Vārda dienu svin: Kārlis, Spodris

Tavai labsajūtai – Relaksācijas spilventiņš

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Pēc garas darba dienas Tev palīdzēs atslābināties Relaksācijas spilventiņš. Efekts tiek panākts ar siltuma radīšanu un aromātu ietekmi uz emocionālo stāvokli. Piejamie aromāti lavanda, eikalipts, citrons, apelsīns, jasmīns…pēc Jūsu izvēles. Pārliecinies kā aromāts iedarbojas uz emocijām!
Vai esi nogurusi pēc smagas darba dienas? Nav neviena, kas tev uztaisa debešķīgu muguras masāžu? Ir piedāvājums, kas var tevi ieinteresēt!

Pēc garas darba dienas Tev palīdzēs atslābināties Relaksācijas spilventiņš plecu zonai. Efekts tiek panākts ar siltuma radīšanu un aromātu ietekmi uz emocionālo stāvokli. Siltums saglabājas aptuveni 30 min. Piejamie aromāti lavanda, eikalipts, citrons, apelsīns, jasmīns…pēc Jūsu izvēles.

Lietošana pavisam vienkārša: pirms lietošanas aptuveni uz 2 min ieliek mikroviļņu krāsnī, siltu apliek ap kaklu un ērti iekārtojas dīvānā ar labu grāmatu rokās.
Katru reizi uzsildot, spilventiņš smaržo ar jaunu spēku! Pēc laiciņa nepieciešams aromātu pašrocīgi pastiprināt uzpilinot uz maisiņa Jūsu izvēlēto ēterisko eļļu!

Relaksācijas spilventiņa populārākais aromāts ir lavanda. Lavandas aromāts palīdz depresijas, bezmiega, satraukuma, histērijas, baiļu un melanholijas gadījumā. Iespējams izvēlēties aromātu vēlamā rezultāta panākšanai.

Spilventiņa izmēri:

garums ~ 50cm
cilindra diametrs ~ 6 cm
svars ~ 1.5 kg

Sīkāk par aromātu ietekmi uz emocijām iespējams iepazīties www.draugiem.lv/ivandas

Dalīties.

Atstāt Ziņu