar matus padarīt tīrus! Un manas šaubas lielā mērā arī apstiprinājās.
Iepakojums ir ļoti interesants, jo melnas krāsas iepakojumi izceļas pārējo kosmētikas produktu klāstā. Šampūnu mēģināju vairākkārt. Lietošana samērā ērta – sakrati un iepūt matos. Mani pārsteidza arī patīkamais aromāts. Tas tiešām ir ļoti jauks un patīkams. Sākumā, kad pūtu šampūnu matos, likās, ka nekas nav uzpūsts, jo pulveris matos nav redzams, taču, kad izķemmēju matus, matu suka bija pilna ar baltu pulveri. Šampūns noņem matu spīdumu, taču vēlamo efektu es nesajutu. Likās, ka mati pēc šampūna lietošanas ir citādāki pieskārienam, varēja sajust pulvera “pēdas”. Nebija tās svaiguma sajūtas, kas ir pēc matu izmazgāšanas. Manuprāt, šampūna cena nav atbilstoša tam, kādu efektu var iegūt. Es par šādu cenu šo šampūnu nepirktu, jo mani neapmierināja šampūna iedarbība. Es nesajutu solīto efektu.

INTA: Tam ir patīkami svaiga smarža
Šis sausais šampūns patiešām ir lielisks palīgs aizņemtiem cilvēkiem, kuriem nesanāk laika izmazgāt matus. Iepūšot šo šampūnu mati patiesi pārvēršas un izskatās kā tikko mazgāti. Mati paliek kuplāki un šim šampūnam ir arī patīkama, svaiga smarža.

 

PAR MATRIX DESIGN PULSE ŠAMPŪNU CLEAN REMIX
Clean Remix ir tūlītējas iedarbības izsmidzināms līdzeklis, kas absorbē matu taukaino spīdumu, paceļ tos pie saknēm un atsvaidzina to kopējo izskatu. Tas nodrošina lielisku matu sakārtojumu bez matu mazgāšanas, neatstājot uz tiem arī nekādus nosēdumus. Clean Remix sauso šampūnu–aerosolu pirms lietošanas ir labi jāsakrata un tad jāuzsmidzina uz sausiem matiem. Papildus var matus sabužināt ar pirkstiem vai izķemmēt. Tas arī viss!

Clean Remix sauso šampūnu var iegādāties skaistumkopšanas salonos, frizētavās un profesionālajos veikalos. 153 ml tilpuma flakona cena ir Ls 6,20.

Dalīties.

Atstāt Ziņu