Vārda dienu svin: Ilma, Skaidris

Talkosim kopā! 24.aprīlī satīrīsim Varkaļu kanālu

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Vairākas nedēļas varējāt iesūtīt idejas, kuru vietu mums kopā vajadzētu sakopt Lielās Talkas ietvaros. Prieks, ka daudzas no jūsu iesūtītajām vietām un arī mūsu izvēlētajām, Lielās Talkas kartē jau atzīmētas un tiks šogad sakoptas.
Tā, nu esam apstājušies pie kādas atpūtas vietas, kas ir piemēslota līdz ausīm – braucot pa Ventspils apvedceļu aiz Rīgas, pie Babītes ezera ir Varkaļu kanāls. Braucot ar auto tā ir ideāla vieta, kur piebraukt, izstaipīt kājas, ieelpot svaigu gaisu, vasarā – arī sauļoties, piknikot, TAČU…tā ir piemēslota!

Ideju, ka šo vietu vajadzētu sakopt mums iesūtīja Sandija:
Vēlos ieteikt kā sakopšanas vietu Varkaļu kanālu un kanāla, kas savieno Varkaļu kanālu un Babītes ezeru, apkārtni. mans draugs ir makšķernieks un bieži dodas uz turieni ķert lielās zivis, taču viņš saka, ka tur esot šausmīga miskaste, jo citi makšķernieki ļoti bieži vien savus izlietotos atkritumus atstāj tur pat un neviens tos pēc tam nesavāc. Tur ir arī ērta piebraukšana ar transportu, tāpēc domāju, ka jāsakopj tieši šī vieta, jo nav patīkami atpūsties starp mēsliem.

Pagājušajā nedēļā aizbraucām izlūkos – jā, tiešām šausmīgi. Un, vēl nozīmīga un liela ceļa malā, kur ikdienas šo “cūku kūti” redz simtiem, tūkstošiem cilvēku, tai skaitā ārzemnieki.

Tāpēc, ja esi talku savas mājas apkārtnē jau uzrīkojusi, nāc bariņā un palīdzi sakopt vienu Latvijas stūrīti!

KAD: 24.aprīlī plkst. 9:00 tiekamies pie Varkaļu kanāla
KUR: Pie Varkaļu kanāla, kas atrodas pie Ventspils apvedceļa (apskati pievienoto karti!)
KAS JĀZINA:
Sagādā sev kārtīgus cimdus, ģērbies garajās biksēs un arī džemperi vai jaku izvēlies ar garajām piedurknēm

Piesakies laicīgi (raksti – sp@sievietespasaule.lv vai zvani mob.25990679), lai varam sakoordinēt braukšanu un nokļūšanu! Tās, kuras dodas ar auto, varbūt var paķert vēl kādu līdzi! Varam braukt arī ar visām ģimenēm un draudzenēm, jo sakopt tur tiešām ir ko!

 

Lai būtu prieks dzīvot zaļākā, veselīgākā un tīrākā Latvijā!


Dalīties.

4 komentāru

  1. Nu, ja visas esam braukušas tur garām un atzīstam, ka cūku k;uts tur pamatīga, tad apvienojam spēkus un dodamies sakopt šo vietu! Ko Jūs sakāt?

Atstāt Ziņu