Vārda dienu svin: Lība, Emma

Tā bija brīnišķīga diena! Uzplauksti pavasarim 2013 FOTO

Pinterest LinkedIn Tumblr +

avasaris ir klāt! Un ne tikai laukā aiz loga, bet noteikti varam apgalvot, ka tas uzplaucis arī 10 burvīgu sieviešu sirdīs un smaidos. Sestdiena, 13.aprīlis bija īpaša diena – tā bija SievietesPasaule.lv un Oriflame veidotās akcijas ‘Uzplauksti pavasarim!’ noslēguma diena. Tās ietvaros 10 sievietes no visas Latvijas uzplauka gan iekšēji, gan ārēji. Plašāku video reportāžu no pasākuma gaidi jau šo trešdien. Te būs neliels ieskats pasākumā foto veidā.

Īsi pirms plkst.10:00 gaidām ierodamies ‘Uzplauksti pavasarim!’ dalībnieces Oriflame pavasarīgajā birojā Bruņinieku ielā 8a.

Ierodas pirmās dalībnieces.

Dienas atklāšana. Dalībnieces uzrunā SievietesPasaule.lv veidotājas Līga Rozentāle un Līga Ozoliņa, Oriflame pārstāve Baiba Soldāne un psiholoģe Marija Ābeltiņa.

Sākas darbs pie iekšējās uzplaukšanas. Trīs stundu garumā psiholoģe Marija Ābeltiņa iedrošināja dalībnieces sapņot, noticēt sev un tiekties pēc saviem mērķiem.

Pēc intensīva darba jāatjauno enerģija! Dodamies pusdienās uz dabīgā uztura restorānu ‘Green’ Kr.Barona ielā.

Paldies ‘Green’ pavāriem par tiešām gardo maltīti un viesmīļiem par izcilo apkalpošanu!

Atgriežamies Oriflame birojā, kur mūs jau gaida profesionālā Oriflame stilistu un frizieru komanda. Tūliņ notiks maģiskas pārvērtības!

Un nu laiks ārēji uzplaukt! Stilists Andris Ruskulis, Inese, Kristīne un friziere Vineta Kusiņa ķeras pie darba, lai 10 brīnišķīgās dāmas padarītu vēl burvīgākas.

Dažas dalībnieces tiek ne vien pie jaunas frizūras,bet pat jaunas matu krāsas!

Tās, kuras jau uzplaukušas, priecājas par tām, kuras vēl tikai pārtop prasmīgo meistaru rokās.

Visa vakara gaitā starp dalībniecēm raisījās sievišķīgas sarunas, un pie tām taču tik ļoti piestāv vīns un smalkas uzkodas.

Muzikālu pārsteigumu dalībniecēm bija sarūpējusi dziedātāja Aija Volka. Viņas jaunais singls ‘Varavīksne’ bija tik ļoti atbilstošs dienas noskaņojumam un sajūtām!

No rīta Oriflame pārstāve Baiba solīja,ka dienas noslēgumā noteikti būs atnācis pavasaris. Un viņa nemeloja- visas 10 dāmas dienas gaitā burtiski UZPLAUKA!

Lai arī ikdienā izdotos sevi tik skaisti uzpost, Oriflame dalībniecēm dāvināja īpaši katrai piemeklētu kosmētikas komplektu. Savukārt,lai mudinātu turpināt iekšēji attīstīties, SievietesPasaule.lv pasniedza dāvanu kartes semināru apmeklēšanai.

Dienas noslēgumā sajūtas,kas virmoja Oriflame birojā, nav aprakstāmas. Saviļņojums, prieks, aizrautība…tāds pozitīvs lādiņš,ka iitn nemaz negibējās tik ātri vienai no otras atvadīties.  

Prieks, kas mirdzēja dalībnieču acīs, smaids, kas rotāja seju un sirsnīgie paldies, ko saņēmām pēc pasākuma tikai apstiprina, ka ‘Uzplauksti pavasarim!’ ir nepieciešams. Tāpēc jau tagad apsolām- arī nākamgad aicināsim un palīdzēsim UZPLAUKT!

MILZU PALDIES mūsu partneriem- kompānijai Oriflame un stilistu komandai, psiholoģei Marijai Ābeltiņai, restorānam ‘Green’, kā arī izturīgajām meitenēm- Martai un Ievai par pasākuma iemūžināšanu foto un video formā.

Dalīties.

Atstāt Ziņu