Vārda dienu svin: Gunārs, Vladimirs, Gunis

Tas izpildīja solīto: āda kļuvusi gludāka!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Veikalos tiek piedāvāti tiešām daudz un dažādi pretgrumbu krēmi un dažkārt pat grūti saprast, kuru tad īsti izvēlēties. Trīs mūsu lasītājām bija iespēja izmēģināt vienu no tiem – „Vichy” jaunības serumu, kurš ne tikai palīdz atbrīvoties no nevēlamajām grumbiņām, bet arī uzlabo ādas tonusu un piešķir tai mirdzumu. Un te nu ir mūsu lasītāju atsauksmes par „Vichy” serumu!

DIĀNA: Galvenais tā pluss – aprakstītā efektivitāte un dabīgums
Iepakojums un dizains man ļoti patika. Arī apraksts uz kastītes ir pietiekami iedrošinošs, jo serums nesatur parabēnus un sola neticamu efektu. Vienīgais, ko tā arī neesmu sapratusi ir, kā jālieto pudelītes dozators, tāpēc to vienmēr skrūvēju vaļā. 
Smarža ir neuzbāzīga un neitrālā. Sākumā šķiet, ka serums ir ļoti šķidrs, bet tas diezgan ātri pilnībā iesūcas sejas ādā. Ja to izvēlējos klāt no rītiem, tad pa virsu vienmēr vēl liku sejas krēmu. Uz nakti man patika to klāt vienu pašu.
Par efektu viennozīmīgi nevaru vēl spriest. Jebkurā gadījumā serums ir tik viegls, ka nekādu fizisku sajūtu nav, ka āda tiktu savilkta vai citādi reaģētu (tādas sajūtas dažreiz ir bijušas no krēmiem vai citiem serumiem). Kopumā man ļoti patika šis serums un savai sejas ādai arī turpmāk to izvēlētos kā profilaktisku līdzekli cīņā pret grumbiņām. Galvenais tā pluss – aprakstītā efektivitāte un tajā pašā laikā tā dabīgums. 

LĪGA: Ne īpaši patika šķidrā konsistence, taču ādai tas palīdz
Tā arī ir kā rakstīts – serums pilnībā iesūcas ādā to izlīdzinot, mīkstinot un mitrinot, āda kļūst gludāka, maigāka un gaišāka.
Man ir jūtīga āda ar diezgan izteiktu sīko asinsvadu tīklojumu vaigu galos, un lietojot serumu āda ir kļuvusi gaišāka, nav  vairs tik sārta.
Diemžēl man nepatīk “Vichy” seruma konsistence – šķidrs, ļoti ātri notek, un tas, ka  serums ir pilināms ar pipeti. Mājas apstākļos tas man personīgi sagādāja grūtības.

DŽŪNA: Pēc uzklāšanas sejai nav smaguma sajūtas
Serumu lietoju divas nedēļas. Nav jau ilgi, bet man liekas, ka seja tiešām ir kļuvusi maigāka un dzīvāka, arī poras liekas, ka ir mazākas.
Krēmu cenšos lietot gan no rīta, gan vakarā, bet dažreiz steigā uz darbu, esmu piemirsusi to uzklāt. Man patīk tas, ka pēc seruma uzklāšanas sejai nav smaguma sajūtas.
Man ļoti patīk šis serums un domāju, ka turpmāk lietošu tieši šo serumu. Arī citām sievietēm iesaku to pamēģināt. Nenožēlosiet!

 

PAR LIFTACTIVE SERUM 10
„Vichy” LiftActive Serum 10 ir pirmais serums, kas saturs 10 procentu ramnozes – iedarbīga augu cukura, par kuru ir pierādīts, ka tas stimulē visu ādas virsmu slāņu atjaunošanos. Viens piliens šī jaunības seruma jau 10 minūtēs pēc uzklāšanas nomierina ādu un dara to samtainu. Pēc vienu mēnesi ilgas lietošanas sejas āda izskatās pilnīgi citāda, turklāt ir klīniski pierādīts, ka kļūst mazāk redzamas četru galveno veidu grumbas – grumbas ap acīm, „vārnu kājiņas”, grumbas uz pieres un rievas starp degunu un muti. Maigais serums pilnībā iesūcas ādā to izlīdzinot, mīkstinot un mitrinot, tādējādi āda kļūst gludāka, maigāka un gaišāka. Piemērots jebkura tipa ādai – pat jūtīgai, var lietot atsevišķi vai zem kopjošā krēma. Produkts ir dermatoloģiski pārbaudīts un tas nesatur parabēnus.

Dalīties.

1 komentārs

  1. Nesapratu vienu lietu- "āda kļuvusi gaišāka". es eju uz solāriju un nebūt nevēlos, lai mana āda kļūtu gaišāka..

Atstāt Ziņu