Vārda dienu svin: Marija, Marika, Marina

Svaru rokās aprīlī nonāks ‘laužamāmurs’, uzmanīgi!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Horoskopu sagatavoja:
Andis Geste

ow… respect! Svari šoreiz izcelsies. Uz Zodiaku brauc tumsas delegācija un tieši Svari būs tā Zodiaka zīme, kas uzņems šos tumsas viesus. Tieši Svari visam Zodiakam aprīlī noorganizēja pilnmēnesi ar pilnu mēness aptumsumu (!). Nu, nu…

Bet vispār forši, apsveicu! Jums aprīlī jūsu personīgais pilnmēness vēl ar pilnu mēness aptumsumu. Tieši Svari iezvanīs Lielo Destrukciju, kas ilgs veselas 10 dienas. Un tieši Svari sāks svēto karu pret samākslotību un liekulību. Un tad 10 dienas uz zemes valdīs nebeidzams posts un bēdas. Kruta! Un tieši sakarīgie, mierīgie Svari šoreiz uzņems Volandu ar visu svītu. Pārlasiet aprīlī Bulgakova „Meistaru un Margaritu”. Tas būs par jums, jaukie Svariņi… Mācīja man māte, ka tie klusākie ūdeņi…

Liekot jokus pie malas, ķersimies klāt jauniem jokiem. Aprīlis šoreiz sākas 30. martā ar jaunu mēnesi jūsu vistuvāko cilvēku sektorā. Parasti jau par jaunu mēnesi priecājas, jo tās ir jaunas iespējas un jauna, svaiga enerģija. Šoreiz šī enerģija ir samērā asa.

No vienas puses jauns mēness Aunos. Un Saulei kā jaunā mēneša fenomena līdzdalībniecei ļoti patīk Aunos. Tā ir viņas mājvieta. Šajā ziņā Aunu Saules gaisma ir lieliska un neprātīgi spēcīga. Paši ziniet, cik ātri var apdegt pavasara saulītē.

No otras puses šī enerģija iegūst varenas destruktīvas iezīmes, pat es teiktu – ļoti varenas. Šī enerģija jebkuru var saraut gabalos un tā tiešā ceļā dodas pie Svariem un tagad dzīvos pie Svariem. Tā pie jums pieņemsies spēkā un tieši jūs 15. aprīlī nospiedīsiet sarkano pogu.

No jums aprīlī tiks prasīts visvairāk
no visa Zodiaka. Apskatieties
kārtīgi, no kā ir iespēja atvadīties.
Tie var būt gan caurumi zobos,
gan seni aizvainojumi,
gan vecs ledusskapis, kas
knapi turas kopā. Ja jūs neatdosiet/
neatlaidīsiet paši…. Ak, vai…

Štrunts par citiem, bet kas būs ar jums? Jūs paši kaut ko neglābjami sevī zaudēsiet. Kuš, kuš! Jau sabijāties! Zaudēt var viskautko. Svari ir Zodiaka vientuļnieki. Jūs, par piemēru varat zaudēt savu vientulību. Zaudēt varat kādas destruktīvas savas tendences, atkarības. Zaudēt var bailes un jūsu draudzeni – vainas sajūtu. Zaudēt var pat neglābjamu slimību.

Lasot to pašu “Meistaru un Margaritu”, nevienu mirkli neradās sajūta, ka Volands būtu bijis ļauns, lai arī grieza cienījamiem cilvēkiem nost galvas, meta pilsoņus nost no amatiem un visādi citādi par viņiem izņirgājās. Volands pasaudzēja pilnīgi visus, kas bija godīgi, bet pazudināja visus, kas bija liekulīgi.

Un Svari ir godīgi cilvēki. Bik dramatiski, bet aplam godīgi. Un citādi jau nemaz nevar būt. Tumsas spēki izvēlējušies tieši jūs, kā godīgākos, kur apmesties, lai izdarītu to, kas darāms.

Svari! No jums aprīlī tiks prasīts visvairāk no visa Zodiaka. Apskatieties kārtīgi, no kā ir iespēja atvadīties. Tie var būt gan caurumi zobos, gan seni aizvainojumi, gan vecs ledusskapis, kas knapi turas kopā. Ja jūs neatdosiet/neatlaidīsiet paši…. Ak vai jums! Bet!!!

Bet… par katru atdoto/atlaisto lietu jums būs lekna kompensācija. Jums BŪS jādara, lai laimība varētu ienākt jūsu sētiņā. Jums būs jāatlaiž savi principi.

Ja jūs esat viens/viena, bet sapņojiet kādu satikt, jums BŪS jāatlaiž sava vientulība. Ja esat nabags un parādos, jums būs jāatsakās no savas upura pozīcijas un jāatlaiž savas nedienas. Ja esat slima/slims, jums būs jāatlaiž sava sērga, lai cik dārga tā jums arī nebūtu. Un jums būs jāatlaiž savs bāziskais nīgrums un NETICĪBA LAIMEI. Lai ko kāds arī nestāstītu. Svari ir visforšākie un visnīgrākie cilvēki vienlaicīgi.

Jums aprīlī milzīga enerģija sakoncentrēta attiecību zonā. Aprīlī jau jutīsiet tauriņus vēderā, maijā tie paliks vēl spēcīgāki. 5. aprīlī mīlas dieviete Venēra iesoļo jūsu veselības un ikdienas sektorā. Tas būs atbalsts jums visam šim mēnesim. Pārvērtiet to par savas veselības mēnesi. Tagad kādu nedienu/ligu dziedināšanai ir vispār ideāls laiks. Un tad arī nīgrums atkāpsies un tā vietā nāks bāzisks optimisms.

No 15.04. līdz 25.04. pie debesīm būs Kardinālais krusts, kas nozīmē, ka Kardinālās zīmes (arī Svari) nokļūs lielajā gaļas mašīnā, kurai sarkano pogu nospiedīsiet tieši jūs. Jo jūs un tikai jūs ziniet, kāda nākotne ir vajadzīga visam Zodiakam. Jo tieši pie Svariem tagad ir nākotnes vārti. Tad vediet visu Zodiaku uz laimi, nevis uz nīgrumu.

Pasauli tagad glābs diezgan raiba kompānija: diezgan mantkārīgā un pamaucīgā mīlas dieviete Venēra, šmigas dievs, varenais Neptūns, labākais draugs Kairons un Kosmosa Visvarenākais – Jupiters. Vai tas bik neatsit Volandu un viņa brigādi no “Meistara un Margaritas”?

Svari, aprīlī jums ir iedots lielais laužamais āmurs, lai ar to izlauztu laimi gan sev, gan citiem. Ja gribat, varat sev ar to izsist kādu labumu darbā. Gribat algas pielikumu – viegli! Nenovērtējiet šo āmuru par zemu. Ar to var sagraut kādas nevajadzīgas lietas sevī – par piemēru, atteikties no kādas destruktīvas atkarības. Ar to var sagraut arī vērtīgas lietas, bet prātīgie un apdomīgie Svari jau to nedarīs.

Maijs jau būs pavisam cits stāsts. Bet tagad ir tā, kā ir. 25. aprīlī tumsas spēki brauc prom. Nu, noorganizējiet tiem attiecīgu uzņemšanu un kārtīgas atvadas. Lai jums sokas tumsas darbos. Un vēlreiz apsveicu ar personīgo pilnmēnesi ar pilno mēness aptumsumu, kas vēl savienosies ar nākotnes vārtiem… wow…respect!

Redakcijas piezīme: Saglabāts autora oriģinālais rakstības stils

Dalīties.

Atstāt Ziņu