Vārda dienu svin: Benita, Everita, Verita, Emerita

Šonedēļ gaidi ‘Karību jūras pirāti’ turpinājumu

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Piedzīvojumu filmu cienītāji Latvijā jau šonedēļ sagaidīs „Karību jūras pirāti” intriģējošo turpinājumu „” target=”_blank”>Svešajos krastos”, kurā pirāts Džeks Sperovs dosies leģendārās Jaunības Strūklakas meklējumos. K/t „Cinamon” filmu varēs noskatīties vēl pirms oficiālās pirmizrādes.

Filma būs skatāma 2D un 3D formātos no 20.maija, savukārt lielākie fani, kas pasteigsies iegādāties biļetes, to varēs redzēt jau 19.maija seansā kinoteātrī „Cinamon” plkst. 19:15.

Ekstravagantais Džonijs Deps ir atgriezies pirāta Džeka Sperova personā skatītāju iemīļotās pirātu sāgas ceturtajā sērijā. Turklāt vēl viena filmas zvaigzne ir spāņu aktrise Penelope Krusa, savukārt uz ekrāniem vairāk neparādīsies iepriekšējie varoņi Orlando Blūms un Kēra Naitlija. Jaunākās filmas veidotāji sola, ka šoreiz sižets vairāk koncentrēsies uz esošo un jauno varoņu attiecībām – kādā intervijā Džonijs Deps atzinis, ka šajā filmā slavenais pirāts aklāsies skatītājiem daudz personiskākā gaismā, tas būs ceļojums arī „sevis” meklējumos.

Ceļā uz mītisko Atlantīdu Jaunības Strūklakas meklējumos Džeks Sperovs nonāk noslēpumainās pagātnes mīlestības Anželikas, ko ataino Penelopa Krusa, un viņas tēva, nežēlīgā pirāta Melnā Bārda gūstā. Iekārojamā laupījuma medībās devies arī Hektors Barbosa kopā ar savu „Melnās pērles”  komandu.

Jau no šī gada aprīļa kinoteātris „Cinamon”  ir sācis demonstrēt filmas arī 3D formātā izmantojot Dolby® Digital Cinema tehnoloģijas, kas nodrošina augstu attēla un skaņas kvalitāti.

Biļetes var iegādāties gan kinoteātra kasēs, gan internetā www.cinamonkino.lv.

Dalīties.

Atstāt Ziņu