Vārda dienu svin: Pēteris, Pāvils, Pauls, Paulis

Sveicam sievišķīgās izgudrotājas!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kur dzimst visi lieliskie izgudrojumi un rodas jaunas biznesa idejas? Mūsu galvās! Konkurss par sievišķīgajiem izgudrojumiem pierādīja, cik daudz radošā potenciāla ir ikvienā no jums!
Tādēļ izvēlēties no jūsu lieliskajām idejām tikai trīs – tas bija ļoti grūts uzdevums.

Tomēr, ejot cauri visām idejām, vērtējot tās un diskutējot par tām, mūsuprāt,trīs idejas pozitīvāk izcēlās pār pārējām.

Visas idejas vērtējām, ņemot vērā šādus kritērijus-
1) vai izgudrojums ir sievišķīgs,
2) vai izgudrojums būtu ikdienā noderīgs,
2) idejas novitāti un oriģinalitāti.

Un tātad – trīs oriģinālāko ideju autores, kas savā īpašumā iegūst „Philips” sērijas Satin Perfect jaunākās paaudzes epilatorus, ir:

Orchid18 ar ideju par smaržām, kas aizbiedē kukaiņus un odus
Gribētos sagaidīt, kad tiks izgudrotas smaržas ar patīkamu aromātu, kuras aizbiedē kukaiņus, piemēram, odus!” rakstīja Orchid18.

„Izlasot šo ideju, nopūtāmies- ak, jā, kā mēs arī tādu gribētu! Šobrīd tik ļoti aktuāla problēma ir odi, ērces un citi kukaiņi, kas jaukajai atpūtai laukos un pie dabas sagādā nepatīkamas brīžus. Šobrīd pieejamie līdzekļi pret kukaiņiem ir ar diezgan specifisku un nepatīkamu aromātu. Ideja par līdzekli, kas kalpotu gan kā smaržas, gan atbaidītu ērces un odus, ir tieši laikā!”- vērtē Līga Rozentāle, SievietesPasaule.lv redaktore, žūrijas vadītāja.

Ketija (Kety) ar ideju par epilatoru, kas darbojas pats
Tā kā visas procedūras, kas tiek izmantotas skaistumkopšanā aizņem milzu laiku un kā zināms sievietēm katra minūte ir dārga, tad es piedāvātu epilatoru, ko var aplikt ap konkrēto vietu ( šis apvalks sastāvētu no mazām pincetītēm, mazām, lai šo procedūru varētu sajust tik kā mazu kņudināšanu) un viņš pats cītīgi izraustītu matiņus, tiktu galā ar ieaugušiem matiņiem un beigās vēl izsmidzinātu uz ādas līdzekli, kas nomierina ādu. Tu tajā laikā vari darīt jebkuru citu darbu. Kad procedūra galā, ir signāls, noņem tik epilatora apvalkus nost un vari ietērpties savā mīļākā kleitā un doties pretim saulei:-). Vēl, ja izvēlētais epilators būtu viens no jaunākiem modeļiem, tas piedāvātu sakopt uzacu matiņus, kas tik nesmuki mēdz augt priekšā mūsu izvēlētai uzacu formai. Vai nebūtu labs atvieglojums mūsu jau tā aizņemtajās dzīvēs?”- tā savu ideju pieteica Ketija.

„Tāds varētu izskatīties nākotnes epilators, – viennozīmīgi nospriedām, diskutējot par šo ideju. Tas tiešām, būtu atvieglojums – gan laika ekonomijas, gan paša procesa atvieglošanas ziņā. Kamēr epilators pats uz kājām kņudinoši darbojas, es varētu mierīgi izveidot sev frizūru, uzkrāsoties, pagatavot sev brokastis utt. Un pēc tam tikai atliek novilkt to nost un kājas ir perfekti gludas. Brīnišķīgi!” vērtē Līga Rozentāle, SievietesPasaule.lv redaktore, žūrijas vadītāja.

Fanija ar ideju par čipiņu, kas atsaucas
„No rītiem man parasti ir nepieciešamas vēl 10 minūtes pirms izeju pa durvīm uz darbu. Jo, izrādās, ka kautkur ir noslēpies telefons, arī atslēgas esmu nolikusi “aizej tur nezin kur” un maciņš, hmmm, maciņš, maciņš, maciņš, kur es viņu vakar atstāju, kad norēķinājos par suši piegādi?? Tātad mazu čipiņu- uzlīmīšu komplekts, kuram var iestrādāt balss atpazīstamību. Maciņ! Atslēgas! Kosmētika! – čipiņi atsaucas te , te, te!”- savu ideju izklāstīja Fanija. Starp citu, viņa bija pacentusies un arī vizualizējusi savas izgudrojumu idejas.

„Par šo ideju bijām sajūsmā. Kā tas atvieglotu ikdienu! Mums katram ik pa laikam kaut kas pazūd vai vienkārši vairs neatceramies, kur kaut ko novietojām. Piemēram, es mūždien pazaudēju brilles. Ja telefonam, kura atrašanās vietu, esmu piemirsusi, varu uzzvanīt no kāda cita telefona, tad brillēm taču neuzzvanīšu! Ļoti ceru, ka jau drīzumā šādus čipiņus varēs arī iegādāties realitātē,” vērtē Līga Rozentāle, SievietesPasaule.lv redaktore, žūrijas vadītāja.

Par balvas saņemšanu sazināsimies ar uzvarētājām pa e-pastu, kas norādīts jūsu SievietesPasaule.lv profilā.
Dāmas, kas ieguvušas balvas, pēc pāris nedēļām tiek aicinātas padalīties iespaidos par šo Philips jaunās paaudzes epilatoru.

Galvenā balva – Philips sērijas Satin Perfect jaunās paaudzes epilatori!
Trīs oriģinālāko ideju autores iegūs iespēju testēt „Philips” sērijas Satin Perfect  jaunās paaudzes epilatorus no HP6576 sērijas, protams, saņemot tos dāvānā. Pēc divām nedēļām epilatoru īpašnieces dalīsies savā vērtējumā par tiem ar citām portāla lietotājām.

Ar ko īpaši ir šie jaunie epilatori? Tajos iestrādāta unikāla matiņu pacelšanas un vibrācijas sistēma, Premium aktīvās masāžas sistēma, kā arī gaismiņa, kas ļauj saredzēt pat sīkākos matiņus.

 Visiem jaunās Satin Perfect HP6576 sērijas epilatoriem ir šādas lieliskas īpašības:

 • Pateicoties īpaši platai epilatora galviņai, vairāk matiņu tiek izrauti vienā reizē
 • Ieliektā epilatora galviņa atkārto katru ķermeņa izliekumu
 • Keramikas diski
 • Spiediena kontrole nodrošina nemainīgu epilatora darbību
 • Unikāla matiņu pacelšanas&vibrācijas sistēma
 • Optimāla izmēra uzgalis
 • Integrētā gaismiņa ļauj saredzēt pat sīkākos matiņus
 • Matiņu pacēlējs
 • Premium aktīvās masāžas sistēma
 • Divi ātruma iestatījumi
 • Mazgājama epilatora galviņa
 • Līdzi nāk izsmalcināta somiņa un birstīte epilatora tīrīšanai

Jaunās paaudzes epilatoru tehniskā informācija:

· Matiņu ķērāju skaits: 32

· Rotācijas skaits minūtē: 2550

· Raušanas darbības minūtē: 81.600

· Spriegums: 100 – 240 V

· Frekvences: 50 – 60 Hz

Dalīties.

8 komentāru

 1. Natālija M. on

  Pēc aizvadītajām brīvdienām laukos esmu tā sakosta, tāpēc viennozīmīgi priecātos par smaržām, kas atbaida kukaiņus. Turklāt beidzot tas būtu patiesi iedarbīgs līdzeklis, savādāk tie visi pārējie dažkārt šķiet, ka tikai vēl vairāk pievilina kukaiņus. <br>Arī ideja par čipiņu interesanta. Zinu pilnīgi cilvēkus, kuriem tādu varētu uzdāvināt 🙂

 2. lielisks epilators, gan viens gan otrs, paduses 10 min laikā off!! vispār nekad neesmu uzdrošinājusies epilēt paduses, bet šoreiz viss notika tik ātri, ka apstāties vairs nebija vērts, laikam pincetīšu vairāk, tādēļ 🙂

Atstāt Ziņu