Vārda dienu svin: Gustavs, Gusts, Tālrīts

Svētki sākas sirdī jeb – Nekas vēl nav nokavēts!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

    Idejas iesaka
   Dentelle Charm

iemassvētki ir ģimenes, sajūtu un mīlestības svētki, tāpēc īpaši svarīgi ir
mājās ienest mājīgumu un svētku noskaņu. Citiem svētki mājās ienāk ar ienesto egli istabas stūrī, kādam ar pašceptu piparkūku smaržu, bet vēl kādam ar īpašām
dekorācijām, pie kurām piedomāts un īpaši piestrādāts, tapšanas brīdī
ieguldot gan savu darbu un laiku, gan sirdi un dvēseli.

Laika līdz gada gaidītākajiem un sirsnīgākajiem svētkiem atlicis pavisam maz,
tāpēc dažas, mūsuprāt, vienkāršas idejas, kā ap sevi uzburt svētku noskaņu,
radot mājās mīļu atmosfēru un jauku Ziemassvētku sajūtu.

Laikam jau esam apraduši ar domu, ka Ziemassvētki mums mēdz būt arī bez balta sniega, spēcīgiem puteņiem un lieliem „mīnuss” grādiem. Un zinām, ka daudziem Ziemassvētki nav īsti Ziemassvētki bez iepriekš minētajiem „blakusefektiem”… Tāpēc palīgā ir jāņem izdoma, iztēle un radošs darbaspēks, lai šo ziemas sajūtu savās mājās radītu paši.

EGLĪTE

Arī mēs esam par eglīšu neciršanu mežos, bet par ideju egli uzmeistarot pašiem. Tā var būt veidota no riekstiem un žāvētiem augļiem, vai arī no koka sprungulīšiem uzmeistarota oriģināla un ekoloģiska gaviļniece.

 Ja bez īstās egles smaržas un skaituma nevar iztikt nu nekādi, tad izvēlēties vajadzētu mazās eglītes ar visām saknēm, kuras pēc svētkiem var pārstādīt. Mazajām eglēm piestāvēs vienkāršs un dabisks rotājums, nepārsātinot to ar smagām, spožām bumbām un gaismu virtenēm.

ROTĀJUMI NO DABAS MATERIĀLIEM

Mēs esam par pēc iespējas dabiskāku dekorējumu izmantošanu. Tie var būt čiekuri un sūnas, kaltēti augļi un rieksti. Galvenais, lai tie ir „tepat pa rokai” dabūjami un gandrīz „par baltu velti”. Čiekuri lieliski iederas gan galda dekoros, tā arī pašas svētku egles greznošanā. Tos var nopūst ar zelta vai sudraba krāsu, iesiet skaistā lentītē – un egle jau gandrīz saposta. Tie lieliski iederas arī kā krēslu dekors.
             

UGUNS

               

Ugunij ir īpaša vieta Ziemassvētkos. Sveces, dzīvā uguns rada siltuma, mājīguma un miera sajūtu. Bet malkas pagales, kuras apvītas ar elektrisko spuldzīšu virteni radīs sajūtu, ka svētkus baudāt pie dzīvās uguns…

Un nobeigumā vēlamies visām Sievietespasaule.lv lasītājām novēlēt: lai svētku mirdzumā dzimst ticība, cerība un mīlestība jauniem sapņiem un darbiem!

Foto idejas no sociālajiem tīkliem: Pinterest.com, Weheartit.com

Dalīties.

Atstāt Ziņu