Vārda dienu svin: Daila, Veronika, Dominiks

Svaiguma šalts sejas ādai. Atsauksmes par celulārā ūdens gēlu

Pinterest LinkedIn Tumblr +

as tas tāds celulārais ūdens? Zinot, ka ūdens ir galvenais dzīvības elements uz Zemes, kā arī mūsu ādā, šūnās un kosmētikas produktos, INSTITUT ESTHEDERM zinātnieku grupa ir radījusi celulāro ūdeni (Eau Cellulaire), kas sastāva, struktūras un bioelektroniskā līdzsvara ziņā ir līdzvērtīgs ādā dabiski esošajam ūdenim. Tas ir ādā atrodamā ūdens kopija – „dubultnieks”, sniedzot ādai enerģiju, kas tai ir nepieciešama ik dienu, lai tā funkcionētu, izmantojot visu potenciālu, un saglabātu veselīgo mirdzumu. Tas iedarbojas kā īsta „enerģijas bumba”!
Un šo “enerģijas bumbu” – celulārā ūdens gēlu- uz savas ādas izmēģināja trīs SievietesPasaule.lv lasītājas. Šeit ir viņu sajūtas un atsauksmes par produktu.

Elīna Upīte: Āda burtiski atplaukst saņēmusi spirdzinājumu
Biju nu ļoti, ļoti priecīga par iespēju izmēģināt šo celulārā ūdens gēlu. Līdz šim neko  līdzīgu nebiju lietojusi. Bet zinu, ka turpmāk šis vai cits celulārā ūdens līdzeklis noteikti būs uz mana kosmētikas galdiņa! Tā sajūta pēc gēla uzklāšanas ir neaprakstāma – sejas ādu pārņēma tāds svaigums un vieglums. Kaut kas līdzīgs ir sajusts, kad karstā vasarā seju noskalo ar vēsu ūdeni. Jūti, ka ādas šūnas burtiski atplaukst saņēmušas spirdzinājumu! Tā arī ar šo celulārā ūdens gēlu. Vakaros atnākot mājās no darba, nespēju sagaidīt brīdi, kad noņemšu dienas meikapa kārtu un uzklāšu atkal šo gēlu. Tāpat no rītiem – pat vēss ūdens neradīja tik patīkamu sajūtu, kā šī gēla uzklāšana. Labprāt izmantoju to arī kakla un dekoltē zonai. Pēc gēla lietošanas šķita, ka āda kļūst gludāka un ļoti, ļoti maiga. Gēls ļoti ātri iesūcas ādā un neatstāj nekādu spīdēšanas sajūtu. Domāju nav sievietes, kurai negribētos sajust šo svaiguma un spirgtuma sajūtu!

Līga Putniņa: Manos vaigos atgriezies sārtumiņš
Vispirms jau paldies par iespēju testēt, lasot Sievietes Pasaules testus, biju nonākusi pie secinājuma, ka ir vērts izvēlēties kaut ko no aptieku un profesionālās kosmētikas plauktiem un palutināt sevi nevis paķert šo to nezin ko no lielveikalu plauktiem, tādēļ biju ļoti priecīga par to, ka atradu sarakstā savu vārdu.

Pirmais prieks jau bija iepakojums. Tas ir ne tikai skaists un tīkams acij, bet arī ļoti ērts, to var iemest pat mazā clutch somiņā, ja ir vēlēšanās paņemt līdzi uz darbu, sevišķi aktuāli tas būs vasarā pēc peldes.

Dozētājs ir viegli lietojams un lielākoties man pietika ar vienu „spiedienu“ gan sejai, gan dekoltē zonai.
Sajūta ir patīkama, kaut arī biju iztēlojusies vieglāku un šķidrāku konsistenci. Uzliekot šo krēmu, radās sajūta, ka esmu uzlikusi pamatu kosmētikai un tādu kā aizsargslāni pret ziemas un vasaras ietekmēm. Krēms mitrina ādu, taču nerada nekādu spīdumu. Par pārsteigumu, smaržu es nejutu gandrīz nemaz, tas man patīk, jo negribētos, lai tā jauktos ar pūdera un pašas smaržu aromātu. Laika gaitā atklāju, ka man patīk to uzklāt uz nedaudz mitras ādas, ir sajūta, ka krēms ir plānākā kārtā un tā efekts saglabājas.
Kopumā produkts patika, šķiet, ka vaigos ir atgriezies arī sārtumiņš un tonis izlīdzinājies, beidzamajā laikā izmantoju mazāk pūderkrēma.

Jūlija Rumjanceva: Āda kļuvusi gludāka
Elegants, sievišķīgs iepakojums. Dozators, kas ļauj paņemt tieši tik produktu, cik vajag (man pietiek ar vienu spiedienu sejai un otru- dekoltē zonai). Nav izteiktas smaržas, kas manā skatījumā ir pluss, jo lietojot vairākus produktus, kuram katram ir sava smarža, tas ir pārlieku daudz – smaržas sajaucas un sanāk pārāk liels mix.
Produkta uzklāšana uz ādas ir ļoti patīkama – tas līdzinās seruma veida produktiem, līdz ar to viegli iemasējams ādā un ātri iesūcas. Pēc uzklāšanas ādai ir svaiga sajūta. Uz nakti pat neko citu vairs negribas smērēt virsū- tāda tīrības sajūta. No rītiem pirms iziešanas no mājas šim gēlam pa virsu vēl uzsmērēju savu dienas krēmu. Bet vasarā pilnīgi pietiks tikai ar šo gēlu vien.
Pēc nedēļas lietošanas jau jūtu pozitīvas pārmaiņas ādas stāvoklī. Pieres daļā, kura man pēdējā laikā bija problēmzona, ir ievērojami mazāk pumpu un āda kļuvusi gludāka, līdzenāka.
Vienīgais šī produkta mīnuss manā skatījumā ir tas ,ka pudelīte varētu būt lielāka, jo liekas, ka šo ātri izlietošu.

Par celulārā ūdens gelu:

Celulārā ūdens gels ir celulārā ūdens variācija. Tas satur celulāro ūdeni un akvaporīnu patentu: akvaporīni ir membrānas proteīni un īstie „molekulārā ūdens kanāli”, kas augu diennakti pārvada mitrumu uz ādas dziļākajiem slāņiem. Āda kļūst maigāka un tiek noturīgi mitrināta. Celulārais ūdens uzlabo šūnas enerģētisko vidi un stimulē šūnu aktivitāti. Arbūzu smarža sniedz tūlītēju svaiguma sajūtu. Piemērots visiem ādas tipiem, it īpaši nogurušai, saspringtai un dzīvīgumu zaudējušai ādai. Ideāli piemērots spīdīgai ādai un/vai tiem, kam patīk vieglas tekstūras.

 

 

 ___________________________________________***___________________________________________

Iepazīšanās mēnesis
No 10.aprīļa līdz 11.maijam INSTITUT ESTHEDERM Skaistumkopšanas institūtā, Berga Bazārā būs Iepazīšanās mēnesis, kura laikā piedāvājam Osmoclean jeb INSTITUT ESTHEDERM (IE) īpašo dziļās attīrīšanas procedūru, ādas stāvokļa diagnostiku un konsultāciju par atbilstošu aprūpes procedūru un produktiem. 
Iepazīšanās mēneša laikā Osmoclean procedūra, ādas stāvokļa diagnostika un konsultācija par atbilstošu aprūpes procedūru un produktiem: 15 Ls. 
Ja pēc procedūras un konsultācijas klients iegādājas IE ādas kopšanas produktus vismaz 30 Ls vērtībā, tad Osmoclean procedūra, ādas stāvokļa diagnostika un konsultācija ir BEZ MAKSAS. 
Aicinām pieteikties uz konsultāciju pa tālr.: 25657714 vai personiski IE Skaistumkopšanas institūtā, Berga Bazārā, Marijas ielā 13, celtne 7, darba dienās no plkst. 11.00 līdz 19.00, sestdienās no plkst. 11.00 līdz 18.00.

___________________________________________***___________________________________________

 


Par INSTITUT ESTHEDERM:

INSTITUT ESTHEDERM (Francija) ir augstākās klases selektīvās kosmētikas zīmols, kas paredzēts visprasīgākajiem veselības, skaistuma un labsajūtas produktu patērētājiem – gan vīriešiem, gan sievietēm un kas radīts sadarbībā ar skaistumkopšanas un ādas kopšanas speciālistiem.
INSTITUT ESTHEDERM produktu radītājs, farmācijas doktors, biologs un šūnu eksperts Žans Noels Torels (Jean-Noël Thorel) uzskata, ka: “Ja āda cieš, tad tai jāiemāca no jauna darboties, nevis pārmērīgi jāārstē”.
INSTITUT ESTHEDERM filosofija ir ilgtspējīgs skaistums – mūsu āda ir ieprogrammēta dzīvot vairāk nekā 100 gadus, tāpēc tā jākopj ilgtermiņā, lietojot aktīvās vielas, kas īpaši palīdz ādai no jauna iemācīties uzturēt tai piemītošo enerģiju un atgūt visas savas spējas.

Dalīties.

Atstāt Ziņu