Vārda dienu svin: Nikolajs, Niklāvs, Niks, Nikola

Tapetes, kas spēj radīt emocijas

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Tuvojoties pavasarim, rodas vēlme arī mājoklī ienest svaigas pārmaiņas. Un kāpēc gan nesākt ar tapetēm? Iedvesmai neliels ieskats krāšņajās tapešu kolekcijās, ko radījis atzītais vācu mākslinieks Larss Kontcens.

Mājokļa dizains izsaka dzīves sajūtu, apgalvo Frankfurtē dzimušais interjera mākslinieks Larss Kontcens.

Viņš ir fantastisku, krāsainu un rakstainu tapešu kolekciju autors. Tapetes klāj gan dažādi ziedu motīvi, gan smalkas līnijas, gan figūras, krāsas variē no gaišām, neuzkrītošām līdz spilgti košām. Larsa Kontcena radītās tapetes spēj uzlādēt ar pozitīvu enerģiju un labu noskaņojumu.

 

Avots- http://www.lars-contzen.com

 

Dalīties.

11 komentārs

  1. Liene Valkovska on

    Man gan ļooti patīk 9., 17. un 29. bildē redzamās. Tādas es gribētu savā mājā. Šīs jau visas ir kā dekoratīvās – tīri tikai vienai sienai, tā teikt rozīnītei 🙂 Man gan šķiet, ka šī dizainera tapetes Latvijā nav, vai arī grūti būtu atrodamas. Bet var jau mēģināt ko līdzīgu piemeklēt. Galvenais ir zināt, ko vēlas panākt.

  2. Šādus eksperimentus man lieks var taisīt tikai lielām telpām,jo tādos vecajos standarta dzīvoklīšos izskatītos jocīgi

  3. Annija Goldberga on

    īstenībā šis rakstiņš unb ildes mani tā iedvesmoja, ka nebeidzu dfomāt par akcentsienu arī sdavā viesistabā 🙂

  4. No 27. bildes vēl joprojam ir pieejamas, kaut arī nav no jaunumiem. 🙂 Ražotājs AS Creation (Vācija), artikuls 6236-14. Ļoti kvalitātivas tapetes. Dzīvē izskatas daudz skaistak nekā bildē vai katalogā. Tapetes maksa ap 20 EUR. TapetesJums.lv Jūs vareset atrast visu informāciju kā var nopirkt šīs tapetes pie mums Latvijā. Gadījumā ja Jums patīk kādas no Lars Contzen tapetem, bet Jums grūti ar pašiem spēkiem izdomāt kā izveidot interjeru, palīgā atnaks mūsu labākie draugi-dizaineri. <br>Jūsu tapešu guru. 🙂

Atstāt Ziņu