Vārda dienu svin: Hermīne, Estere, Liepa

Svinam 1.dzimšanas dienu! Priekā!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Šodien SievietesPasaulē īpaša diena – tieši pirms gada portāls tika laists pasaulē. Vairākus mēnešus apčubināts un gaidīts, 29.novembrī tas piedzima, bet, kā jau mazulis sākotnēji bija vien vecāku gādībā, ar pārējo pasauli tika iepazīstināts 8.decembrī.

Un nu jau gads riņķī. Tas tik ātri paskrēja! Kopā ar SievietesPasauli šis gads bija dinamisks, krāsains un sievišķīgs.
Un par to jāpateicas visām jums. Dāmas, paldies, ka esat, lasāt un novērtējat!

Mums prieks, ka kļūstat arvien vairāk un vairāk. Šobrīd mēnesī jūs kopā esat gandrīz 36 000 lasītāju ( no 7.novembra – 7.decembrim portālā bijuši 35,727 unikālo apmeklētāju).

Tāpat priecājamies, ka jau pirmajā darbošanās gadā SievietesPasaulei izdevās noorganizēt bezgala jauko un iedvesmojošo nodarbību ciklu Latvijas pilsētās Uzplauksti pavasarim!, kā arī divus sportiski aktīvus un dzīvespriecīgus pasākumus Dāmas rullē!

Mēs augam un attīstāmies, tādēļ arī nākamgad būs gan Uzplauksti pavasarim!, gan Dāmas rullē!, gan vēl daudz kas cits iedvesmojošs un dzīvespriecīgs. Tāpat arī pašā portālā tiks veikti uzlabojumi un gaidāmi patīkami pārsteigumi. Taču tas lai pagaidām paliek noslēpums 🙂

Sniegbaltus sveicienus un sirsnīgus paldies sūtam mūsu komandai- puišiem no Mollsoft, Annijai un Aigaram, Anitai, bez kuras nav iedomājams lieliskais pasākums Dāmas rullē!. Paldies Guntai, Ludmilai, Kristīnei, Ingai un Sandrai!

Paldies visām aktīvajām dāmām, kas dalās ar savu pieredzi, sajūtām, rakstot blogus un komentārus, cītīgi piedalās konkursos un SievietesPasaules organizētajos pasākumos.

Pacelsim šodien šampanieša, karstvīna vai sulas glāzes par mūsu visu kopīgo un ikkatras atšķirīgo Sievietes Pasauli!

Priekā!

SievietesPasaules Līgas

Dalīties.

23 komentāru

 1. Es arī sūtu visjaukākos sveicienus jums dzimšanas dienā! Lai viss izdodas, lai netrūkst ideju un novēlu noorganizēt vēl daudz dažādu jauku pasākumu!

 2. Ilze Lipska on

  WOW! Nopietni? Tikai gads? Man tāda sajūta, ka šis portāls ir bijis vienmēr! Nopietni. Vai tiešām tikai pirms gada atradu te tik interesantas idejas dāvanām Ziemassvētkos? Šobrīd man gribētos teikt, ka laiks nevis skrien, bet nesteidzīgi un bagātīgi iet, jo pa šo laiku tik daudz, kas ir noticis! <br><br>Veiksmi, meitenes, arī turpmāk! Un noteikti gaidīšu Dāmu pasākumus, sniegā taču arī, vai ne? Un vasarā uz riteņiem!

 3. Līga Rozentāle on

  Paldies :)<br>Sniegā noteikti būs! Janvārī jau izziņosim, jācer tik uz labiem laikapstākļiem!

 4. Sveicu, protams, jūs, bet vairāk gribu apsveikt sevi un pārējās portāla lasītājas, jo mums jau gadu ir tik foršs un kulturāls portāls, portāls, kurā vismaz nedaudz iespējams patverties no visām tām delfi, tvnet, apollo ķengām!

 5. Sveiciens jubilejā! Tā turpināt vēl daudzus..daudzus gadiņus! Īpašs sveiciens abām jaukajām Līgām!

 6. С Любовью к SievietesPasaule!<br><br>…ведь самые-самые-самые нежные, ласковые и доверчивые слова мы всегда говорим или… тихонечко шепчем – на родном языке!<br><br>Sirsnīgi,<br>Jūsu Ludmila Sočņeva

 7. Anita Š. on

  Vislielākie sveicieni abām Līgām, kuras ir paveikušas neiedomājamu lielu, skaistu un labu darbu izveidojot šo portālu, uzturot un regulāri pilnveidojot ar labiem un lietderīgiem rakstiem tieši priekš mums – sievietēm.<br><br> Paceļu šampānieša glāzi un vēlu sasniegt meitenēm visus tos mērķus un ieceres, kurus ir ieplānojušas 🙂 !

 8. Patiešām,tik ātri iet laiks…lai arī turpmāk daudz gaišu,radošu un iedvesmojošu domu,atziņu un rakstu! Daudz laimes! 🙂

 9. Edīte Irbe on

  Man ir tik liels prieks, ka jums ir izdevies! Un ir izdevies tieši tā kā vajadzēja! Spēku, izturību un daudz daudz enerģijas turpmākajam darbam! Es lepojos ar Jums!<br>

Atstāt Ziņu