Vārda dienu svin: Osvalds, Arvils

Sveicam Elīnu ar dēliņa piedzimšanu!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Elīnu Brilu pazīst daudzas SievietesPasaule.lv lasītājas – viņas vadītajās grupu nodarbībās esam kratījušas sirdi, raudājušas, smējušās un jāatzīst – mainījušas savas dzīves. Šobrīd vēlamies jums visām pavēstīt priecīgu vēsti- Elīna kļuvusi par māmiņu!

Pirms nedēļas pasaulē nāca Elīnas un viņas mīļotā vīrieša pirmdzimtais – Ernests. Ņiprs puika ar apaļiem vaigiem! Mēs no visas visas sirds sveicam jaunos vecākus ar īpašo notikumu!

Mēs priecājamies, ka SievietesPasaule un mūsu lasītājas varēja kļūt par daļu no Elīnas Brīnišķīgā Gaidīšanas Laika. Aktīva un darbīga Elīna vēl ar lielu punci turpināja uzklausīt un iedvesmot daudzas sievietes semināros, kā arī dalīties sajūtās un padomos portālā publicētajos rakstos.

Elīna, paldies Tev par nesavtīgajiem un labajiem darbiem,ko veici! Mēs ticam enerģijas nezūdamības likumam, tādēļ visu labo un gaišo, ko mums sniedzi, sūtām Tev un Tavai ģimenei, lai bērniņa lološana un audzināšana kļūtu par skaistu emociju piepildītu laiku!

Elīn, Tu jau zini,ka uzrakstītas daudz un dažādas grāmatas, kā un kas būtu pareizi bērnu audzinot, bet šoreiz mēs Tev novēlam to, ko vienmēr mācīji mums pati – ieklausies savās sajūtās, emocijās un sirdī! Tu pati vislabāk zini, kā ir pareizi un labi tieši jums!

Tavas SievietesPasaules meitenes

Dalīties.

Atstāt Ziņu